Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעשים מטורפים ביום כיפור

רועי.א
שימו לב! השרשור הזה בן 7174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מממ צמתי , אבל שיחקתי במחשב וגלשתי בפורום...

ד"א , ראיתי את הסרט - The Day After Tomorrow. סרט חביב מאוד.

פחח...ואתי מי ניסית לרמות לצום ולשחק במחשב..זה כמו להיות רב ולשחק ולצפות בבית'ר בשבתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פחח...ואתי מי ניסית לרמות לצום ולשחק במחשב..זה כמו להיות רב ולשחק ולצפות בבית'ר בשבתות.

הכי מצחיק אותי ביום כיפור זה לראות ליד הבתי-כנסת במרכז המושבה את כל הערסים העבריינים שבמשך כל השנה פורצים למוכניות במושב שלי, גונבים, אונסים, בוזזים, מקללים, מרביצים, דוקרים ושאר הדברעי....

וביום כיפור כולם לבושים מחוייטים היטב, חגיגי, חולצה לבנה יפה מכופתרת בתוך המכנס עם חוגרה מסביב וכיפה!!!!!

צדיקים ממש כולם!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מצחיק אותי ביום כיפור זה לראות ליד הבתי-כנסת במרכז המושבה את כל הערסים העבריינים שבמשך כל השנה פורצים למוכניות במושב שלי, גונבים, אונסים, בוזזים, מקללים, מרביצים, דוקרים ושאר הדברעי....

וביום כיפור כולם לבושים מחוייטים היטב, חגיגי, חולצה לבנה יפה מכופתרת בתוך המכנס עם חוגרה מסביב וכיפה!!!!!

צדיקים ממש כולם!!!!!!

שכחת שעל הכיפה צריך להופיע הכיתוב: נ נח נחמ נחמן מאומן!!!

זה באמת מצחיק לראות שכולם ביום כיפור נהפכים ''פתאום'' לאנשים טובים...

אנשים חושבים שמותר להם לעשות מה שהם רוצים כל השנה אבל כשהם יצומו ביום כיפור הם יישלחו לגן עדן...

בטח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי ואחת האבנים היית חוזרת לך לאמצע הפרצוף ועושה אותך נכה.

באיזה חוצפה אתם זורקים אבנים ?! אין שום חוק נגד נסיעה!

גם כן יפה נפש שמשחק אותה ילד טוב ירושלים וצם ביום כיפור ולא שם מוזיקה ולא מדליק חשמל... גועל נפש.

תירגע אחי אני אומר מה היה אני לא הייתי מעורב בשום דבר אני ילד טוב ירושלים :-)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני רואה שבכל הפורום הזה רק אני היחידי שצמתי ועוד ממש התבאסתי שלא הלכתי לבית כנסת:???:

פשוט העדפתי לצום אבל לקרוא MAX בבית:lol: . טוב לפחות עשיתי מצווה,אני לא מבין לאן הארץ הזאת הולכת פעם היה כבוד היה אמונה לכל אחד כיפור זה היה כיפור.

גואל נפש ממה שהולך כאן ואיזה סיפורים אני שומע,חבל שלי היה גם מסטול מת בבית מה הקטע דווקא ביום הזה,קצת ריספקט אנשים:x

אבל את יודעים מה ממש לא איכפת לי איש איש באמונתו יחיה. איש מאד חכם אמר את זה והוא צודק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני רואה שבכל הפורום הזה רק אני היחידי שצמתי ועוד ממש התבאסתי שלא הלכתי לבית כנסת:???:

פשוט העדפתי לצום אבל לקרוא MAX בבית:lol: . טוב לפחות עשיתי מצווה,אני לא מבין לאן הארץ הזאת הולכת פעם היה כבוד היה אמונה לכל אחד כיפור זה היה כיפור.

גואל נפש ממה שהולך כאן ואיזה סיפורים אני שומע,חבל שלי היה גם מסטול מת בבית מה הקטע דווקא ביום הזה,קצת ריספקט אנשים:x

אבל את יודעים מה ממש לא איכפת לי איש איש באמונתו יחיה. איש מאד חכם אמר את זה והוא צודק

יש לי כבוד, ויש לי אמונה, אבל זה לא אומר שאם כל עם ישראל צם, אני חייב לצום.

