Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בדבר הצעת מחיר להתקנת מיני מרכזי בדירת קבלן

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 3314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רכשתי דירת קבלן במגדל בן16 קומות, יש כמובן ספרינקלרים והנמכות עבורם, קיבלתי תכנית מלאה כמה יהיו והיכן יוצא כל אחד, נראה לי לא יעיל לבקש לעשות את זה לבד וללכת להתעסק בעצמך עם אישורים מכיבוי אש.

אני לא חושב שזה גם אפשרי,הקבלן לא יחכה לטופס 4 עד שכל אחד ידאג לזה בעצמו.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאור. למה אתה מאכיל את הבחור סרטים? ספרינקלרים יש רק במגדלים. קבלן נותןמלו מזגן במפרט. לא גוזר קופון אלא מתקין כחלק מעיסקה על הדירה. הוא יזכה אותו באלפיחם שקל. איפה ההגיון להתקין לבד?

לא מנסה להאכיל אף אחד סרטים. אני מדבר מניסיון.

אם הקבלן נותן לו מזגן במפרט כחלק מסכום הדירה זה משהו אחר וכנראה שפספסתי את זה במהלך השרשור.

אני יכול להגיד לך שלפחות בפרוייקט שאני נמצא בו, הקבלן גוזר קופון - בוודאות.

למה בוודאות? כי הלכתי עם ההצעה הזו (של הקבלן) למתקיני מזגן וקיבלתי הצעות זולות יותר - על אותה עסקה בדיוק.

דבר נוסף לפותח השרשור, למה אתה עושה תריס בחדר הורים?

למה לא מזגן עילי רבע כ"ס שלא תלוי במערכת המרכזית של הבית?

או שיש לך מקום רק למנוע אחד וזה יוצר בעיה..?

עריכה אחרונה על ידי MaoRЯ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...