Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית מגבר

ofervars
שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפוקל בלי לחשוב פעמיים!

גם נתון הTHD והSNR יותר טובים ובפער ניכר!

גם הוא חזק יותר פר ערוץ (בגישור אמנם מוצהר להוציא אותו הדבר כמו הJBL)

אני לא אתפלא אם הדאמפינג פקטור גם טוב יותר ולכן אהמר כמעט בבטחון מוחלט כי הפוקל הזה יעשה עבודה טובה יותר על סאב וופר.

בכל מקרה הנתון של הJBL ב4 אוהם לערוץ בודד הוא אמנם מספיק על פניו אבל בגישור יהיה נמוך מידי ואני לא מצפה בכלל שסאב וופר ישמע על גבול הסביר אפילו בגישור על המגבר הזה - יכול להיות שגם בפוקל המצב לא יהיה מזהיר אבל צריך להיות יותר טוב.

הפוקל יציב יותר בהתנגדויות נמוכות יותר וכך הלאה.

בקיצור - הפוקל לוקח.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה עניתה לי בדיוק על מה שרציתי לדעת כי אנימלא מבין בנתונים האלה . שאלה נוספת שלי האם הוא שווה 700 שח

Hu: pioneer dehx6650bt comp:focal ps165 Amp: focal r4280 sub: more primo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אם אפשר על הדרך אני צריך המלצה לסאב בסביבות ה400_500 שח . עדיף שלא יתפוס הרבה מקום בבגאז (אימפרזה) . אני יודע שהשאלות שלי נשמעות טיפשיות לאנשים שמבינים אבל אחרי שניסו למכור לי רדיו דיסק ששוה 700 ב1500 אני מעדיף לישאול . מצפה להמלצה . תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב . כנראה יותר מידי תשובות אני לא יקבל פה . אפשר לסגור כבר ישאל אנשים שיותר ירצו לעזור . בכל אופן תודה שמי שענה ועזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיקח את ההודעה שלי כחוויה לימודית לכך שהודעה נעלבת נותנת תוצאות...:roll:

אין הרבה אפשרויות ברף המחיר שציינת לסאבוופר חדש כולל תיבה. ממה שעולה בזאפ ושות' זה או ה-JBL GT5-1204BR

או ה-SONY XS-GTX121LS. שניהם נמכרים בכ-500 ש"ח.

ה-JBL מציג נתון נצילות גבוהה יותר וגם נמצא בתיבה פתוחה. הסוני בתיבה אטומה וקטנה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו ממש לא הודעה נעלבת . רק קצת מאוכזבת כי ציפית שיהיו פה אין סוף המלצות מאנשים שבאמת מבינים לבן אדם שפחות מבין בתחום אבל זה בסדר . ואם בכל זאת יש המלצה כלשהי למגבר וסאב בתקציבים שציינתי פלוס מינוס כמה שקלים אני יותר מישמח. ובכל אופן תודה על כל עזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אין סוף המלצות שכבר קיימות בפורום לתקציבים דומים ולא מזיק לעשות חיפוש בנושא.

לא תמיד כל הודעה מקבלת חשיפה מלאה מאלף ואחד סיבות.

מאחר והתקציב שלך מוגבל ואתה מתעקש על ציוד חדש, כל האפשרויות שעלו בשרשור הזה, הם פחות או יותר אלו שקיימות עבורך.

אתה יכול להוסיף לרשימת המגברים גם את הפיוניר מהסדרות הבסיסיות GM. אם כי לא עמדתי על ההבדלים המדוייקים בנתונים.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברים איך אפשר להוריד את הבאס מהקומפוננט ושהבאס יגיע רק מהסאב יש אופציה כזאת ?? כי כרגע אני מרגיש שהרמקולים מאוד רועדים ואנ שיקרעו או משהו כזה י מפחד. אני לא רוצה לפתוח שרשור חדש .וחיפשתי את זה בפורום ולא מצאתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש פונקציית HPF ברדיו דיסק או במגבר והשתמש בה לתחום את התדרים של הקומפוננט בין 60-100 הרץ לפי מה שהם מסוגלים לו.

אידיאלית, דווקא עדיף שירדו כמה שיותר, אבל זה כבר תלוי ביכולת שלהם ובצורת ההתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה זה עזר לי מאוד .יש לי שאלה נוספת איך אני יכול להגביר את הסאב אני בקושי שומע אותו יש איזו דרך להגביר אותו דרך המגבר אני לא רוצה לנסוע למתקין כי הוא רחוק ממני .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הכיוונים של הסאב צריכים להיות נכונים.

במקרה זה חפש פונקציית LPF והתאם את התדר בה לזה שכיוונת ב-HPF (למעשה כל אחד מהקרוסים האלו חותך את האות מכיוון מסויים ואתה צריך לבצע התאמה כך שלא יהיה בור תדרים).

מעבר לזה, בצע חיפוש כיצד לכוון גיין (Gain או Level). פונקציה זו אינה שולטת בווליום של הסאב אלא מתאימה בין מתח המוצא של הרדיו דיסק למתח הכניסה במגבר ומשפיעה כפועל יוצא על מידת ההגברה. שים לב שכיוון לא נכון עשוי לגרום נזק.

כל מיני כיווני בוסט למיניהם רצוי שיהיו על 0.

ובנימה אחרת, מוזר לי שאת כל הכיוונונים האלו לא עשית יחד עם המתקין בזמן ההתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ,

יש לי מגבר בשבילך חדש בן 7 חודשים עדיין באחריות HIFONICS ZEUS ZRX1000.4

4 ערוצים כל אחד 125RMS ב4 הום מגבר חזק ואיכותי תוצרת גרמניה היבואן ניפון אירופה ישראל (מייצרים את מורל)

650 ש"ח והוא שלך ראה בקישור http://www.hifonics.com/hifonics_zeus_amplifiers.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...