אני מקבל שצריך לכבד יהודי את רעו ולא לנסוע על הכבישים, ולאפשר באמת יום אחד ללא תאונות דרכים וללא הרעש... ממש שקט של אספלט ולתת לילדים הקטנים להשתולל על האופניים וכו'.

אבל, כל אחד יכול לעשות בביתו שלו כל מה שמתחשק לו. גם אם זה לאכול חזיר עם גבינת שמנת בפיתה ביום כיפור.

נמאס לי לשמוע אנשים שקוראים לאחרים "כופרים" ו "יהודים לא אמיתיים".

צאו כולכם מהסרט!

אני יהודי גאה, אני אוכל חזיר שבא לי, אני אוכל צ'יזבורגר שבא לי, ואני חושב שהתנ"ך והאלוהים הם המצאה אחת גדולה של איזה רבי משועמם.

ואני עדיין יהודי גאה!!!

(לא משהו אישי כלפיי אף-אחד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמתי והייתי בבית הכנסת..(ביום השני רק, אבל עדיף על כלום).

הקטע הקשה הוא בלי חשמל.

הדבר המוזר ביותר שאני ראיתי:

דתי, עם כיפה על הראש שלו - מדבר בפלאפון...:roll:

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני איזו שנה הביאו לתכנית של יורם גאון רבי זקן מיפו שהיה בא למשחקים (כדורגל) בשבת על ווספה...

הכל אמת, לא זוכר איך קוראים לו, אבל סבא שלי הכיר אותו.

נ.ב.

למה ראיתי את התכנית הזאת?!:screwy:

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב יש חוק האוסר נסיעה בכיפור.

ואם אינני טועה, יש גם קנס כנגד זה...

מישהו מוכן לתקן אותי אם אני טועה, או להוסיף מידע...

תודה!

דיון לגבי נסיעה ביום כיפור:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46710&page=1&pp=15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW, ההודעה שלך מעוררת גיחוך....

אם אתה אוכל חזיר - שיהיה...לא צם ביום כיפור - נו טוב, יש יהודים שלא צמים ביום כיפור...

אבל אם אתה לא מאמין באלוהים אז איך זה מסתדר עם זה שאתה יהודי גאה ? :loco:

אם כבר אז תהיה אטאיסט גאה...

ונחזור לדיון - הדבר הכי מוזר שראיתי הוא איש חובש כיפה הולך לכיוון הבית כנסת, עם סיגריה ביד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר המוזר ביותר שאני ראיתי:

דתי, עם כיפה על הראש שלו - מדבר בפלאפון...:roll:

ונחזור לדיון - הדבר הכי מוזר שראיתי הוא איש חובש כיפה הולך לכיוון הבית כנסת, עם סיגריה ביד...

מזכיר את כל האנשים עם האונו המתפרקת (בדר"כ זה אונו, לא תמיד) שחייב להיות להם על הפגוש מדבקה ענקית: "אני שומר את השבת. ומה אתך?" או (מיי פייברט) "אני שומר על השבת, והשבת שומרת עלי".

מוזר שביום שישי בלילה הוא ועוד כמה נשמות טובות שמנתבות את הדת לפי ראות עיינהם וטובתם האישית עוברים באמצע השקט של יום שישי בלילה עם מוזיקה מחרישת אוזניים...

קשה, קשה. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב יש חוק האוסר נסיעה בכיפור.

ואם אינני טועה, יש גם קנס כנגד זה...

מישהו מוכן לתקן אותי אם אני טועה, או להוסיף מידע...

תודה!

אתה טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודעת אם זה מטורף, אבל שיהיה...

לפני שנה ביום כיפור היה איזה שהוא טיול נהיגה קטן לכביש בית אריה+ נסיעה לתוך א.ת וים של עיר בשרון, עם כמות נסיעה שגרמה לי לראות לא מספר אצבעות משולשות/ מבטים מוזרים.

עם הזמן קצת התמתנתי, והשנה הוחלט לכבד את הסביבה. אז לא ממש יצאתי מהבית

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...