Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת יונדאי I30 - הבדלים במחירון

yanniv118
שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניין לרכוש יונדאי I30 מודל 2009 1600 דגם אינספייר מליסינג עבר 44500 קילומטר

עפ"י המחירון המעודכן מחירו המלא הינו 96800 (עלה לכביש בפברואר 09).

המחיר שהוצע לי הוא 87000.

לפי מחירון לוי יצחק הממוחשב יוצא שהרכב שווה 82000 לערך.

לפי המחירון הידני המחיר משום מה גבוה יותר.

האם יש פער בין שני המחירונים של לוי יצחק?

האם המחיר שהוצע לי ריאלי?

תודה

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במצב הרכב.

הקילומטרז' של הרכב סביר לגילו.

במחירון לוי יצחק יש "טווחים" של הפחתות בגין ליסינג, כתלות במספר גורמים, בהם גם איכות התחזוקה של הרכב (האם טופל במוסכים מורשים וכו'). ייתכן והרכב שהוצע לך הוצע ע"י חברת ליסינג שמטפלת בכלי הרכב ברמה גבוהה, לכן גם המחיר הגבוה. כנראה.

כמו שיכור מסתובב......:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...