Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דו"ח שלדעתי לא מגיע לי על תמרור עצור. מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בשעה 12 בלילה מאחורי קניון הזהב בין הכניסה לחניון הקניון לתחנת דלק יש צומת עם תמרור עצור.

אני מגיע לצומת עוצר על קו העצירה לפני רכב שגם עצר מאחורי הקוו (כלומר שאני עומד על הקוו והרכב שלפני עצר מאחורי הקוו כימעט בתוך הצומת) ופנה שמאלה.

אני מיתקדם לאט ופונה ימינה כ 40 מטר אחרי יוצא לי שוטר מהתחנת דלק מבקש רישיונות וטוען שלא עצרתי בצומת.

אחרי וויכוח והסברים אפילו ניגשתי לתחנת דלק לישאול אם יש להם מצלמות לכיוון הצומת (רק בעל התחנה יודע והוא לא היה נימצא באותו רגע) השוטר נותן לי דוח 250 שח +4 נקודות.

על הדוח הוא הדביק מדבקה שכתוב בה את סעיף העברה ואת השורה שכתוב שלא עצרתי על הקוו הוא מחק בעט.

חייב לציין שאני בטוח ב100 אחוז שהוא לא יכול ליראות (מאיפה שהוא עמד) עם עצרתי או לא.

אני בטוח שגם אם הייתי עוצר לשעה בצומת והייתי מתחיל לינסוע הוא היה קופץ וטוען שלא עצרתי.

אני חושב שכל מי שעבר שם קיבל דוח (לפי כמות המדבקות שהיו חסרות לו בדף)

ניאה לי שהשוטר נותן דוח בכל מיקרה הרי מי יפסיד יום חופש שעולה יותר מ 250 יבזבז אותו על בית מישפט שרוב הסיכויים לא תיצא זכאי ואולי אפילו גם בהוצאות בית מישפט, ההגיון אומר תשלם את הכנס זה הכי זול והמצפון לא נותן לי לצאת פראייר.

חייב לציין שצילמתי בפלאפון את הצומת מיכול כיוון אפשרי כולל איפה שהשוטר עמד ואין שום אפשראות ליראות את הצומת מאיפה שהשוטר עומד.

סיפרתי לו על הפירסום שהיה בפורום עם הבחור והמצלמה ששוטר עצר אותו על אי עצירה בתמרור עצור ובמצלמה רואים שהרכב עצר ובכל זאת בעל הרכב קיבל דוח והשוטר טען שהוא שמע את הסיפורו בעל הרכב חייב לעצור גם מקום שיהיה לך שדה ראיה.

שאלתי מה לעצור פעמיים ?

מרוב ההיתלהבות של השוטר ליתפוס אותי הוא קפץ לכביש ללא כול פנס או תאורה וכימעט דרסתי אותו.

חייב לציין שיש לי רישיון13 שנה מעולם לא קיבלתי דוח אפילו לא על חנייה.

האם לשלם ולצאת פראייר ?

האם שווה ללכת לבית מישפט (כלומר מה הסיכויים שלי)

האם ניתן להמיר את הדוח בתנאי או אזהרה ?

אשמח לעזרה?

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי כדאי לך לגשת לתחנה, לדבר עם מנהל התחנה ולברר האם באמת יש מצלמה אשר יכולה לאשר את טענתך. אם כן, אני מאמין שיהיה אפשרי העתק. לאחר מכן תוכל לשלוח למשטרה בקשה לביטול הדו"ח או לחילופין להמתין למשפט להציג את ההוכחה שם, אגב הבכת המשטרה.

נ.ב. אם אכן יעלה בידך להשיג סרטון שכזה, אני מניח שתוכל להגיש תלונה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה כשאין שדה ראיה אכן חייב לעצור פעמיים. פעם ראשונה בקו, פעם שניה כשיש שדה ראיה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז,

למרות שאתה עומד בקרטריונים, לא ניתן להמיר את הדוח הנ"ל לאזהרה.

