Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנה + תמונות סוזוקי אלטו

שימו לב! השרשור הזה בן 5060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה אני שם לב לדי הרבה התעניינות בהתקנות לרכב מסוג סוזוקי אלטו

כמו שזה נראה הרכב הופך ללהיט החם בקרב החב"רה הצעירים (יפני,אמין,מותג טוב,וכמובן מחיר,וצריכת דלק)

מצורפות תמונות של התקנה שבוצעה לאחרונה

כעיקרון הרכב מגיע עם אפשרות לשני זוגות רמקולים בדלתות מידה "6.5

כמו כן פתחים בחלק העליון של הדשבורד לרמקולים עד מידה של "4

בעקבות זאת יש מקום להתקנה קלאסית של סטים 3 חלקים במקרה הזה UP36I של DLS

מתחת לכסא הנוסע מורכב מגבר שנראה כחלק אינטגרלי מהרכב במקרה הזה F-45 של SOLID AUDIO

בבג"ז סאב כולל תיבה שנראה כמו CUSTOME MADE ויושב בול במקום דגם RW12 של DLS

קצת איטום + טבעות עץ לרמקולים

כיוונים והרכב נראה כאילו לא נגעו בו

את איכויות הסאונד, מקצועיות העבודה, יחס ללקוח, אמינות, ושירות אני משאיר לבעל הרכב להגיב במידה ויחליט שהוא רוצה

שיהיה לכולם סופ"ש מוצלח מהנה ובטוח בכבישים

דרור

Suzuki Alto 015.jpg

Suzuki Alto 002.jpg

Suzuki Alto 003.jpg

Suzuki Alto 005.jpg

Suzuki Alto 006.jpg

Suzuki Alto 007.jpg

Suzuki Alto 011.jpg

Suzuki Alto 014.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טו-אוב!! התקנה יפה נקייה ומסודרת, קבלו ח"ח ובאמת כדאי שהלקוח ירשום את חוות דעתו על השירות, יש פה משהו שדרור לא סיפר :).

אלכס - אם תוכל להבא צלם את כל תהליך ההתקנה, התמונות של העברת החוטים זה החלק הכי מעניין בהתקנה שיוכל לעזור לחבר'ה צעירים להבין איך מתבצע התהליך וללמוד מכך, אישית אני חושב שהעברת החוטים זה החלק הכי חשוב בכל הסיפור של ההתקנה.

AmpTw: Zapco Ref 200.2| AmpWoofer :Zapco Ref 350.2

| Processor: Alpine H701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אלעד

אני מתנצל על כך שלא צילמנו את העברת החוטים פשוט לא חשבתי על זה

לגבי הדרך של העברת החוטים אני אבקש מאלכס שיגיב וינסה להסביר (מקווה שהתרגלתם לשגיאות הכתיב שלו :lol:) במהלך היום

כרגע הוא עסוק עם C5 בהתקנה מיוחדת כשלעצמה

אני מניח שאתה מתכוון לשדרוג שהלקוח עבר מ R6.3 ל-UP36I

בכל אופן תודה על הפרגון זה שווה הכל

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יגאל

כן אפשר כמובן דרך מנחתים

איך שלא תסתכל על זה תהיה ירידה מסויימת באיכות הצליל

אבל המגבר הספציפי הזה הוא חזק מאוד ומדוייק בכיוונים שלו לכן הירידה באיכות לא תהיה קריטית ותישמע רק בצלילים מאוד מסויימים ולאוזן מאוד רגישה

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופה!

סוף סוף אהובי שי! סוף סוף :-P

לת'רד כזה חיכינו.

התקנה יפה, נקיה, מקצועית ומאוד מאוד מועילה היות והרכבים מהסוג הזה הולכים ונהיים יותר ויותר פופולריים ובאמת להראות שברכב כזה אפשר להתקין בצורה כל כך יפה סט שלושה חלקים זה דבר חשוב.

אני בעצמי התייעדתי לקראת רכב מהסוג הזה ולכן רכשתי מגבר של זד אודיו שנקרא לווייתן - רשמתי רבות על הטכנולוגיה ועל הרעיון שעליו המגבר הזה בנוי והוא תפור לרכבים כאלו ולמערכות שכאלו - מציע לכם לקרוא גם כן (אולי תייבאו ZED לארץ? תחשבו על זה)

באמת יפה - הארות והערות בכדי לבנות ולהבנות - הייתי מתקין את הטוויטרים הרבה הרבה יותר נמוך בקרוב למידים.

למה? היות והמרחק מהראש בפינות התחתונות של הקורות הוא גדול יותר וגם רחב יותר מאשר באמצע הקורות - יתרון משמעותי מבחינת סאונד...

הסיבה אפרופו שבסוף ירדתי מהרעיון של רכב מסוג זה היא היות והתכנונים של ושל אשתי לא בנויים לרכב כל כך קטן בטח ובטח שלא עם התחביב שלי לתחום הזה ולכן אנחנו נלך על רכב אחד גדול מאוד ונוח ובסופו של דבר - כשהטויוטה הפרטית שלנו תזדקן עוד קצת אנחנו נחשוב באמת שוב ללכת לכוון הזה.

איזה יופי! איזה יופי של ת'רד!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה יפה,

כעיקרון הרכב מגיע עם אפשרות לשני זוגות רמקולים בדלתות מידה "6.5

כמו כן פתחים בחלק העליון של הדשבורד לרמקולים עד מידה של "4

בעקבות זאת יש מקום להתקנה קלאסית של סטים 3 חלקים במקרה הזה UP36I של DLS

רמקולים בדלתות,

רמקולים בחלק העליון של הפנל,

הרכב האולטימטיבי להתקנת סט שלושה חלקים :).

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידים מורכבים בדשבורד, כמו שרשמתי בדשבורד העליון יש הכנה לרמקולים עד "4

תודה אדי ותודה מוטי

הטוויטרים מורכבים עם התקן זווית שמגיע עם הסט

לא עשינו פלאשמאונט כדי לא להרוס את הקורה

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואים את זה בתמונה אבל לדשבורד הזה יש חלק שעוד גולש פנימה ושם יש מקום בפינות למידים.

אני נהגתי בטויוטה AYGO שהיא האחות המקורית לפג'ו 107 החדשה והקטנה - והרמקולים המקוריים נשמעו לא רע בכלל... בייחוד בגלל המיקום הזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FLUSH MOUNT זו התקנה של רכיב כלשהו (לא בהכרח רמקול) על שטח ההתקנה עצמו.

כלומר אם אתה מתקין טוויטר על קורה, הוא מותקן על הקורה ישירות בעצם ונראה כמו חלק ממנה.

הכוונה היא להתקנה על פני השטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום בורות מוטי ושום סליחה ההיפך הוא הנכון

שיקום הבן אדם שיגיד שהוא ידע מה זה פלאשמאונט ביום שהוא נולד :lol::lol:

כל הכבוד לך שאתה שואל !

פלאשמאונט בגדול זו התקנת הרכיב בתוך ""בור""

זאת אומרת במקרה של טוויטר לחפור בור (עם כוסית מתאימה כמובן)מתאים בגודלו להתקן הפלאשמאונט שמגיע בתוך הסט

ואז להלביש בתוכו את הטוויטר

ואז הטוויטר יושב כמעט אפס עם הקורה או הדלת או איפה שלא יהיה

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...