Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו / ספייס סטאר / פיקנטו (נערכה כותרת ללא תוכן)

idan001
שימו לב! השרשור הזה בן 2503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה נוסע לא מעט,

לצורך העניין אני בתפקיד "שטח" עם רכב חברה עושה קילומטרז לא רחוק מזה(איזור ה28 אלף).

הייתי מחפש פיג'ו 208 1.2T אוטומטית בת שנה\איביזה 1.0T בת שנה - אתה קונה רכב יחסית חדש שלא עשה הרבה קילומטרז ואת רוב ירידת הערך ספג כבר ועדיין נמצא באחריות ייצרן בתקציב שלך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייס תהיה הכי חיסכונית, אני מחזיק כזאת כבר 3 שנים והרכב נוסע באזור הררי ללא בעיות.

זה לא רכב זריז כמו הקליאו אבל מספק.

היתרון שההרכב חיסכוני.

בשיוט בכביש 6 הרכב עושה כ 1/21-22, ביו עירוני כ 1/18.

בכביש הררי כ 1/16 בערך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מה שכתבו - הספייס עדיפה לרוב הנסיעות, ותחסוך לך לא-מעט על דלק.

לגבי סחיבה/אחזקה - שאל חברים חיילים (וקציני-רכב בצבא, אם אפשר) - הם נתקלו במיצובישי אטאראז' (כלומר מיצובישי ספייס-סטאר שהאריכו אותה קצת והוסיפו לה בגאז') ויגידו לך איך הוא.

הרכבים של הצבא עבדו בתנאים קשים, כך שלא צריכה להיות לך בעיה שהמנוע "יישפך" (לפחות לפי הידוע לי).

מה שכן, הספייס אכן פחות נוח לנסיעות ארוכות - הוא רועש, והמושב שלו פחות נוח מרכבי הסופר-מיני (דרגה מעל), שהקליאו נמנית ביניהן. אבל כתבת שזה פעם ב... ככה שאני מניח שאלה נסיעות עם חברים.

לא נורא, מקסימום תעצרו בדרך לכוס קפה, או כדי "לנשום אוויר" (כהגדרת המעשנים), ונראה לי שאת זה תעשו בכל רכב.

אם אתה מתעקש לגבי רכבים עם ירידת-עךר נמוכה - יש את היפניות הקטנות, שאני מעריך (שוב, מעריך - זה לא מבוסס), שירידת הערך שלהן קטנה, יחסית. הן יותר יקרות, אז תצטרך לקנות משומשת.

לרוב רמות הגימור הגבוהות (שנקנות ע"י לקוחות פרטיים) מאבדות פחות מערכן.

כאלה הן טויוטה יאריס, הונדה ג'אז ומאזדה 2.

הן יאכלו גם יותר דלק , אבל יהיו יותר נוחות ,יחסית לספייס, בנסיעות ארוכות.

רק תעשה חישוב אם שווה לך להשקיע ברכבים כאלה, כי גם אם הערך שלהן יירד, אם תחבר את ירידת הערך של הספייס החדשה ואת החסכון בדלק - ייתכן שעדיין יהיה שווה לך ללכת על הספייס.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד מהרכבים הללו בגרסה האוטומטית לא יצרוך 1:18 (אולי כאשר הרכב בניוטרל :shock: ).

צריכה כזו תוציא רק מרכב היברידי/דיזל ולכן פלואנס דיזל/הונדה היברידית (פחות מומלץ)/טויוטה היברידית הן האופציות הריאליות יותר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו עדיפה מהשלושה, היא חסכונית, נוחה ומרווחת יותר, ודי אמינה ו.. גם בהרבה יותר יפה. הספייסטאר אומנם חסכונית אבל רועשת ולא נוחה, הפיקנטו סתם רכב סביר שצורך דלק כמו משפחתית.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד מהרכבים הללו בגרסה האוטומטית לא יצרוך 1:18 (אולי כאשר הרכב בניוטרל :shock: ).

צריכה כזו תוציא רק מרכב היברידי/דיזל ולכן פלואנס דיזל/הונדה היברידית (פחות מומלץ)/טויוטה היברידית הן האופציות הריאליות יותר.

הספייס סטאר במשולב עושה כ 1/16.

בבין עירוני היא עושה 1/18 ומעלה אם מדובר על שיוט.

אני למשל עשיתי ממעלות לחדרה וחזור עם מזגן, 2 אנשים במהירות 110 צריכת דלק של 1/22 לפי משאבה.

השוא היה ממעלות לים המלח עם 1/23.67.

צריך להבין שהרכב קל ובזכוצ גיר רציף הסלד נמוך בשיוט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...