Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים כשיבואן לא עומד בתאריך אספקת רכב חדש?

shach
שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אשמח לייעוץ מאלו מכם שקנו רכב חדש מיבואן לאחרונה.

הזמנתי קיה פיקנטו חדשה בחודש אוגוסט ובהזמנה רשום תאריך משוער לאספקת הרכב חודש ספטמבר

ספטמבר כבר לא יהיה השנה ואנחנו כמעט באמצע אוקטובר ואין זכר לרכב.

היום התקשרתי לסוכן שדרכו הוזמן הרכב והוא טוען שהגיע אנייה בסוף ספטמבר אבל לא היה עליה הצבע שהזמנתי ושהאנייה הבאה היא ב 25 לאוקטובר (מה יקרה אם גם עליה לא יהיה את הצבע שהזמנתי? אז למה בכלל מזמינים צבע אם לא יכולים להתחייב אליו?)

השאלה שלי היא עד מתי מותר להם למשוך אותי ? אם בטעות הרכב יגיע באנייה הקרובה אקבל אותו חודשיים אחרי המועד שהבטיחו ומה יקרה אם הצבע הנ"ל לא יגיע גם באנייה של סוף אוקטובר האם הם יכולים למשוך אותי גם עד שנה הבאה והם מכוסים מבחינה חוקית?

אמרתי לו שהמקרה יגיע למועצה להגנת הצרכן אבל הוא ממש לא התרגש מזה.

יש הרי את הסיכון שמחיר הרכב יעלה שנה הבאה (בגלל שינוי שיטות מיסוי/עליית הדולר) אז למה אני צריך לספוג את החוסר יעילות שלהם ?

מה אתם ממליצים לי לעשות אם בכלל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטלקאר יש שירות לקוחות שנחשב למצוין, פנה אליהם ובדוק מה הם יכולים לעשות עבורך. לפעמים צריך לדעת לעזוב את הנציג שבסניף ולעבור לדרגות גבוהות יותר.

אני מניח שיוכלו להחזיר לך את כספך ולבטל את העסקה, לא צריך להיות ביג דיל מבחינתם כיוון שיש מספיק התעניינות בפיקנטו וקונה אחר לרכבך בטוח יצוץ. להקדים את מסירת הרכב כנראה שלא יוכלו, פשוט לא מגיעים ארצה מספיק רכבים מהיצרן.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תעניין ביסודיות יתרה שחוזה שחתמת עם טלקאר תוכל לראות שהם לא מתחייבים על מועד מסירה.

הם רושמים מועד הגעה משוער ושייתכן עיכוב בהגעה.

אני אישית גם סבלתי מזה כאשר הזמנתי קיה ריו וביטלתי את העסקה (במקרה שלי גם קיבלתי יחס נוראי מטלקאר במהלך כל הסיפור)

כמו שאמר הבחור מעליי, לא ממש מעניין אותם הביטול עסקה כי לרכבים החדשים של קיה יש הרבה ביקוש.

זה הכל שאלה של עד כמה אתה רוצה את הרכב וכמה לחוץ לך ההגעה שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההגדרה לזמן עיכוב סביר ?

אם הם כתבו משוער ספטמבר והרכב יציע בדצמבר זה סביר ?

המילה משוער לא פותרת אותם מהחוק או מיחס סביר של מוכר/לקוח..

אני חושב שהבעייה מתחילה בנו אלו שמוותרים להם בקלות , אז הרכב יתעכב שלושה חודשים לא קרה כלום

מישהו ניסה לתלונן למשרד התמ"ת או התחבורה לדוגמא ?

או למועצה להגנת הצרכן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לנסות להתלהם - אפשר לחפש פתרון.

אם אתה עדיין מעוניין ברכב והבעיה היא רק התארכות זמן האספקה תוכל להציע להם לתת לך רכב שכור עד מועד האספקה בפועל.

יתכן שהם לא יסכימו לשלם את מלוא הסכום, אך יכול להיות שישיגו לך רכב שכור בהנחה גדולה.

יש לך רכב? נסה להוציא מהם פיצוי בצורת אבזור או טיפולים חינם.

אם נמאס לך לחכות - תוכל לרכוש לך מיני אחרת...או להתפשר על הצבע.

אני משער שיש לך דברים מעניינים יותר לעשות מאשר לכתוב מכתבים למשרד התחבורה/התמ"ת או כל רשות אחרת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כה החוויה מטלקאר על הפנים ועוד לא קיבלתי את הרכב

אתמול השירות לקוחות הבטיח שמנהל המכירות יצור איתי וקשר והוא לא יצר

היום התקשרתי שוב והם התנערו והפנו אותי למנהל מרכז המכירות בחיפה

שגם אותו לא הצלחתי לתפוס.

זורקים אותי כל פעם למישהו אחר ומנסים להתיש אותי כנראה

אין עם מי לדבר, בטח שלא על פיצוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...