Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכולם,

לפני חודשיים מצאתי את הרכב מלא בטיפות דבק (שהתבררו כטיפות תרסיס הרחקת יונים שהשכן מעליי ריסס בגג)

החומר לא ירד בשטיפה ולצערי עשיתי את הטעות של שימוש בסקוצ'. לא בל הרכב אבל בחלק ניכר מצד הנהג. ההמשך כבר דיי ברור - הדבק ירד וגם חלק מהצבע...

זה ממש מטריד מכוער ומבאס ועוד בצד של הנהג שנותן לי תזכורת כל פעם שאני ניגש לרכב. בקיצור ממש אות קיו על שטות של רגע. לקחתי את הרכב לפוליש ואקס שהעלים הרבה אבל אחרי כמה זמן השריטות יוצאות שוב אחוצה. גם התיעצתי עם צבע שיעץ לי לא לצבוע.

אני עם עינייני השטיפת רכב סיימתי. מעדיף להשאיר את זה למקצוענים ולמי שמבין ולכן אשמח להמלצה ולעזרה.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מלהעלות תמונות של הנזק לכאן

דרך אגב, אתה הולך לעשות לאנשים פה סיוטים.

אנחנו קונים מגבות מיוחדות ומשתמשים בחומרים מיוחדים מפחד שהאבק שאנחנו מנגבים מהרכב ישרוט את הצבע.

למכונות שטיפה אוטומטיות קוראים "מנהרות המוות".

סקוטץ'?

לא בריא ללב שלנו

עריכה אחרונה על ידי Guy_25
נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שריטות של סקוטש ניתן ללטש ולהחליק בנייר 1000/1500 תלוי בצורך ופוליש בהמשך להחזר הברק. הנזק ללכה יהיה בסביבות ה 15/20 מיקרון. לא מצב אידיאלי, אבל לא סוף העולם. ציפוי SIO2 או אוטם צבע על המכסה יעניק את החסך בהגנה החסרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שריטות של סקוטש ניתן ללטש ולהחליק בנייר 1000/1500 תלוי בצורך ופוליש בהמשך להחזר הברק. הנזק ללכה יהיה בסביבות ה 15/20 מיקרון. לא מצב אידיאלי, אבל לא סוף העולם. ציפוי SIO2 או אוטם צבע על המכסה יעניק את החסך בהגנה החסרה.

הי חברים,

על פי בקשת הקהל ראו תמונות (מזהיר התמונות קשות לצפיה לחולי רכב ובכלל!).

אני מחפש המלצה למישהו באיזור נס ציונה שיכול לתקן את המפגע הזה כי אני יותר לא נוגע בשום צורה ודרך....

תודה מראש, גיא

IMG_20181127_080722.jpgIMG_20181127_080628.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה נישמע אחלה ועכשיו לאן ללכת בשביל שיעשו לי את זה? אני באוטו לא נוגע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים,

שלייף סבון יכול לטשטש את רוב השריטות - על חשבון עובי לכה. (יגביל אותך בפוליש עתידי)

אם חיי הצבע חשובים לך, מציע לך להימנע "מפוליש ווקס" שעושים בשכונה (תחנות דלק וסככות בכמה מקומות לשטיפה) כי הם יעשו לך יותר נזק מתועלת.

לך לדיטיילינג שיודע איך לעשות את זה במינימום פגיע בעובי הלכה.

על הדרך תעשה אצלו ציפוי איכותי שייתן לך את עובי הלכה החסרה.

נסה לדבר עם שלומי.

https://www.detailing.co.il/

בהצלחה, ותעדכן מה עלה בגורלה של הלכה שעברה התעללות בשוגג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב אצלך עוד דיי סביר, ככה נראה הרכב שלי עכשיו לאחר צביעת טמבון אחורי בסדנת פחחות שמפרסמת חזק ברשת.

אני הולך לנסות לבצע שלייף עם נייר 2000 ואז 3000 ובסוף פוליש כדי לראות אם ניתן להציל את המצב.Screenshot_20181127-085140_Gallery.jpegScreenshot_20181127-085131_Gallery.jpegScreenshot_20181127-085121_Gallery.jpeg

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ללכת ל"צבעי" לשבת לו על הראש, שיבצע צביעה מחדש?

אני לא הייתי מסתפק על פחות מזה.

מכיר את תחום הפחחות/צבע שנים רבות. (בעקבות תיקוני צבע חוזרים ונשנים לאורך שנים)

ברגע שאתה יודע מה לבקש מהם? הם עושים עבודה בהתאם.

נכון אני פדנט והם יודעים מראש ששום עבודה פחות ממושלמת לא עוברת אצלי,עדיין צריך לדרוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

היום למזלי הרע מישהו עשה לי שריטה בפגוש הקדמי של הרכה , האם אפשר לעשות תיקון מקומי לשריטה ? מישהו מכיר פחח טוב שעושה את העבודה??

אני מאיזור המרכז .

14e3n7c.jpg

אפשרי לתיקון מקומי

אשמח לעזור 052-2211-972

עריכה אחרונה על ידי BavarianMotorsWS

Bavarian Motors Workshop

בסדנת הבוטיק שלנו, אנו מומחים בעיצוב אישי לרכבים.

FaceBook: https://www.facebook.com/bavarian.motors.workshop/

052-2211-972 האורזים 6 , נתניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ללכת ל"צבעי" לשבת לו על הראש, שיבצע צביעה מחדש?

אני לא הייתי מסתפק על פחות מזה.

מכיר את תחום הפחחות/צבע שנים רבות. (בעקבות תיקוני צבע חוזרים ונשנים לאורך שנים)

ברגע שאתה יודע מה לבקש מהם? הם עושים עבודה בהתאם.

נכון אני פדנט והם יודעים מראש ששום עבודה פחות ממושלמת לא עוברת אצלי,עדיין צריך לדרוש.

כל מה שציינת כבר עשיתי, הייתי אצלם פעמיים. בפעם הראשונה כל הטמבון היה נזילות, נתתי להם עוד הזדמנות ותראה מה קרה.

מי שיחזור שוב למקום כזה הוא סדיסט, והוגשה נגדם כבר תביעה.

בנוסף הם גרמו לנזקים כמו שריטות בדיפיוזר, שריטות בחלקים שונים ברכב ורסס לכה על כל חלקי הרכב שהצריך ממני 2 ימי עבודה כדי לבצע פלסטלינה, פוליש וחידוש הגנה.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקול שלך, אישית הייתי מבצע צביעה חדשה במקום אחר.

כי מדובר על קטע קטן, שלא כדי לדעתי להתעסק בו עם שלייף לתיקון הצביעה החאפרית.

יש שם מרקם תפוז בולט של אחד שיודע לצבוע רכבים כמו שאני יודע להטיס F22. (ואני לא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין שהתיקון היה באיזור קטן יחסית, את השלייף הם עשו על כל הטמבון כדי "לטשטש" הבדלי צבע.

במצב הזה אין מה להפסיד, אם לא יעזור שלייף שאני אישית אבצע, אשקול צביעה מחדש אם התוצאה לא תשביע את רצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה,התנסות זה חומר לימוד מצוין.

ראיתי שמדובר על אזור קטן לכן לא ברור לי מה ההסתבכות.

ביצעתי עשרות פעמים צביעה מקומית (אצל צבעים שונים) מעולם לא היו הבדלי צבע. (באופן מוחשי)

הדבר היחידי שתמיד הפריעה לעין (פדנטיות יתר) זה שכבת הלכה הנוספת שגולשת מעט מעל הצבע המקורי

כי אין ברירה. (אחרת הצבע החדש יתקלף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...