Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר, דעות ועובדות

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 7077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

..סטטיסטית, בהתחשב בסטטיסטיקה, בשרשור זה בלבד,הלנסר הממוצע לא מתקרב ,

לנתונים , הלא נכונים בעליל שאתה מציין!

בברכה

צביקה

מסכים שלפי השרשור הזה הלנסר יוצא אמין ביותר. אבל זה לא הופך את הנתונים שלי ללא נכונים בעליל. אני רק ציינתי את הניסיון שלי עם הלנסר. שנת 92 אוטומטית מטופלת במוסך מורשה (מוטורוני בת"א).

בשנה ומשהו האחרונות הלכו אצלה אינספור דברים. אלטרנטור, סטרטר, ציריה, רדיאטור. בלמים בתדירות גבוהה למדי. פלסטיקים שבורים בדשבורד, בפתחי המזגן, בדלתות. שני ח"ח התקלקלו. מראות החשמל לא עובדות טוב. פנסים לא עובדים טוב (כנראה מגעים). המנוע החליט שנמאס לו אחרי 135000 ק"מ והוא אוכל שמן בכמויות. חלקי החילוף המקוריים יקרים למדי (גם התחליפיים לא זולים).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מסכים שלפי השרשור הזה הלנסר יוצא אמין ביותר. אבל זה לא הופך את הנתונים שלי ללא נכונים בעליל. אני רק ציינתי את הניסיון שלי עם הלנסר. שנת 92 אוטומטית מטופלת במוסך מורשה (מוטורוני בת"א).

בשנה ומשהו האחרונות הלכו אצלה אינספור דברים. אלטרנטור, סטרטר, ציריה, רדיאטור. בלמים בתדירות גבוהה למדי. פלסטיקים שבורים בדשבורד, בפתחי המזגן, בדלתות. שני ח"ח התקלקלו. מראות החשמל לא עובדות טוב. פנסים לא עובדים טוב (כנראה מגעים). המנוע החליט שנמאס לו אחרי 135000 ק"מ והוא אוכל שמן בכמויות. חלקי החילוף המקוריים יקרים למדי (גם התחליפיים לא זולים).

..צרוף מקרים בלבד!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבקש מידע מאנשים שמכירים את האוטו ממקור ראשון .

אני מכיר את האוטו מבחינת מה שיש לו להציע, רוצה בעיקר לדעת אם מקור הבעיות בגיר של הסופר לנסר זה באחותה הגדולה או משהו אחר.

האם הגיר שם הוא 3 הילוכים ?

מה צריכת הדלק הממוצעת של האוטו ?

חלקים יקרים (בעיקר בתחום חלונות החשמל, מידי פעם אפשר למצוא תחליפיים אבל בשוטף רק מקוריים).

צריכת הדלק זוועתית תחת עומס (3 הילוכים, קרבורטור), סבירה אם לא לוחצים את הדוושה (כמו צביקה, עוזבים את הגז 500 מ' לפני רמזור - פותחים מפרשים ומשייטים עד הרמזור).

מבחינת חלקי הפרונט היא בסדר, אין תצרוכת חריגה של רכיבים/פריטים מסויימים (בתחום החשמל היא בולטת בעיקר בגלל חלונות החשמל).

רכיבים מתבלים לא עולים הרבה כסף (ברקסים, אגזוז ועד') ויש היצע של חלקים תחליפיים (גם לפרונט).

אם קיימת התעקשות על משומשת משנת 92 - אני ממליץ לעשות מאמץ נוסף (שנת 92 היא שנת התפר בין רכבים של שנות ה 80 לשנות ה 90). משנת 93 כמעט כל היפאניות כבר מוזרקות עם גיר 4 הילוכים. הייתי ממליץ לעשות "מאמץ" למצוא 323 (מרובעת) עם מנוע 1.6 (16 שסתומים), הזרקה וגיר 4 הילוכים. אם אין ברירה ומצאתם לנסר שטופלה היטב, תקנו. נדיר למצוא מכוניות בגיל הזה שמתוחזקות בצורה סבירה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה טוחן דלק כמו שתיין כרוני , אני מדבר על בעיר 1 ל 7 ומחוץ לעיר 1 ל 9, שאלתי שני חברים שלי שיש להם ואגב שניהם עם שלט למכירה כבר הרבה זמן והסיבה העיקרית היא תצרוכת דלק מטורפת!

