Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקישות בהגה ביונדאי I25 לא עברו טסט

guyman20
שימו לב! השרשור הזה בן 1861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יונדאי I25, שנת 2011, 133,000 ק"מ.

לפני שנתיים נכשלתי בטסט על נקישות בהגה, ניגשתי למוסך ש"חיזק" את המסרק בכמה מאות ש"ח והרכב עבר טסט.

עכשיו נכשלתי על אותה בעיה שוב, התייעצתי עם מוסך אחר (שהרכב יצא ממנו מטיפול שנתי לפני שניגשתי לטסט) שאמר שצריך לשפץ את המסרק ב-1300 שקל.

שאלתי אותו לגבי "חיזוק" המסרק כמו שעשו לי פעם קודמת, אבל הוא אמר שאם כבר חיזקו אז רוב הסיכויים שחייב לשפץ.

בסוף הוא הסכים לנסות לחזק ב-450 שקל ולראות אם יעבור טסט (אם לא - יעשה שיפוץ).

קראתי כאן בפורום אנשים שאומרים שבדגם הזה אפשר לתקן את הבעיה בוודאות בכמה מאות שקלים, השאלה היא למה המוסך אומר שגם אחרי "חיזוק" המסרק לא בטוח שהוא יעבור טסט, והאם יש לכם דרך לדעת בדיוק מה צריך לעשות וכמה זה יעלה, כדי שאוכל להגיד למוסך בדיוק מה אני רוצה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ב I20 הרכב נכשל טסט על נקישות. ניגשתי למוסך שהחליף קופלונג ופתר את הבעיה, אבל, הוא חיזק ממש את המסרק והיה קשה להזיז את ההגה, שאלתי אותו למה הוא עשה את זה? ואז אמר לי שהמסרק גם קצת מרעיש ועלולים להכשיל אותי טסט.

חצי שנה לפני כן, במוסך אחר אמרו לי שיש נקישות בהגה והמסרק דורש החלפה.

ככה שיש מצב טוב שזה המסרק, מציע לקבל חוות דעת ממוסך נוסף, זו מחלה ידועה ביונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידידה היתה בעיה זהה (גם לפני טסט) לפני כמה שבועות, ממליץ לעבור על הדיון המוצלח מאוד של אסף: פה

תודה, אבל אין לי ידע/נסיון במכונאות ולכן זו לא אופציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להיתעסק בחיזוקים ולעקוף בעיה קיימת. אם הבעיה בקופלונג הגה תחליף אל תשחק עם זה. אם הבעיה במסרק ההגה תחליף אל תשחק עם זה. החלפה של קופלונג נעה סביב ה 800 שח. החלפה של מסרק הגה נעה סביב ה 1200 שח. מסרק חדש לרכב הזה בחנות חלפים עולה אם אני זוכר נכון סביב ה 700 שח. בכל מיקרה לכאן לכאן אני ממליץ לך להתייעץ גם עם אסף אני מאמין שהוא יושיע אותך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להיתעסק בחיזוקים ולעקוף בעיה קיימת. אם הבעיה בקופלונג הגה תחליף אל תשחק עם זה. אם הבעיה במסרק ההגה תחליף אל תשחק עם זה. החלפה של קופלונג נעה סביב ה 800 שח. החלפה של מסרק הגה נעה סביב ה 1200 שח. מסרק חדש לרכב הזה בחנות חלפים עולה אם אני זוכר נכון סביב ה 700 שח. בכל מיקרה לכאן לכאן אני ממליץ לך להתייעץ גם עם אסף אני מאמין שהוא יושיע אותך...

תודה

לא יודע מי זה אסף, אבל מקווה שיגיב פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...