Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2011, הנחיות בהודעה הראשונה.

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השברולט שייכת לטבריני הרכב נישרף בפנים השעונים ההכיסאות והוא לא רוצה למכור הוא חושב לשלוח אותה לח"ול לשיפוץ אבל הוא הקפיא את הרישיונות ולפי מה שהבנתי ממנו רכב בלי טסט לא יכול לצאת מהארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 543
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אי שם במרכז ראשון לציון ..

אם אני לא טועה, הלנציה הזאת עמדה הרבה זמן במרכז ת"א.

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי שם במרכז ראשון לציון ..

לפי מה שהבנתי ממישהו בפורום הבעלים ממש לא מעוניין למכור! היא כבר הייתה פה בשירשור! (נראה לי שזאת אותה אחת!)

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הרכבים שאתם מעלים כאן במצב נסיעה, והאשכול עוסק יותר לכיוון של רכבים נטושים\ללא תזוזה.

אז תכבדו את זה כי נירשמו כאן תגובות רבות על בעלים שלא מעונינים לימכור את ריכבם וסתם מפרסמים אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
נצפתה בטבריה שברולט אימפלה 1965 פתוחה מוזנחת , לא נראית במצב נסיעה

יש טבריינים בפורום , מישהו מכיר ?!?!

אני מכיר אותה כבר כ-10 שנים ותמיד היא נראתה זוועה ועכשיו גם נשרפה? חבל. לפחות לא כליל.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטרקטור יוניבירסל זה פיאט רומני

מה שאני זוכר מה-"רומני" זה שאצלנו הוא סחב לסירוגין מיכל מיים ומכבש גיברה נגרר. הוא היה נצחי, כמעט נטול תקלות אבל היה לו חיסרון - אני הייתי רזה וחלש עבור קלאצ' הפלדה שלו. לסעיד הפועל היתה רגל שמאל שרירית ועבה יותר מהימנית בגללו...

יהי זכרו ברוך, בסוף הוא ננטש איפהשהוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...