אנשים לא קונים את הלנסר רק בגלל תצרוכת הדלק שלה שהיא יחסית לרכב - אסטרונומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה טוחן דלק כמו שתיין כרוני , אני מדבר על בעיר 1 ל 7 ומחוץ לעיר 1 ל 9, שאלתי שני חברים שלי שיש להם ואגב שניהם עם שלט למכירה כבר הרבה זמן והסיבה העיקרית היא תצרוכת דלק מטורפת!

אנשים לא קונים את הלנסר רק בגלל תצרוכת הדלק שלה שהיא יחסית לרכב - אסטרונומית.

זאת לא הסיבה היחידה. המחירון שלה גבוה באופן מגוחך. שנת 92 בערך 20000 ש"ח, כאשר גם אקזמפלר שמור במיוחד לא יקבל יותר מ-16000 (וטוב שכך). מכוניות לא שמורות יקבלו בקושי 12000 (מניסיון)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא הסיבה היחידה. המחירון שלה גבוה באופן מגוחך. שנת 92 בערך 20000 ש"ח, כאשר גם אקזמפלר שמור במיוחד לא יקבל יותר מ-16000 (וטוב שכך). מכוניות לא שמורות יקבלו בקושי 12000 (מניסיון)

רוני

ב 20K שח ניתן לקנות מכוניות הרבה יותר מודרניות מלנסר עם קרבורטור וגיר 3 הילוכים

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד משהו, הדגם הכי מוצלח של מיצובישי עד היום הוא אותה לנסר של תחילת שנות ה 90.

הרכב עצמו מעולה חוץ מתצרוכת הדלק שלו.

אם כך אז מצבם באמת עגום. הלנסר מכונית גרועה למדי גם בתור מכונית שנת 92 ובוודאי לא נשמרת היטב עם השנים. יתרונה היחידי הוא במרווח סביר ואיבזור חשמלי טוב לתקופה (שהוא גם פתח לבעיות במודלים ישנים כאלו). להזכירך אני אומר את הדברים הללו מניסיון של כחודשיים על הרכב. אם אתה מעוניין בפירוט על מגרעותיו אני אשמח להרחיב.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו רכבים לדוגמא?

323, קורולה (כן כן, הדגם הישן לפני 92-93)... בתקציב הזה גם נכנסת לגאסי 1.8 אוטומטית (גיר 4 הילוכים) שביחס ללנסר לא תשתה יותר.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון היפני שלי מסתכם בניסאן סאני. היא אומנם הייתה ידנית (עכשיו אבא נוהג עליה) אבל נהינתי מכל רגע.

מנסיון עם כל יפנית של אותה שנה (93) היא הייתה הכי טובה מבחינה דינמית.

ההגה אומנם מת קצת אבל עדיין נותן לך היזון חוזר ומורגש.

השילוב של המנוע הדיי זריז והגיר הידני גורמים לרכב להיות דיי מהיר.

השילדה בהחלט מספקת ברכב מהסוג הזה. נהג מיומן יכול להביא את הרכב לתוצאות לא רעות ביחס ליפניות אחרות (בהנחה שהיינו לוקחים אותן למסלול לבדיקת ההתנהגות).

מבחינת אמינות, בשש השנים שהרכב אצלנו הוא היה פעמיים במוסך. בפעם הראשונה לפני שנה וחצי - משאבת מים. ופעם שנייה לפניי חודש - צינור משאבת הגה.

הביטוח לרכב דיי זול כיוון שהוא לא נחשב לגניב. למען האמת אין לו סחירות גבוהה ולכן גם המחיר שלו מאוד זול ביחס ליפניות מקבילות מאותו שנתון.

צריכת דלק בנהיגה בין עירונית שעשיתי הייתה 1:13. בתוך העיר ועם לחיצות היה 1:9.

הדגם שלי הוא SLX (קרבורטור) ולהזכירך שלומי הוא גם ידני.

