Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך שמעון בבחלת יצחק

coavi
שימו לב! השרשור הזה בן 4226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

רציתי להמליץ על מוסך "שמעון" לרכב יפני שנמצא בנחלת יצחק על גבול תל אביב גבעתיים.

ברשותי לנסר 2001 ועקב רעש חריקה מהבלמים הקדמיים, הנחתי שייתכן וצריל להחליף רפידות אם לא גם צלחות.

כאשר ביקשתי הצעת מחיר בטלופן לצורך השוואת מחיר מול המורשה של מיטסובישי, אמר שחייב לראות ולבדוק

אך הסכים לתת לי הערכת מחיר.

הוא היה זול מהמורשה (אגב, ביררתי גם באיזה חלפים משתמש ומדובר בזהים לאלה שהמורשה הציע) ונשמע אמין.

השארתי אצלו את הרכב, סיפרתי מה הבעיה ונתתי לו אור ירוק בכל הקשור לרפידות וצלחות.

לאחר כשעה התקשר אלי ומסר שהרכב מוכן - הייתי מופתע מעט כמובן.......

אמר שהרפידות תקינות ויש עליהן עוד מספיק בשר, כל שהיה צריך זה לנקות ולחזק את החלקים - עלות 100 ש"ח.

באמינותו הוא קנה אותי שהרי יכול היה להחליף רפידות וצלחות (ואפילו לגבות סכום מלא בלי להחליף.....) ולא הייתה

לי דרך לבדוק זאת שהרי אין לי ליפט בבית.

בנוסף הוא גם שלח אחד מעובדיו עם הרכב אלי הביתה (בגבעתיים) כדי לא להטריחני באוטובסים (כמובן שדאגנו להקפיץ את העובד חזרה.........).

אני חושב שראוי לציין בעלי מקצוע ישרים כמוהו.

במוסך מורשה יבואן אני כל הזמן חושש מהטלפון שיבשר "שחייבים" להחליף רכיב כזה או אחר נוסך על הטיפול........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...