Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זוג צמיגים אוחזים ועמידים (יותר ממישילין PSS), מידה 265/35/18

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 3655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

11k קילומטר שהרכב עבר בשנה וקצת שהוא אצלי התחילו לתת את אותותיהם בצמיגים האחוריים שמתקשים לייצר אחיזה תחת האצה חזקה.

כאמור הרכב נועל כרגע רביעית מישילין פיילוט סופר ספורט שמהם אני בסה״כ מרוצה מאוד אבל אני מחפש את ״השלב הבא״ עבור הסרן האחורי.

הדרישות די (מאוד) פשוטות:

אחיזה ואורך חיים טובים יותר מאלה שב-PSS או לחילופין אותה רמת אחיזה עם אורך חיים טוב יותר.

לא מעניין אותי כמה הצמיגים יהיו רועשים, לא אכפת לי אם נוחים יותר או פחות, לא אכפת לי אם נראים טוב יותר או פחות- נטו ביצועים ושלא יהיו סליקס או סמי סליקס כי זה רכב שמשמש את האישה והילדים כל יום, גם כשגשום.

רוב תודות.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בכלל צמיגים לכביש שהם יותר אוחזים מה-PSS? (כמובן כמו שציינת שהם לא סליקס).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ציינתי שמבחינת אחיזה אין לי צפיות למשהו יותר טוב כיוון שהאחיזה של ה-PSS פשוט פנטסטית על יבש\רטוב, השאלה האמיתית אם יש משהו שיוכל לשרוד לאורך קצת יותר זמן.

העניין הוא שאומנם יש עוד לא מעט ״בשר״ בצמיגים האחוריים אבל ניכר שהאחיזה אינה כבעבר וצריך לחמם את הצמיגים היטב כדי שתתקבל האצה סבירה על כביש יבש, בכל מצב אחר- אורגן אורות בלוח השעונים.

ישנה אופציה גם של מעבר לצמיג 275/35/18 אבל נראה לי שההבדל יהיה זניח.

אופציה נוספת ואחרונה שעל הפרק היא המתנה ואז מעבר ל-19 אינץ׳, 245/40/19 מלפנים ו-275/35/19 מאחור, זה עומד על הפרק בעיקר משיקולי מראה אך האם זה יתרום לשיפור אחיזה בתאוצה או שאין לזה כל תרומה לעניין זה (אין צורך להתעכב על תוספת המשקל, היא די זניחה לרכב שלא ממש סובל ממחסור במומנט).

עריכה,

אני יודע שהקונטי 5 מצויין, אך האם הוא יהווה איזשהו שדרוג על פני ה-PSS?

אישית אני בספק, בעיקר לאור חוות דעת שקראתי טרם החלטתי להצטייד במישלין, אז בכל אופן הביקורות די אמרו פה אחד שמבחינת ביצועים המישלין טובים יותר.

התקציב קצת פחות מהווה פה שיקול, זוג PSS חדשים יעלו לי סביב 2200-2500 שקלים כך שכל מה שבטווח של 2000-3000 שקלים יכול להלקח בחשבון.

עריכה אחרונה על ידי edan82

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TGT, מתנצל שאולי זה לא בא מניסיון אישי שלי (אם כי הוא חלקי), אבל ההשוואות בחו"ל בין ה-PSS לגודייר שציינת ה-PSS מתגלים כיותר טובים תמיד, בכל היבט כמעט. לגבי הגודייר, אכן מדובר בצמיג אוחז וטוב (מניסיון, הם הנוכחיים שלי בסוף חייהם), אבל מניסיון של חבר הם לא ברמה אפילו של פדרל RS-R595 (ואצלו הניסיון הוא עם רכב של 300+ כ"ס והנעה אחורית).

לדעתי אין מנוס מלהמשיך עם ה-PSS.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, הגרמנים ערכו מבחני צמיגי קיץ חמימים, ה-SC5 קיבל ביקורת מצויינת ולא נפל בדבר מה-PSS. במידה ויש פער בתמחור לטובת הקונטי' - הייתי מנסה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנסות להעזר בזה:

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyres_For/

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-PSS לא היה אמור להיות צמיג הפלא עם אחיזה מדהימה ואורך חיים ארוך?