מחירים. זה החיסרון היחיד של הרכב. את הרכב מייבאים קרסו ולכן החלפים יקרים יחסית. אותו צינור הגה עלה 1000 (אלף) ש"ח כי יש בפנים כמה שסתומי כיוון אחד (שכ"א).

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון היפני שלי מסתכם בניסאן סאני. היא אומנם הייתה ידנית (עכשיו אבא נוהג עליה) אבל נהינתי מכל רגע.

מנסיון עם כל יפנית של אותה שנה (93) היא הייתה הכי טובה מבחינה דינמית.

ההגה אומנם מת קצת אבל עדיין נותן לך היזון חוזר ומורגש.

השילוב של המנוע הדיי זריז והגיר הידני גורמים לרכב להיות דיי מהיר.

השילדה בהחלט מספקת ברכב מהסוג הזה. נהג מיומן יכול להביא את הרכב לתוצאות לא רעות ביחס ליפניות אחרות (בהנחה שהיינו לוקחים אותן למסלול לבדיקת ההתנהגות).

מבחינת אמינות, בשש השנים שהרכב אצלנו הוא היה פעמיים במוסך. בפעם הראשונה לפני שנה וחצי - משאבת מים. ופעם שנייה לפניי חודש - צינור משאבת הגה.

הביטוח לרכב דיי זול כיוון שהוא לא נחשב לגניב. למען האמת אין לו סחירות גבוהה ולכן גם המחיר שלו מאוד זול ביחס ליפניות מקבילות מאותו שנתון.

צריכת דלק בנהיגה בין עירונית שעשיתי הייתה 1:13. בתוך העיר ועם לחיצות היה 1:9.

הדגם שלי הוא SLX (קרבורטור) ולהזכירך שלומי הוא גם ידני.

מחירים. זה החיסרון היחיד של הרכב. את הרכב מייבאים קרסו ולכן החלפים יקרים יחסית. אותו צינור הגה עלה 1000 (אלף) ש"ח כי יש בפנים כמה שסתומי כיוון אחד (שכ"א).

צודק, שכחתי אם הסאני. מכונית זולה מאוד ואמינה עם איבזור מעולה ביחס לשנתון. עדיפה על הלאנסר עשרות מונים (וגם מאוד חסכונית !).

הדגם המאובזר כולל את כל החישמולים, ABS, בלמי דיסק מאחור, הזרקה וכד'.

המחירים מגוכחים (במיוחד אם המחיר של הלאנסר הוא באמת 20K למודל 92).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהרגו אותי! אבל אני מחזיק כרכב שני בבית דייהו סופר רייסר, והיא משרתת אותנו נאמנה.

היא עברה כ100000 אלף ק"מ. קנינו אותה עם 60 אלף ק"מ לפני שנתיים ועד עכשיו היא לא עשתה שום בעיה מכאנית. הדבר היחיד שמפריע הם מתגי חלונות החשמל, ששבקו מחייהם. תמורת 200 ש"ח סידרו לנו את זה.

המנוע הוא 1.5 ליטר, 100 כ"ס. תיבת ההילוכים עד לשנת 95 הייתה בעלת 3 הילוכים ומשנת 96 הדייהו מגיעה עם 4 הילוכים וגיר טוב בהרבה.

על נוחות והתנהגות אין ממש על מה לדבר, אבל במחיר הזה - אני לא חושב שתמצא רכב טוב יותר,

במיוחד שרב המכוניות האלה נמכרו לאוכלוסייה מבוגרת יחסית שלא עוברים את ה2000 סל"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמא שלי היה במשך 10 שנים לנסר שנת 89 8 שסתומים - עגלתי ביותר.

הרכב היה שמור בצורה יקית ולמעט שיפוץ רדיאטור לא עשה שום בעיות מכניות כולל הגיר ,לא היו שום חלקי פלסטיק שבורים , או כל תיקון חשמלי .

כסאות הרכב מאד נוחים(יחסית ליפנית) ,צריכת דלק מוגזמת מאד ,מזגן מקפיא .

מחירי חלפים די יקרים (ביחס ליפניות אחרות)

זהו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...