Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני נפלתי. או - איזה רכב ליסינג? יאריס הייבריד או ראפיד ?

daniel.gri
שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנסיעות לא יהיו מרובות. קשה לי להאמין שאעבור את ה 15 אלף בשנה. החיסכון בכל חודש הוא בערך 200 שקל - לא משהו לספר לחברים עליו. אין לי שום שימוש בגודל הנוסף.

כדי לשים בפרופורציה - זה 7,200 ש"ח בשלוש שנים.

יש אנשים שעבורם זה הרבה כסף, יש אנשים שעבורם זה טיפה בים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבורי בחירת רכב מהעבודה נפלה מכיוון שבהפרשי המשכורת עם או בלי רכב, יכולתי לקחת רכב מהליסינג הפרטי ולצאת בחסכון ובתנאים טובים יותר.

נסה לבקש תלוש לדוגמא עם ובלי הרכב. ובדוק אם ההפרש בהכנסה נטו שווה את זה והאם בליסינג הפרטי תוכל אולי למצוא דילים טובים יותר.

רמז: אם ההפרש עולה על 2500 (אפילו על 2000) תוכל למצוא דיל טוב יותר בפרטי.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגקבי הראפיד, אבל אני קיבלתי כרכב עבודה יאריס, ולא נרגעתי עד שלא התפטרתי מהרכב וקיבלתי את הקליאו הנוכחית.

שום דבר לא מצא חן בעיני, לא הגיר הרציף שגורם למנוע לצרוח בכל לחיצה על הדוושה, שום תנוחת ישיבה לא התאימה לי, וגם האיבזור היה דל עד מאוד עם מערכת שנראית מאוד מיושנת.

היו כמה נקודות חיוביות כגון היגוי נוח בעיר, ושדה ראייה לא רע, אבל את זה אני מקבל גם בקליאו (לפחות בהיגוי).

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה ראשונה - מן הסתפ בחור צעיר שהכסף משחק אצלו תפקיד חשוב. מה היתרון הכלכלי של היאריס בהשואה לראפיד? עד כמה אתה זקוק לגודל הנוסף? כמה ק"מ אתה מתעתד לנהוג כל שנה?

הנסיעות לא יהיו מרובות. קשה לי להאמין שאעבור את ה 15 אלף בשנה. החיסכון בכל חודש הוא בערך 200 שקל - לא משהו לספר לחברים עליו. אין לי שום שימוש בגודל הנוסף.

אנימתיחס לשווי השימוש. כמה מס תשלם ואיזו פגיעה תהה בזכויות הסוציאליות. זה כבר סדרי גודל שונים מהדלק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנימתיחס לשווי השימוש. כמה מס תשלם ואיזו פגיעה תהה בזכויות הסוציאליות. זה כבר סדרי גודל שונים מהדלק.

זה לא משנה כי זה לא נתון לבחירתי. אם אני אקח או אם לא - המשכורת לא תשתנה. שווי השימוש מסתכם ב 400 שקל יותר מס בחודש בערך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מקבל גילום של הרכב הצמוד? זו הטבה רצינית מאד.

בכל מקרה - עליך לבקש במשאבי אנוש סימולציה של השכר וההפרשות הסוציאליות עם כל אחד מהדגמים. אני מניח ש-400 ש"ח בנטו (ועוד כמה מאות בהפרשות הסוציאליות) יטו את הכף לצד אחד, מן הסתם לטובת היאריס.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תיקח לא יכולים לגבות עליך מיסים על רכב צמוד(ולא יכולים לכפות עליך רכב צמוד) ומחוייבים בחוק לשלם לך החזרי נסיעות בסיסיים בכל מקרה(גם אם זה לא בשווי של אחזקת רכב).

ההפרש בין היאריס לראפיד הוא ב400 שקל נטו מיסים?? נשמע לי גבוהה מאוד - לרוב ההפרש הוא באיזור ה100-200 שקל גג.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יאריס היברידי - אולי הטבה נוספת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

400 שקל זה מה שעולה לי הרכב כשווי שימוש. הוצאות רכב כבר מגולמות במשכורת כך שלא אוכל לקבל עוד. ההפרש בין הסקודה לטויוטה מסתכם באיזה 100 שקל. לא משהו משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...