לפי מה שתיארת, העבירה היא על - אי ציות לתמרור 302 המוצב בדרך בכיוון נסיעתך, בכך שלא עצרת את רכבך

במקום בו ניתן לראות את התנועה בדרך החוצה. ולא על קו עצירה עצמו.

בכל מקרה אם עצרת לפני קו העצירה, זה מספיק.

תקנה 64(ד): נוהג רכב המתקרב לצומת שלפניו מוצב תמרור המציין חובה לעצור, יעצור במקום שיוכל לראות את התנועה בדרך החוצה, ואם סומן קו עצירה — לפני קו העצירה, ויתן את זכות הקדימה לרכב אחר המתקרב או הנכנס לצומת מכביש אחר.

תסרוק את הדוח ותעלה לכאן. נראה מה נכתב שם ואולי נמצא כמה פשלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה כשאין שדה ראיה אכן חייב לעצור פעמיים. פעם ראשונה בקו, פעם שניה כשיש שדה ראיה.

לא חייב.

הדוח הוא על אי עצירה בקו העצירה, לא על אי מתן זכות קדימה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את הזמן, תגיש לתחנת דלק, שכל תחנת דלק מכובדת מצולמת מכל הכיוונים.

אם בעל התחנה יכול לעזור לך בנושא הזה, הרווחת. המטרה שלך היא לא להראות שהשוטר לא ראה או לא יכול היה לראות ! אלא להראות שאתה הייתה בסדר, כלומר עצרת היכן היה צריך לעצור !!

בנוסף כל הדברים שהוא היה בלי פנס וקפץ לכביש. זה "פיצוחים" אין להם הרבה משקל, אבל הם גם בעלי משמעות, מומלץ להכניס את זה במצב של משפט

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואין שדה ראיה אני אמור להיתגלגל לאט לתוך הצומת (בימיוחד אחרי שעצרתי)

חייב לציין שמאלה היה לי המון שדה ראיה וימינה שפניתי יתגלגלתי לאט , הרי באיזה שהוא שלב אני בתור נהג אמור להתחיל להיתגלגל לצומת גם נגיד במידה שאין שדה ראיה .

בואו ניצא מנקודת הנחה שאין שדה ראיה (למרות שלדעתי היה לי מספיק) מה השוטר ציפה שאני לא כינס לצומת אלה ירד מהרכב ילך ליבדוק ברגל כמה מטרים קדימה ואז יחזור לרכב ואז יסע.

אני חושב שהוא לא יכול ליקבוע את השדה ראיה שלי אלה אם הוא ישב לידי ברכב וגם לא בטוח.

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות לצלם את הנקודה שהוא עמד בה, על מנת לנסות להוכיח שלא רואים את קו העצירה משם.

זכור לי שכבר היתה פעםם פסיקה שזיכתה נהגת שלא עצרה בדיוק על הפס, היות והיה רכב לפניה שעצר, והיא התגלגלה לאחר שהוא המשיך נסיעה. לפיכך קבע בית המשפט שהיא פעלה בהתאם לכוונת החוק (או משהו כזה).

לא יודע אם אפשר למצוא את הפסיקה הזו...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדוח הוא הדביק מדבקה שכתוב בה את סעיף העברה ואת השורה שכתוב שלא עצרתי על הקוו הוא מחק בעט.

סיפרתי לו על הפירסום שהיה בפורום עם הבחור והמצלמה ששוטר עצר אותו על אי עצירה בתמרור עצור ובמצלמה רואים שהרכב עצר ובכל זאת בעל הרכב קיבל דוח והשוטר טען שהוא שמע את הסיפורו בעל הרכב חייב לעצור גם מקום שיהיה לך שדה ראיה.

שאלתי מה לעצור פעמיים ?

רז...

מה ענה השוטר על השאלה המופיעה בכחול?

לפי פותח השרשור הדו"ח לא ניתן על אי עצירה בקו אלא על אי עצירה בפעם השניה במקום שיש שדה ראיה.