לגבי האחיזה כבר ראינו שהביקורות הגזימו.

עכשיו גם הבטחות של אורך החיים לא מתממשות?:oops:

אם סגנון הנהיגה שלך מאוד ספורטיבי/אגרסיבי/אינטנסיבי - אז 11,000 ק"מ על סט צמיגים זה טוב.

אין ניסים ונפלאות - צמיגים אוחזים נגמרים מהר, צמיגים פחות אוחזים מחזיקים הרבה זמן.

בחר מה אתה רוצה.

אם לא מדובר ברכב ספורט אז אתה יכול ללכת על טויו "משפחתיים".

לי יש ניסיון עם CF1 עם 2 מכוניות והם אוחזים מעולה.

צמיגי מישלן PS2 מגלים אורח חיים די טוב והוכיחו את עצמם כדי טובים באירועי נהיגה עם מדידת זמנים.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-PSS לא היה אמור להיות צמיג הפלא עם אחיזה מדהימה ואורך חיים ארוך?

לגבי האחיזה כבר ראינו שהביקורות הגזימו.

עכשיו גם הבטחות של אורך החיים לא מתממשות?:oops:

אני אחלוק על הביקורות מהנסיון האישי שלי ואומר שהאחיזה של ה-PSS לא פחות ממדהימה, הצמיגים משרים המון ביטחון על המגבלות וכן בבלימות אגרסיביות (מאוד) וזה כאמור נכון לרכב שלי שאינו אנורקסי וכבונוס יש לו המון המון מומנט שהצמיגים צריכים להתמודד איתו.

אין לי חצי תלונה לגבי האחיזה או אורך החיים, אני פשוט רוצה לדעת אם יש איזושהי רמה מעל ה-PSS ולפני שמגיעים לגיזרת הסמי סליקס או שחבל לי על הזמן לחפש משהו יותר טוב ופשוט להזמין זוג נוסף וזהו.

אם סגנון הנהיגה שלך מאוד ספורטיבי/אגרסיבי/אינטנסיבי - אז 11,000 ק"מ על סט צמיגים זה טוב.

מסכים לגמרי, אמנם רוב הקילומטרז' מנהלתי, אבל מנהלתי בקצב גבוה וכשההתנהלות אינה מנהלתית היא די אגרסיבית\אינטנסיבית.

אם לא מדובר ברכב ספורט אז אתה יכול ללכת על טויו "משפחתיים".

לי יש ניסיון עם CF1 עם 2 מכוניות והם אוחזים מעולה.

כ-525 כ"ס ו-80 קג"מ שמשוגרים לסרן האחורי, ממש לא משהו שצמיג משפחתי או סמי ספורטיבי ידע להתמודד איתו.

.

12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישלין פילוט פשוט מעולה מנסיון גם באופנועים וקטנועים,ההבדל מורגש במיוחד שיש לך רק 2 גלגלים.

כמו שאין טוב וזול,אין אוחז ומחזיק לנצח,לסדרת הפילוט יש כמה דגמים גם יותר זולים,אולי תשאר עם מישלין פילוט רק יותר זול.

כמו זה למשל,אשמח אם תצרף מחירים של הונג קונג לסדרת צמיגי מישלין פילוט לסוגיהם.

http://www.michelinman.com/tire-selector/category/ultra-high-performance-sport/pilot-sport-ps2/tire-details

עריכה אחרונה על ידי dts2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג איזה רכב יש לעידן.

אם זה המפלץ שבתמונה - אז לא הבנתי איך סט צמיגים עולה 2500 ש"ח. או שזה לאחד???:oops:

TW של PSS הוא 280 - יש עוד כמה וכמה צמיגים עד שמגיעים ל-100 של הסמי סליקס.

אבל ככל שיורדים אורח חיים גם ירד.

חוץ מ-PSS2 הצמיג היחיד שעונה על הצרכים הוא דאנלופ דירזה Z2 (או Z1 שקדם לו).

אני מניח שאין אותו בארץ אז צריך לייבא.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...