Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהתקנה לקויה שנעשתה לי בלנדקרוזר

choopi
שימו לב! השרשור הזה בן 5017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה לפני מספר ימים התקינו לי מערכת ברכב אחרי ויכוחים עם המתקין דרכינו פרדו בכעסים לגבי צורת ההתקנה וכאן אני צריך אותכם שתעזרו לי אז ככה:

הרכיבים מגבר: http://cerwinvegamobile.com/v400_4.html

הרמקולים : http://cerwinvegamobile.com/vega69.html

ועוד זוג שבא שקנינו את הרכב: רמקולים 6.5 אינטש PIONEER דגם TSA1682S

רדיו דיסק: http://www.rbmotors.co.il/catalog/product.aspx?company=9&maincat=1&cat=6&subcat=123&prod=970&page=1&psize=30

אז ככה לפני ההתקנה ביקשתי שישאיר שתי יצאות פנויות לסאב שהולך לבוא ,אבל ניראה לי שבסוף אני יוותר עליו.

הוא חיבר את כל הרמקולים לשתי ערוצים והוציא רק RCA ולא שתיים.אני ביקשתי שיוציא שתיים אחת לכל שתי ערוצים והוא אמר שה שהוא ישים מפצל פשוט לעוד זוג ערוצים וזה אותו הדבר, אבל מה שבעצם זה מונע זה את השליטה על הבאס!

עוד מה שהוא עשה זה במקום להעביר חוטים לרמקולים הוא חיבר אותם אל החיבורים המקוריים של הרכב!

השאלות הם ככה:

אם זה משמעותי באמת להעביר עוד RCA בשביל הבאס? והאם בלי באס זה משמעותי?

האם היה הרבה הבדל אם אני יעביר חוטים כמו שצריך לרמקולים או להשעיר את זה ככה?

כמה RMS מקבל עכשיו בעצם כל רמקול לפי החיבור שהוא עשה? וכמה הבאס יקבל בגישור?

בלנדקרוזר ה6X9 נימצא מקדימה השאלה היא אם כדי להוסיף עוד טוויטר לקורה או שיספיק זה שקיים על הרמקול?

האם כדי לעזוב את הבאס ולחבר כל רמקול לערוץ ולחתוך אותם מהמגבר בהתאם?

מקווה שתעזורו כי זה באמת קצת מעייף לקרוא את הכל אבל פשוט לא הצלחתי למצוא תשובות לבד אחרי חיפשים רבים באינטרנט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתקנה פשוט נעצרה באמצע? ונשארת כמו שאתה "באוויר"?

תראה, בעקרון הכי טוב זה אר סי איי לכל זוג אלמנטים לפי הסדר (קדמיים,אחוריים,סאב)

אבל אם יש חוסר ביציאות אר סי איי, למשל 2 סטים אבל יציאת אר סי איי אחת.. אז אין ברירה אלא לשים מפצלים או לחלופין האופציה היקרה בהרבה יותר היא החלפת יחידת הראש, לאחת בעלת יציאות מתאימות יותר לצרכייך.

מה שכן כאשר אתה מחובר על יציאת הסאב בשביל הסאב יש לך אפשרויות שליטה שונות על הסאב, תלוי במכשיר עצמו כמה אופציות יש לך בדיוק ואילו.

רדיו דיסק: Clarion DXZ786USB

מגברים:DLS RA-40 מונו-SunDown 1000D

קומפוננט: DLS UP6i

סאב: Ascedant Audio Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל זאת אופציה של איכות ירודה.. אין על חיבור אר סי איי קיים כבר.

רדיו דיסק: Clarion DXZ786USB

מגברים:DLS RA-40 מונו-SunDown 1000D

קומפוננט: DLS UP6i

סאב: Ascedant Audio Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה היה התקציב שלך. אבל בחירת הרכיבים מעידה על חוסר ידע. לגבי מה ששאלת:

1- בהחלט משמעותי להעביר עוד RCA בשביל הסאב על מנת ליצור הפרדה ושליטה ברכיבים.

2- יש הבדל משמעותי בין כבל רמקולים מקורי לכבל רמקול טוב שמעבירים. כבל מקורי לא מיועד או מסוגל להעביר הספקים כאלה.

3- המגבר שלך מוציא בגישור 200 וואט.

4- במקום 6X9 היית מתקין קומפוננט 6.5 בעזרת הגבהה תואמת. לא נכון יהיה להוסיף שם טוויטר.

5- לא לוותר על הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לקומפוננט הייתה התלבטות אבל בגלל חוסר רצון בהיתסקות ויתרנו על זה!

מה בקשר לסאב איזה הייתה ממליץ לי?

ומה בקשר למגבר האם הוא באמת כזה גרוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין עד כמה המתקינים היום חאפרים ומנסים כמה שפחות לעבוד ולקבל על כסף על עבודה מלאה.

המלצה שלי פעם הבאה שאתה או כל מי שאתה מכיר ניגש למתקין מסוים תברר עליו כמה פרטים ואז תשים את הרכב שם.

בקשר לכל ההתקנה הייתי מציע לך ללכת למתקין אחר ושיסדר לך את העבודה מהתחלה,שזה העברת חוטי רמקול חדשים,להביא RCA לסאב ולחבר את זה כמו שצריך.

ובכללי הייתי ממליץ לך לוותר על ה6X9 מקדימה ולשים קומפוננט ע"י הגבהה,יישמע בהרבה יותר טוב עם סאב מאשר הרמקולים שלך.

בהצלחה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי צ"ופי מה שלומך ?

בתשובה לשאילותיך

1. בהחלט שצריך להעביר עוד RCA וזו סתם עצלנות שגובלת בחוסר מקצועיות

ואני אומר זאת בעיקר בגלל שהמתקין אמר לדבריך שה"מפצלים יעשו את אותה עבודה" וזו פשוט הטעיה מכוערת

2. אני מסכים כעיקרון עם יוסי שעדיף להחליף את חוטי הרמקול . אבל !! זה בהחלט לא נחוץ לציוד ששמת וזה הדבר האחרון שצריך להטריד אותך כרגע

3. אני לא הייתי מוסיף טוויטר בשלב הזה

כמו כן אני שמעתי לנד קרוזרים כאלו כשהורכבו בהם רמקולים 6X9 (לא הרמקול הספציפי הזה ובטח שלא בהתקנה כזו) ואני יכול לומר שהשמיעה ברכב הייתה מדהימה

4. מה שכדאי עכשיו זה להגיע למרכז התקנות מכובד ולתת להם להעריך את מה שצריך להתבצע כדי לשפר את הסאונד

למיטב נסיוני (לפחות אנחנו) מרכזי התקנה מכובדים לא מחייבים שום תשלום על ייעוץ בדיקה והסברים

ההיפך הוא הנכון אני מניח שתקבל יחס חם עם כל המשתמע ברמת ההסבר והצעות השיפור

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...