לכן אני חוזר ואומר אם אני לא טועה אכן חייב לעצור פעמיים, פעם ראשונה על הקו ופעם שניה במקום שיש שדה ראיה לתוך הצומת. אם אני טועה הרי שגם השוטר טועה והדו"ח יבוטל.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, לפי הקישור הבא: http://www.trafficjam.co.il/stop.html

בתחתית העמוד: "כאמור לעיל, באם קיים קו עצירה, אפילו במקרה שבו העצירה בוצעה מאחורי רכב, המסתיר את הנעשה בדרך החוצה, הנהג לא נדרש לעצור בשנית".

אם אכן ניתן לסמוך על הרשום באתר הרי שאני והשוטר טועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק לגבי העצירה ללא שום קשר לחוק, תאמין לי שאני נוסע אני לא מהמר אם הצומת פנויה או לא.

ששאלתי את השוטר מה לעצור פעמיים הוא טען שאני מסתיר לו את האור ושאני יזוז.

בוא נגיד שאתה בצומת עמוסה וסוענת אני מסכים שצריך לעצור גם 6 פעמים במידת הצורך.

אבל אתה בצומת מעפנה עם 2 נתיבים לכל צד (אפילו החתולים עוברים שם בכייף) שדה ראיה שמאל -חניון ענקי ריק ומימין אתה רואה יותר מחצי צומת אני מתחיל להיתגלגל ואז כל הכביש מיתגלה.

אם איפה שעצרתי לא נותן תשובה אם להיכנס לצומת או לא אז אני חושב שהבעיה היא איפה הקוו מוצב -למה לא שמו אותו יותר קרוב לצומת ולא 15 מטר ליפני הפניה.

שוב אם אני עוצר על הקוו לפי התמרור ומחליט שכן יש לי שדה ראיה מובטח אני לא מבין איפה הבעיה ועל מה הדוח.

לתמרור ציתתי מספיק, אני יחליט אם אם לעצור מעבר או לא לפי הראות שלי.

אני יושב וחושב על זה ורק מיתעצבן.

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש ממנהל התחנה את הוידאו, למרות שאני בספק שהם מצלמים גם את הנק' הזו של הצומת, במידה ואכן יש תיעוד שלך

עוצר בתמרור עצור גש עם זה לבית משפט, אל תלך לתחנה כדי לבטל את הדו"ח.

אני מכיר טוב את הצומת הזו, הם רושמים דוחות סתם.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה האם בתחנה יכולים לבטל לי את הדוח או לתת אזהרה בימקום(עדיף לי מיום חופש ויתרוצצויות בתי מישפת ותמונות וכו')

תודה רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל דו"ח מופיע סמל סעיף.

יואיל להעלות אותו לכאן. אם בכלל אפשר לסרוק את הדו"ח לכאן מה טוב. ואז נבין במה הואשמת.

נראה אז מה כתב השוטר מה אתה אמרת וכו'

ולגבי מצלמות התחנה , אם לא תיגש היום מחר כבר לא יהיו צילומים של האירוע ( לא נשמרים לאורך זמן )אם בכלל המצלמות מכוונות לשם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי כרגע עם מנהלת תחנת הדלק, אחלה בחורה שמחה לעזור.

היא צחקה, והיא מספרת שכמוני היו אולי מיליון שקיבלו דוח סתם וביקשו תמונות\סירטון מהתחנה.

לצערי המצלמות שלה לא מצלמות את הצומת אלה רק את הכניסה לתחנה.

ועוד היא מספר שליפעמים מיתחשק לה להתקין מצלמה על הצומת רק בישביל לעזור למיסכנים שמקבלים דוח סתם.

בקיצור ניתן ליראות במצלמה של תחנת הדלק רק היכן שהשוטר עומד עם ניידת שבכלל אין קשר עין בינו לבין הצומת.

בעלת התחנה מספר שכל רכב שעובר מקבל דוח לא משנה עצר לא עצר הרי השוטרים במילא לא רואים את הצומת.

לשוטרים כניראה יש מיכסה יומית ושם הם מוציאים את המיכסה בשעה שעתיים ואפילו מעבר.

לפחות מהשרשור הזה אחרי השעה 10 בערב בערך לא לעבור מהרחוב הנל (שכחתי את שמו) סתם תקבלו דוח.

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...