Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגעו ברכבי בזמן שחניתי - החלפנו פרטים ורוצים לסגור בינינו מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אז היום שמעתי פגיעה ומאחר ורכבי חונה ממש ליד החלון שלי יצאתי לראות ומכונית פגעה בי בזמן שהנהגת ניסתה להחנות לאחור.

הנזק לא קריטי אבל מאחר ולא היה לה נסיון קודם היא התקשרה לבעלה ובעלה אמר לה שלא תחליף פרטים, היא רצתה לנסוע והסברתי לה שאם היא עוזבת הדבר נחשב כבריחה מאיזור התאונה. היא נרתעה וחיכתה עד שהזמתני משטרה.

אחרי שהשוטר הגיע הוא הבהיר לה (ולבעלה בטלפון) שגם אם רוצים לסגור בין הצדדים ללא הפעלת ביטוח, הפרטים חייבים להיות מוחלפים וכך נעשה.

עכשיו מה אני עושה? לפי דעתי הנזק לא ממש גדול ובעלה של הפוגעת רוצה שנסגור בינינו שאין לי בעיה עם זה אבל מה התהליך בדיוק?

ביום ראשון על הבוקר אני נוסע למוסך שלי כדי לברר את הנזק הכספי.

בבקשה עזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למוסך קבל הצעת מחיר

תתקשר לבעל תאמר לו מה הצעת המחיר ותן לו לבחור מה הוא רוצה

לשלם ישיר או להפעיל ביטוח

רוצה לשלם מה טוב, רוצה דרך הבטוח ,מה טוב ,קצת פחות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחשבתי, תודה רבה.

btw, מה לגבי שעות עבודה שאני מפסיד?

ועוד דבר לידע כללי,

נגיד והפעלתי את הביטוח ומתברר שאני צודק, האם בביטוח הבא אני אשלם יותר כי הפעלתי ביטוח? או שרק הצד המפסיד משלם יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מפעיל את הבטוח שלך אלא הצד הפוגע מפעיל את שלו.

לא על השעות ולא על העצבים אתה מקבל כסף אלא אם תתבע , וגם אז בסכומים מגוחכים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אפשרות נוספת - להפעיל את סוכן הביטוח שלך, אשר יפעל מול צד הפוגע או הביטוח שלו . לך זה יותר נוח (העניין נסגר בכמה שיחות טפון ופקסים ולצד השני יהיה לא נוח להתחמק מתשלום), לצד השני זה עולה יותר (שמאות, ואם הוא מפעיל את הפוליסה שלו - אבדן הנחת העדר השתתפות עצמית)

אם הצד הפוגע נראה לך אמין שלא ימשוך זמן בתשלום - אתה יכול לעבוד ישירות מולו. אם אתה חושש שמא הוא ינסה להשתמט מהתשלום או לדחות אותו - הפעל את סוכן הביטוח אשר יפעל ישירות מול הפוגע והביטוח שלו. אישית היה לי לפחות מקרה אחד בו מישהו שדיבר בטלפון ופגע בי מאחור משך את התשלום למעלה משנה וחצי, ורק לאחר איום בתביעה משפטית מצד הביטוח שלי הוא שילם את הנזק שגרם. מצד שני היה לי מקרה שלפגיעה קלה יותר שבה לא היה כל קושי לקבל את עלות התיקון מהנהגת הפוגעת.

בכלל - הטוב ביותר יהיה להוועץ בסוכן הביטוח שלך, לו יש נסיון עשיר בכגון אלה והוא ידריך אותך בתהליכים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שתחננתי, לבוא למסך, לברר מה הנזק הכספי שנגרם מהפגיעה, ליצור קשר עם בעלה של התובעת, למסור לו את סכום הנזק פלוס שעות עבודה שאני מפסיד ולחכות גג יומיים-שלושה, אם אני רואה שהוא מושך אז להפעיל את הביטוח שלי שיתמודדו איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לפעול גם במקביל, כלומר להתיעץ עם סוכן הביטוח ואפילו לשלוח הודעה על הארוע גם ללא הפעלת הפוליסה. כך תהיה מגובה מבחינת הזמנים, ועל הפעלת הפוליסה תוכל להחליט גם בשלב הרב יותר מאוחר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת תודה על העזרה חברים.

שאני אהיה במוסך כדי לדעת את מה הנזק הכספי אני אתקשר גם לסוכן הביטוח שלי כדי ליידע אותו וגם לשמוע לעצתו.

איזו דרך לפתוח שנה חדשה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את זה בקלות. נזקי פח זה דבר מרגיז, אבל צריך להתיחס בפרופורציות.

ושתהיה לך שנה טובה ללא שריטות:wink: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אף פעם אל תקפוץ למסקנה שהנזק לא גדול. לא ציינת איפה ברכב היא פגעה. יכול להיות שלא יהיו סימנים משמעותיים מבחוץ אבל בפועל תהיה פגיעה ברדיאטור מזגן למשל ועוד כהנה וכהנה.

דבר שני, תעד את כל חילופי הדברים בינך לבין הנהגת/בעלה, רצוי להקליט שיחות אם אפשר.

שלישית, גם במידה ואתה לא מפעיל את הביטוח שלך, זהו תחום אחריותו של הסוכן שלך לפעול מול הנהגת/חברת הביטוח שלה. תן לו לעשות את העבודה שלו.

לגבי שעות עבודה: זה נזק שתצטרך לספוג. אף אחד לא יפצה אותך עליו.

לגבי התיקון עצמו: לך למוסך שאתה בוחר ויש לך אמון בו. אינך מחוייב ללכת למוסך הסדר שמציעה חברת הביטוח/הנהגת הפוגעת.

תוודא שלא מחפפים בתיקון ושמשתמשים בחלפים ראויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר - אל תעשה מעצמך צחוק - אף אחד לא יפצה אותך על שעות העבודה או הזמן שבזבזת.

גם אם תתבע אותו ישירות ותזכה.

תגיד לבחור את הסכום במוסך - מוכן - סבבה , לא מוכן - לסוכן ביטוח ולתבוע את הביטוח שלו.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים.

דבר ראשון על הבוקר שיחה לסוכן הביטוח שלי, שהם ימליצו לי מה לעשות.

ואסף אתה צודק, הסתכלתי וראיתי שהנזק לא גדול, אחר כך בדקתי עם האיוורור והמזגן עובדים, כנ"ל לגבי התאורה ופנסי האיתות הכל בסדר אבל כמו שאמרת, מבין גדול אני לא לכן יש את המוסך.

והמוסך שאני ניגש אליו הוא מוסך רשמי של טויוטה שגם (במקרה) זה המוסך בהסדר של סוכנות הביטוח שלי, כך שהחלפים (אם אצטרך החלפה) הם מקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לחלפים מקוריים או לא , גם אם תערב ביטוח - אלא אם הרכב לא בן עד שנתיים והחלק לא בר תיקון - אף אחד לא יאשר לך טמבון מקורי חדש על סריטה לדוגמא (או מקורי נקודה לצורך העניין).

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בן שנה וקצת, ועל פניו ממש לא נראה לי שיש חלקים שמצריכים החלפה... קצת שיפשופים והפלסטיק בפרונט ניכנס פנימה.

עד שיפרקו את החלקים הפגומים ויבדקו מה קורה מתחתם לא תדע מה הנזק האמיתי. מתחת לפגוש מסתתרים רכיבים שנפגעים בלי שייראה סימן חיצוני ואשר עלות תיקונם יכולה להגיע לסכומים משמעותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...