Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפנות בוקר!כולם ישנים! ורק שלישית 106 מצטלמות בדרכים

madriver
שימו לב! השרשור הזה בן 4978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שמכיר את הרכבים

נא לכבד את הבעלים

תגובוץ וביקורות לתמונות- יתקבלו בברכה

image001.jpg

image002.jpg

image004.jpg

image006.jpg

image018.jpg

image024.jpg

image020.jpg

image048.jpg

image053.jpg

image057.jpg

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה מכוניות שהעיצוב שלהן הוא אלמותי. ה-106 ראלי היא ללא ספק אחת מהן.

תמונות נהדרות, תודה!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי. מה זה הרעשים בתמונה ראשונה? אני מקווה שזה בגלל דחיסה חובבנית ולא צילום בציוד חובבני.

אבל לפי קומפוזיציה סתמית ביותר בשאר התמונות אני לא בטוח.

אני אישית גם הייתי מתבייש לצלם רכב כמו זה שעם באקט. מצבו קוסמטי ירוד וזה בולט.

עריכה . גם זאת עם ג'אנט שחור לא משהוא וזאת אשמתו של צלמת שרואים את זה.

בקיצור. שכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הסברים

בראשונה זה רק בגלל הקיבוץ מהפיקאסה

התמונה המקורית נראת הרבה יותר טוב

*הציוד ממש לא חובבני= D90

*זה עם הבאקט הוא שלי -אל תזרע לי מלח על הפצעים

לגבי העריכה -צודק לקחנו לצומת הלב=קורס פוטושופ בקרוב

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התלהבתי, וחבל כי למכונית יש פוטנציאל אדיר. התמונות סתמיות מאוד למעט התמונה הראשונה שמתחרבנת בגלל דחיסה לא טובה, מה גם שחסיפות יותר ארוכות היו מטיבות עם הצבעים לדעתי.

ממליץ לחפש מדריכי אינטרנט לצילום רכב, יש לא מעט כאלו.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות נחמדות אבל מגורענות (ניראה כמו רעש של ISO גבוה), לטעמי זה מוריד קצת מחווית הצפייה בהן. דרוש ניקוי רעש באמצעות פוטושופ או כלי אחר, שימוש בחצובה ו-ISO נמוך יכול לעזור בחלק מהמקרים או עצמית עם מייצב אופטי גם יכולה חלקית לעזור, במיוחד תוך שימוש באורכי מוקד קצרים יחסית.

הכי אהבתי את התמונה השישית, אולם לדעתי היה נחמד לסדר את המכוניות בחצי מעגל כך שלכולן הפנסים דולקים.

בתמונה השנייה לא כ"כ הבנתי את כוונת המשורר, חוץ מפנסים לא רואים הרבה. אם היו רואים שובל אור של הפנסים זה היה יכול להיות מעניין.

בתמונה האחרונה הייתי שם את המכונית עם פסים שחורים באמצע, הסידור הנוכחי קצת מוזר לי באופן אישי. יותר מזה, לא הייתי חותך את המכוניות שבצדדים (ואם כבר אז באמצע הסמל).

אהבתי גם את התמונה הראשונה, רק חסר לי קצת קונטרסט וקצת צבע לבן של האוטו שהפך למאט אפור בגלל הרעש.

מבחינת ציוד, הכי חשוב זה לא הגוף, אלא העצמית. D90 זה גוף נחמד סה"כ (אם כי לא משתייך לקטגורייה המקצועית) העשויי מגנזיום, גם אני בזמנו שקלתי אותו כאופצייה, אבל לא לקחתי כי התריס עשוי פלסטיק.

כל הכבוד על היוזמה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - תמונות יפות. שאפו על ההשקעה.

אני ממש לא צלם מקצועי (ראיתי את ההערות של הצלמים בפורום) אמנם מצלם פה ושם, וחושב שבשביל צלם חובב התמונות הן טובות אם לא יותר מזה (אבל זו דעתו של הדיוט, כן?)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות לא לטעמי.

אבל הרכבים- הכי לטעמי שיש. 8)

אתה מחזיר אותי לפחות 7 שנים אחורה, כמה כייף, הספונטניות הזאת לטיולי נהיגה עם הרכב הכי כייף בארץ ושאף אחד לא יגיד אחרת , אחרת יהיה פיצוץ של 10 עמודים לפחות בפורום :-)

את התקופה של הפג'טה אני לעולם לא ישכח וזאת באמת התקופה הכי כייפית שהיתה לי מבחינת נהיגה.

אם לא היה תאריך לשרשור הייתי בטוח שמישהו הקפיץ שרשור מלפני 8 שנים בערך.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות חביבות בסה"כ, אני חושב שהפידבקים המקצועיים מתקבלים בגלל שבעבר ציינת שאישתך (הצלמת) הינה צלמת מקצועית.

בכל אופן, תמונות לא רעות בסה"כ (למעט זאת שרואים רק אורות).

סתם הערה- הרבה זמן לא יצא לי לראות ג'אנט שכל כך הרס את המראה הרכב כמו הג'אנט של ה-GTI (המקורי נראה ה-ר-ב-ה יותר טוב,ואם כבר בכל זאת מחליפים אותו- רצוי לג'אנט של GTI6).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפידבקים המקצועיים מתקבלים בגלל שבעבר ציינת שאישתך (הצלמת) הינה צלמת מקצועית.

בהחלט. אם לא היה מצויין שמדובר בצלמת מקצועית, התמונות טובות בתור תמונות של חובב רגיל. אבל בתור צלמת במקצוע יש מקום לשיפור.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלתי פה עוד תמונות

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=341486

אני ישמח אם תגיבו גם שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו, כשאני שומע על יומרה של מקצוענות אני ארשה לעצמי קצת יותר ביקורת.

ההבדל בין צלמים ולוחצי כפתור למינהם הוא בראייה. צלם רואה את התמונה ומצלם אותה. לוחץ הכפתור מקפיא את המצב.

תקחו תמונה מספר 3 כדוגמה ומה שאני אומר תקף לגבי כל התמונות.

לו שתי המכוניות הוצבו סימטרית יחסית לפס הלבן היינו מקבלים הרגשה של זרימה, של הדרך. היינו מקבלים הרגשה של השתקפות מעניינת של מכוניות אחת כלפי השניה שהייתה מדגישה את השוני ביניהן. אבל מה שהכי חשוב זה שהשלט הלבן המכוער ועמוד חשמל ברקע היו נחסכים מאתנו.

זה בדיוק ההבדל בין הקפאת מצב לצילום.

אני לא רואה כאן צילום. מצטער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

תקחו תמונה מספר 3 כדוגמה ומה שאני אומר תקף לגבי כל התמונות.

.

אתה מתכוון לרביעית נראה לי

עם הכביש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...