Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם חייב ג'יפ בשביל להוריד אופנוע ים למים?

omer_1636
שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב חברים,

בזמן האחרון התחלתי לחפש אחרי אופנוע ים (עשיתי רישיון משיט) וחשבתי האם חייב ג'יפ כדי להוריד את האופנוע למים?

ברשותי Audi A6 שנת 07 בדגם הקוואטרו עם הנעה של 4*4 האם אני אוכל להיכנס לחוף עם חול ים ולהוריד את האופנוע או שזה מתכון להתחפר שם בחול?

די מתלבט מה לעשות ואיזה עוד אופציות בעצם קיימות כדי להתקרב לשפת המים בכדי להוריד את האופנוע?

אשמח אם תעזרו לי בפתרונות יצירתיים..

(לא ממש בא לי להחליף רכב אז אני חוסך מכם תשובות כמו "תקנה ג'יפ").

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא חייב, אני מכיר אנשים בעלי "ג'יפים" (ביואיק רנדוו) שהוא מגיע עד שהעגלה נוגעת במים ואז משחרר אותה מהרכב ודוחף עם עוד מישהו את העגלה לתוך המים..

השאלה עם הנעה של 4*4 תעזור בזה שהרכב לא יתחפר שם או שמא חייב גם מרכב גבוה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה פשוטה ,תלוי באיזה חוף.

יש חופים, שבהם בלי גיפ אתה לא יכול להיכנס

ויש חופים שיש כניסה עם כורכר עד המים.

נ.ב: האוטו לא צריך לגעת במים ,זה שיטה של עצלנים שלא אכפת להם להרוס את האוטו

מורידים את העגלה 2 מטר מהמים ופשוט דוחפים אותה פנימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחוף עם חול ים שאין שביל כורכר עד למים (כמו חוף זיקים אם אתה מכיר) אין מצב שיהיה אפשר להגיע קרוב לשפת המים.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה.?

אם אפשר לדחוף את העגלה עם האופנוע ים

אפשר בקלות לנייד אותה גם בלי ,מביאים את האופנוע עד לשפת החוף, מחברים אותו עם

שאקל לגלגלת ומסובבים עד שהוא עולה על העגלה, מורידים בכוח את החיבור של התפוח אל התפוח ונועלים וניגמר הסיפור.

בחול ים "זיפזיפ" אין מצב בחיים שאתה ניכנס עם ה-A6 ,עם גיפים אתה לעיתים מתחפר

אז עם ה-A6 אתה מתחפר בטוח,תזכור שהאופנוע +הניגרר שוקלים ביחד בערך חצי טון ,ולא קל להעביר אותם

בחול כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוואטרו אצלך הוא full time 4x4? אני לא בטוח.

אני חושב שלנסוע עם A6 בחול רגיל עמוק זה מתכון דיי בטוח להתחפרות, גם היא אם full time 4x4.

גובה הרכב מאוד נמוך וכל התחלה של התחפרות תגמר עם הגחון על החול.

תשים לב שגם ג'יפים נוטים להתחפר קצת בחול כשהם נוסעים בו, בצורה שכל החלק התחתון של הצמיג שלהם קבור בחול.

להם יש הפריווילגיה של הגובה, שלך פשוט אין.

לנסוע בשבילים עם קצת חול זה סבבה, אבל לנסוע על החוף בחול עמוק לדעתי יהיה לך מאוד קשה, בטח ובטח אם זה עם נגרר.

אבל למה לנחש?

קח את הרכב וסע במקומות שאתה רוצה להגיע אליהם עם אופנוע ים ותראה איך זה הולך ;) (למרות שלדעתי חבל על הרכב. התחפרות אחת ואתה לא רוצה לדעת איך תצא ממנה)

קח בחשבון שלרכב יהיה עוד יותר קשה עם נגרר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע לחופים שאתה מתכנן להגיע אליהם עם האופנוע ים, תחנה את האוטו בחניון הרגיל ופשוט לך רגלית ותחפש את הגישה שעשו כדי להגיע למים עם רכב.

תבחן את המצב שם, אולי זה שביל כורכר, אולי יש גישה סלולה עד המים (ויש חופים כאלו) או שבאמת מדובר בחולות עמוקים שאין לך כלכך הרבה סיכויים שם.

אל תשכח שאתה בניגוד לג'יפים נוסע על צמיגים שמיועדים נטו לכביש, הם חלקים ובעלי חתך נמוך, ככה שברגע שממש מדובר בחולות, אין טעם לנסות כי אתה תתחפר.

זאת אחת הסיבות שאני רואה מידי פעם ג'יפים יוקרתיים מתחפרים בחולות, כי הצמיגים שלהם נטו לכביש וזה גם קרה לי אישית על ג'יפ של חבר (טוארג V 8 )

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה4X4 שלך יותר טוב מרוב ה"גיפים" שאתה רואה על החוף.

אין סיבה לתתחפר עם המערכות האלקטרוניות שיש לך שם.

הבעיה שאתה נמוך מדי ויכול להשאר על איזה סלע.

הכי פשוט,תרד עכשיו לחוף ותעשה סיבוב.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להשמע צדיק או מתחסד אבל רק להזכירכם הירידה לחוף עם רכב אסורה חוץ מאשר מקומות מוסדרים כמו מרינה ושם ממילא אין בעיה של גישה עם רכב פרטי

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ה4*4 הוא קבוע, וכן ניתן להיכנס עם הרכב להורדת ציוד בלבד..

אני אכן אנסה בזהירות ואראה מה יהיה, אם אני רואה שיהיה לי קשה להיכנס ללא נגרר אז אני יוותר על התענוג להיתקע שם עם נגרר...

תודה מראש לכל העונים, אעדכן אתכם בהמשך בתוצאות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לך מניסיון של שנים עם אופנוע ים

עם חול "זיפזיפ" אין סיכוי שאתה עובר,יש לאוטו שלך 255 כ"ס עם ניגרר של חצי טון

בחול זיפזיפ תחשוב שיש לו 55 כ"ס תאמין לי ,אתה הולך להיתקע בוודאות.

לגיפים יש גם צמיגים רחבים של שטח ,גם הילוך כוח ויחסי העברה נמוכים שמאפשרים להם לסחוב את המשקל הזה

לרכב שלך אין את כול אילו ,וגם עם גיפים יצא לי מידיי פעם להתחפר בחול זיפזיפ.

אתה יודע מה אומרים "חכם לומד מטעויות של אחרים" ממליץ לך בחום לא לנסות אלא אם כן אתה רוצה

שיבואו לחלץ אותך מהשטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...