Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"החזקים של העולם הזה"

Casper_2001
שימו לב! השרשור הזה בן 7253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטח נזכרת בזה תודות לפרסומים היום על רכישת הב.מ.וו סדרה 7 לפרס בסך של 1.5-1.8 מיליון ש"ח (תלוי איזה עיתון שואלים...)

רוני

מהה??? :shock:

לא שמעתי על זה......

760?

למה רכשו לו?

אחלה כתבה....

תמשיך לעדכן אותנו בדברים כאלה..;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סקירה - מעניין וממצה!!

בטח נזכרת בזה תודות לפרסומים היום על רכישת הב.מ.וו סדרה 7 לפרס בסך של 1.5-1.8 מיליון ש"ח (תלוי איזה עיתון שואלים...)

גם לרמטכ"ל יש ב.מ.וו ממוגנת שאני רואה דרך קבע. לשר הבטחון יש איזו אמריקאית ענקית (קדילק אולי? לא סגור על זה) וממוגנת, עם חלונות בעובי של כ-5 סנטימטר.

באוטו של הרמטכ"ל יש מערכת נגד שריפה שמפזרת קצף בחלל הרכב ועוד הרבה "פיצ'פקס" :wink: מצחיק רק, שאחרי כל המיגונים היא אמנם שוקלת כ-3 טון, אבל הבלמים לא חוזקו... :lol:

רוני

יאללה להלשין למשטרה! שיורידו אותם מהכביש על תוספות בלתי-חוקיות !!! :D

אחלה כתבה-- קבל ח"ח !

ואין מצב שהאוטו של בוש עולה יותר מהמאייבך...

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לממשלה הרוסית יש בנוסף. ללימוזניות של ה מרצדס. והזיל.

2 דגמים לפוטין של בראבוס,SV12 מאורכת וממוגנת ממפוצצת בטכנוליגה :p

שוי כל אחת כ350 אלף אירו :twisted: ויש להם כאמור 2 זההות.(לבלבל אנשים).

אלי :wink:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי למחיש את הבזבוז בייחוד בארץ שלנו,

היה כתוב בידיעות לפני מספר חודשים על S80 ממוגנת שעולה בערך 1.5 מיליון שקל,חונה בחניון הקריה שאף אחד לא עושה בה שימוש!

העיקר לקנות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערוץ דיסקברי או נשיונל ג'אוגרפיק (לא בטוח איזה מהם) הייתה תוכנית שלמה על אבטחה ומיגון של כלי רכב והחלק האחרון של התוכנית הייתה מוקדשת למכוניות של נשיאים בארה"ב ולבסוף של ג'ורג' בוש ואני חייב לומר לכם שעם כל הדברים שיש בה אני לא אתפלא אם היא משמשת גם כמקלט אטומי, מטוס וצוללת גרעינית !

אמרו שם שהיא המכונית עם הכי הרבה "טכנולוגיה" בעולם, וזה באמת הגיוני...

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני יודע. לאנשים בעולם התחתון.... יש רכבים יותר משוריינים מאשר לראש הממשלה.

כאשר ה S600 של רוזנשטיין משוריינת ברמה של B7 (שמו לו מטען מתחת לרכב. וה מרצדס לא זזה) כאשר לראש הממשלה הרמת המיגון נמוכה יותר אולי משהו כ B5.

אלי-עבריין צווארון לבן :wink:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה אהבתי את הכתבה הזאת משעשע מאד אני חייב לציין.

שמעתי שגם לשמעון פרס צריך להיות אוטו חזק ומוגן :lol:

תאמין לי שיש לו.....

פעם הרכב שלו חנה ליד הבית שלי הוא היה במוזיאון כלשהו באור יהודה וצפיתי מהחלון וראיתי את הנהג שלו טס מהחניה כאשר שמעון עלה לאוטו (כדי לברוח ממפגעים אפשריים) אפשר לציין שהרכב שלו ממש לא נראה חדש.....יותר כוולבו ישנה....אולי הוא החליף מי יודע עברו כמה חודשים....

אה ו.....סגרו חצי עיר רק כי אדון שמעון פייריס הוזמן למוזיאון :mad:

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוד שלי בארה"ב יש רולס רויס שהייתה פעם של מלכת ספרד וזה משהו מפלצתי ביותר

אני ינסה להשיג תמונות ותראו מה זה

לחבר של דוד שלי מערב הסעודית, יש כיסא גלגלים שהיה שייך למנהיג ערבי כלשהו שנהרג בקרב אימתני.. וזמ משהו מפלצתי באמת!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...