Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגעו ברכבי בזמן שחניתי - החלפנו פרטים ורוצים לסגור בינינו מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך מזל שהצלחת לתפוס אותה.

לי בזמנו דפקו את הרכב בזמן שלא הייתי, בחניה, כיסחו לי את המראה בצד של הנהג וגם עיקמו לי את הפח ולא השאירו פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום ראשון הקרוב אני ניגש למוסך כדי לטפל בפגיעה, יצרתי קשר עם בעלה של הפוגעת (מאחר והוא רוצה לסגור את זה בינינו) והזכרתי לו שביום ראשון יש לנו פגישה.

התשובה שלו קצת חמקמקה (כאילו שכח) ואמר שהוא יהיה שם.

לא סומך עליו, התקשרתי לחברת הביטוח שלי ובהמלצתם הם אמרו לי לקחת מצלמה, לצלם בשלב שהפחח במוסך מפרק את הפגוש הקדמי ולצלם.

אם הנזק הסופי הוא עד 2000 שקל (כולל מע"מ) אז אין שום בעיה, אם הנזק הוא יותר מ 2000 שקל אז אני יהיה חייב (בהמלצת הביטוח) להשתמש בשמאי.

אם הבחור לא יהיה שם בבוקר כדי לסגור את העסק למחרת אני מתקשר לחברת הביטוח ומתחיל את תהליך התביעה. אני חושב שרדפתי אחריו מספיק בעוד שהוא זה שהיה אמור לרדוף אחרי אם הוא לא רוצה להפעיל את הביטוח שלו.

אני אעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבחור מסכים לשלם על הנזק אתה לא זקוק לשמאי גם אם הנזק 10000 ש"ח בהגזמה.

אם הו א לא מעוניין לשלם , אז תזדקק לשמאי כדי להוכיח את תביעתך בבית משפט או שחברת הביטוח שלך תשלם לך ותתבע אותו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לסיים את התביעה ללא עירוב הביטוח והיה שזה לא קורה יש לבקש טופסי הודעה על הנזק לפנות למוסך תיקון להזמין שמאי

בטופס ההודעה יש לדווח על פרטי המיקרה פרטי הביטוח של הפוגעה שים לב שפרטי החובה לא תמיד זהיים לפרטי ביטוח הרכוש

המקיף ואו צד ג לסגור על תשלום ארוך ככל שניתן בתשלום למוסך לקבל אישור אי הגשה מחברת הביטוח שלך ולהגיש את החומר

למבטח של הפוגעה תהליך זה הינו ארוך ולוקח מספר חודשים מיום שחברת הביטוח תקבל את מסמכי תביעתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

טוב עדכון,

אני היחידי שהגעתי למשפט כך שזכיתי אוטומטי.

מה עכשיו? עוד מעט שבועיים לאחר פסק הדין ועדיין אני לא רואה אגורה, אני לא רוצה לרוץ אחריהם.

עד כמה שהבנתי אם אני לא אקבל מהם פנייה בקרוב השלב הבא הוא פתיחת תיק בהוצאה לפועל, במה זה כרוך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...