Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דו"ח שלדעתי לא מגיע לי על תמרור עצור. מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זכור לי שכבר היתה פעםם פסיקה שזיכתה נהגת שלא עצרה בדיוק על הפס, היות והיה רכב לפניה שעצר, והיא התגלגלה לאחר שהוא המשיך נסיעה. לפיכך קבע בית המשפט שהיא פעלה בהתאם לכוונת החוק (או משהו כזה).

לא יודע אם אפשר למצוא את הפסיקה הזו...

היתה פסיקה, אבל כבר הפכו אותה.

אם הבנתי נכון אתה מתייחס למקרה שבו הנהג הראשון עוצר בקו, והשני מתגלגל באטיות מבלי לעצור ממש (קצת שונה מהמקרה שתואר כאן).

בכל מקרה אם הכוונה למקרה הזה, הפסיקה הזו כבר לא רלוונטית ובמידה והרכב שלפניך עצר, אתה צריך לעצור שוב, גם אם היה לך שדה ראיה כבר בעצירה הראשונה במרחק מספר מטרים מהקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למישהו בא להגיע לשם ולצלם אותם בכלכלתם (השגיאה בכוונה)?

יכול להיות אחלה סרטון מביך למשטרה ועילה לביטול הרבה דו"חות (לפחות אלה שהחברה האלה נותנים).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת לא חשבתי על זה לצלם (יש לי 5-6 תמונות מאותו ערב, אבל לא אומרות הרבה) אשמח אם מישהוא אמיץ שיש בירשותו מצלמה ברכב יראה לשוטרים מה זה.

אבל כל אלה ששילמו כבר וספגו נקודות כספם לא יוחזר.

אם היה לי מספיק ראיות הייתי הולך לכלבוטק ורפי גינת כבר היה נוזף בהם (לא שזה ישנה משהו)

אישית אני בכלל מאוכזב מהמישטרה תמיד חשבתי שהם נועדו להגן על האזרח ולא לידפוק אותו.

סתם לידע כללי חבר טוען שאסור להם להיתחבא כי חלק ניכר מהתפקיד שלהם זה לימנוע מהאזרח לעשות עברה.

כן אני יודע הם מיתחבאים אבל אם תיתקשר למישטרה ותגיד שפרצו לך לבית והגנבים עדין בתוך הבית המישטרה תגיע עם סירנה שתעיר את כל השכונה ושהגנבים יוכלו ליברוח.

הקיצר שאתה גנב הם מזהירים אותך עם הסירנה ונותנים לך היזדמנות ליברוח.

ושאתה בכביש הם מיתחבאים כדי ליראות אותך מחטט באף ושאתה לא שם 2 ידים על ההגה.

שלא לדבר על השוטרים עם איזה מזדה 2 שכתוב עליה אלבר השכרת רכב עם תמונה של צפרדע, ויושב שוטר ברכב (מה קרה מיכול הדוחות סתם שהם כותבים חסר להם מכוניות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ויש, אני מכיר לא מעט שוטרים שעושים לא פחות מעבודת קודש בשכר שאני ואתה היינו חושבים שעובדים עלינו שמציעים לנו אותו.

חבר מאוד טוב שלי חבלן במשטרת ישראל.

כשהוא שרת בתל אביב הוא היה הראשון בשטח וגם אחראי הזירה גם בקו 5, גם בדיזינגוף סנטר וגם בדולפינריום.

אתה מתאר לעצמך איך בן אדם משתנה לעולמים אחרי שהוא סורק ס"מ אחרי ס"מ של זירות כאלה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה האם בתחנה יכולים לבטל לי את הדוח או לתת אזהרה בימקום(עדיף לי מיום חופש ויתרוצצויות בתי מישפת ותמונות וכו')

תודה רז...

אינך זכאי לקבל דו"ח אזהרה בגלל שעבירה של שלט עצור מונעת זאת

ביטול דו"ח נעשה בכתב בלבד.

עליך לשלוח מכתב מנומק תוך 30 יום מיום קבלת הדו"ח בדואר רשום למפנ"א ת.ד 120 פתח תקווה. ואל תפתח תקווה.

