Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פונטו ספייס - ברגע שאני לוחץ על הגז אז לפעמים הטורים עולים ונתקעים

ofir8288
שימו לב! השרשור הזה בן 3177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. יש לי בעיה שברגע שאני לוחץ על הגז אז לפעמים הטורים עולים ונתקעים(בדקתי את הכבל גז במכסה מנוע הוא לא נתקע).

וגם שאני מפמפם עם הדוושה של הברקס אז הטורים מתחילים לעלות.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפימפום דוושת הבלם אתה מכניס אוויר לסעפת/ בית מצערת בעזרת וואקום ובכך מעלה את הסלד דבר תקין לגמריי כשאין בעיה מסויימת שקיימת במערת היניקה. כשהסלד ניתקע בטורים גבוהים בדרך כלל מנוע צעדים/חיישן בית מצערת/צינור וואקום משוחרר ובעיות הארקה כל אילו יכולים להיות בעלי השפעה על מצב הסלד.

נסה לאתר חיבורים/צינורות משוחררים באיזור בית מצערת וסעפת היניקה.

ניקוי בית מצערת יכול לעזור, לא חסר מדריכים באינטרנט חפש בגוגל או יוטיוב.

אל תנקה בית מצערת אם אינך בטוח בשנתון הרכב ואין ברשותך חיבור למחשב ללימוד מצערת לאחר ניקוי. תלוי בשנתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני אומר זה פשוט לעבור על כל צינורות האויר והוואקום לראות שאינם סדוקים או קרועים. אם הכל תקין אז לפרק מצערת ולבצע לה ניקוי יסודי כולל פירוק וניקוי מנוע צעדים ולבסוף איפוס המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בפיאט פונטו דור ראשון אז בכבל גז בתא המנוע יש גומיה קטנה, לפעמים בליצה על הגז היא יוצאת וגורמת לכבל גז לא לחזור ולדוושה להישאר לחוצה וכך הטורים לא יורדים.

תפתח מכסה מנוע ובדוק את הגומיה הקטנה והחזר אותה למקומה אם זאת הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...