Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BODY KIT מאזדה 323F 1800

שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי אז ככה .

אני עובר למזדה 323 F לאנטיס 1800 ולפי דעתי זה רכב יפיפה שאפר לעשות אותו יותר יפה

וזה מה שאני מנסה לעשות עכשיו .

וביקר אני מחפש תוספות יפות כול מי BODY KIT אגזוזים מענינים בקיצור דברים שאני יכול להוסיף לרכב שיראה יותר טוב

מימה שהוא ניראה עכשיו .

אז מי שיכול לתת לי אתרים מענינים מקומות שאפשר ליראות וליתרשם זה מאוד יעזור.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ לא תמצא שיפורים וחלקי קוסמטיקה aftermarket לדגם הזה לצערי, כל השיפורים בארץ לדגם הזה נעשו ידנית ולפי הזמנה, בחו"ל למשל באירופה (בעיקר אנגליה וגרמניה), אוסטרליה, יפן, תוכל למצוא מלא חלקים קוסמטיים לדגם הזה, אבל להביא אותם לפה יעלה הון קטן.

הכל תלוי בתקציב ובתוצאה שאתה מחפש,

להתרשמות יש לנו במועדון פרוייקט נחמד של שיפור קוסמטי רציני לדגם הזה.

אני העדפתי לשמור על מקוריות והבאתי בזמנו חלקים מקוריים מיפן - אוסטרליה, כגון; חצאיות צד מקוריות של דגם Type-R, פנסי ערפל מקוריים ועוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את יכול להגיד לי כמה בדיוק עולה תוספות מסין ואין בדיוק אני יכול להזמין אותן ..!?

תודה רבה.!

אתה *מיפן *ואיך בדיוק אני יכול להזמין גם .!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ציינתי את סין בתגובה שלי, מיפן הזמנתי דרך מישהו בפורום בחו"ל ולא דרך אתר מכירה.

תריץ חיפוש בגוגל, יש מלא אתרים בחו"ל שמוכרים מוצרים לדגם הזה, למשל: קישור, קישור, קישור, קישור, קישור, קישור.

בנוסף יש מבחר ענק של מוצרים ב-eBay.co.uk (אנגליה).

יש גם אנשים יחידים שמוכרים מוצרים דרך פורומים בחו"ל, כגון: http://www.club323f.com/ או http://www.astinagt.com/forums/index.php

אגב, הדגם הזה נקרא לאנטיס רק ביפן (מזרח הרחוק) ובארץ, כך שאם אתה מריץ חיפוש בחו"ל אז הדגם נקרא Astina או 323F-BA.

בארץ אני לא מכיר סדנאות שיפורים, כך שבזה אני לא יכול לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך גיורה על העזרה היית לי לעזר רב .!!!

ובקשר ליתבלבלות שלי בין סין ליפן זה בטעות לא יתכוונתי זה כניראה ביגלל שהיום הכל Made in China חחחחחחחחח

ועוד שאלה קטנה יש לי בעיה ליבטוח באתרים אני לא מאמין בהם איך אני יודע איך ליבטוח באתר מה אמתי ומה לא בכל זאת אני חייל משוחרר אחי אין לי כסף לבזבז..

http://www.m-99.co.uk/Car_Bodykits/Mazda_323/mazda_323.html באתר הזה ספסיפי ראיתי BODY KIT יפה מאוד. אבל אני לא יודע עם כדי לי ביכלל ליתעסק איתו עם תוכל לתת לי את דעתך אל האתר הזה ...!!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה הכי יפה כשהוא נקי לחלוטין ושמור.

לא צריך BODY KITS וכל מיני שטויות... אולי ג'אנטים.

אתה צודק אחי .

אבל אני לא הולך להוסיףלרכב BODY KIT מוגזם..!

משהו קטן וצנוע בישביל שהוא יוכל ליראות טיפה יותר מעניין ...!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר לחלוטין !

תוסיף את החצאיות המקוריות שמגיעות עם גרסאת ה-V6, תחליף לחישוקים 15" והרכב שלך יראה טוב יותר.

כבר ראיתי המון כאלה ששמו בודי קיט לאוטו הזה, ובסוף הורידו אותו. חבל על הכסף, חבל על ההשקעה.

זו המקורית,

323F V6 GT

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה הכי יפה כשהוא נקי לחלוטין ושמור.

לא צריך BODY KITS וכל מיני שטויות... אולי ג'אנטים.

צודק ב100%. תרכיב ג'אנטים וזה ישנה לך את כל המראה.

A3

K04 Inside

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...