Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת בקרת לחץ בצמיגים (TPMS) טויוטה קאמרי היברידי 2008

mikebg
שימו לב! השרשור הזה בן 4253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפותח האשכול, רוב הסיכויים שהחיישן נפגע בזמן החלפת הצמיג או שסוללת הליתיום של המשדר סיימה את חייה.

תודה. מה צריך להיות אורך חייו של הסוללה? נראה לך שרק אחד מתוך ארבע נגמר (מדובר בדגם 2008)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורך החיים התיאורטי של סוללת ליתיום של החיישן הינו בסביבות 7 שנים.

טמפ' חיצונית גבוהה מורידה את אורך החיים של הסוללה.

לא מחליפים את הסוללה בנפרד אלא את כול החיישן מכיוון שהסוללה מולחמת למעגל ומוגנת בעזרת חומר אטימה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת ממש לא חדשה בארץ והפאנצריות היו צריכים כבר מזמן לדעת כיצד להחליף צמיג מבלי לפגוע בחיישן.

לפותח האשכול, רוב הסיכויים שהחיישן נפגע בזמן החלפת הצמיג או שסוללת הליתיום של המשדר סיימה את חייה.

אין צורך לחזור על דברי. ברור שהמערכת לא חדשה אבל אין הרבה רכבים עם החיישנים האלו והעובדים המועסקים בפנצ'ריות לא תמיד מודעים, הרי זה רכב יבוא אישי ולא מוכר להם ולכן אולי לא שמו לב.

הסיכויים לסוללה לא תקינה קלושים ומנסיוני במערכות האלו, הסוללות מחזיקות גם יותר מ 8 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

יש לי אותה בעייה, אבל היא נובעת מכך שהיה לי תקר בצמיג שפגע בחיישן. מצאתי את הזיהוי הקטלוגי שלו Tire Pressure TPM Sensor 3729A PMV107j לטובת אלה שמחפשים (הוציאו את החיישן ובדקו אצלכם אם זה אותו חלק). ב-EBAY יש היצע גדול למדי של משומשים וחדשים. אני ממש לא בטוח שיש לטויוטה בישראל ציוד לכיול. החברה מסרבת לצייד גם את הדגמים הכי יקרים במערכת פשוטה כזו וזה מעליב אותי כצרכן. לא נורא, יבוא אישי הוא חלופה לא רעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותה בעייה, אבל היא נובעת מכך שהיה לי תקר בצמיג שפגע בחיישן. מצאתי את הזיהוי הקטלוגי שלו Tire Pressure TPM Sensor 3729A PMV107j לטובת אלה שמחפשים (הוציאו את החיישן ובדקו אצלכם אם זה אותו חלק). ב-EBAY יש היצע גדול למדי של משומשים וחדשים. אני ממש לא בטוח שיש לטויוטה בישראל ציוד לכיול. החברה מסרבת לצייד גם את הדגמים הכי יקרים במערכת פשוטה כזו וזה מעליב אותי כצרכן. לא נורא, יבוא אישי הוא חלופה לא רעה.

החיישן יושב די מוגן בתוך הג'נט ולא אמור להפגע בזמן תקר אולי זה הצמיגאי שדפק את החיישן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...