האם קיבלת את התמונה בו רואים את מיקום הניידת והשוטר שעצר אותך?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידע כללי חבר טוען שאסור להם להיתחבא כי חלק ניכר מהתפקיד שלהם זה לימנוע מהאזרח לעשות עברה.

סתם לידע כללי, יש לך חברים שלא יודעים על מה הם מדברים.

הכעס שלך מובן, אבל להנפיץ שטויות לא יעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה שוטרים שהייתי פשוט שמח לראות בלשכת התעסוקה. אני קורא את התיאורים ובעיקר של מנהלת תחנת הדלק ומקבל בחילה.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח.

למרכז לפניות נהגים יש סמכות להמיר לאזהרה גם דו"חות על עבירות שהוגדרו חמורות שלשוטרים בשטח אסור לתת בגללן אזהרה.

זה קורה כאשר לנהג יש עבר נקי ארוך במיוחד, ונראה לי ש-13 שנה ללא דו"ח בהחלט עונה על הקריטריון הזה ובהחלט שווה לפנות אליהם.

רק לזכור שהמרה לאזהרה מצריכה הודאה באשמה והיא נרשמת בתיק כמו כל הרשעה אחרת.

כך שזו בחירה בין אזהרה למאבק על חפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטול דו"ח נעשה בכתב בלבד.

עליך לשלוח מכתב מנומק תוך 30 יום מיום קבלת הדו"ח בדואר רשום למפנ"א ת.ד 120 פתח תקווה. ואל תפתח תקווה.

האם קיבלת את התמונה בו רואים את מיקום הניידת והשוטר שעצר אותך?

לא בטוח.

למרכז לפניות נהגים יש סמכות להמיר לאזהרה גם דו"חות על עבירות שהוגדרו חמורות שלשוטרים בשטח אסור לתת בגללן אזהרה.

זה קורה כאשר לנהג יש עבר נקי ארוך במיוחד, ונראה לי ש-13 שנה ללא דו"ח בהחלט עונה על הקריטריון הזה ובהחלט שווה לפנות אליהם.

רק לזכור שהמרה לאזהרה מצריכה הודאה באשמה והיא נרשמת בתיק כמו כל הרשעה אחרת.

כך שזו בחירה בין אזהרה למאבק על חפות.

חבר בין שני המוכחלים.

והעיקר אל תשכח אותנו ותדווח על התוצאות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עומד ורושם בצומת הזה דוח"ות:

מניסיון מצטבר, כמעט רוב הנהגים לא ממלאים את חובתם החוקית ולא עוצרים לפי הוראת תמרור 302 בצומת המדוברת.

עכשיו, יש רכבים הפונים שמאלה לכיוון מגרשי החניה של קניון הזהב ויש רכבים הפונים ימינה לרחוב לזרוב.

בכל מקרה, חובת העצירה ע"פ החוק היא לפני קו העצירה, רק אח"כ ניתן להתקדם ואם עולה הצורך עוצרים פעם שניה,

מכוון שבצומת ממוקמים שני תמרורי 302 אחד מכל כיוון וקו העצירה מסומן ונראה היטב ע"פ הכביש הרי חובת הנהג לעצור .

לגבי מיקום עמידת הניידת- איו לכך כל חשיבות היות והשוטר לא ישב בתוכה, השוטר עומד מחוץ לרכב קרוב לצומת

כאשר יש לו קו ראיה ישיר-גלוי-וללא הפרעה עם הצומת.

רק לדיעה- החל מינואר 2012 תוגבר האכיפה על עברות ביריונות בכביש, ביחוד על תמרורי עצור ותן זכות קדימה.

עדיף שתסרוק את הדו"ח ללא פרטיך האישיים ע"מ שנוכל להגיב לגופו של ענין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

אני דווקה כן עצרתי על הקוו ועוד יתווכחתי עם אישתי אם להיכנס לתחנת דלק או להמשיך הבית (היה מאוחר)

אני יחפס דרך ליסרוק את הדוח ולפרסם אותו כאן.

שוב תודה רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...