Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות לירושלמים

Inoni
שימו לב! השרשור הזה בן 7409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום...

בעקבות השלג הצפוי, רציתי לקפוץ עם חברה שלי למלון בעיר... השאלה היא, האם אתם יודעים איפה ממוקם מלון קראון פלאזה ?? זה אמור להיות בגבעת רם או משהו, האם המלון במיקום גבוה יחסית ? מישהו יודע מה הגובה המדוייק של גבעת רם ?

אני פשוט רוצה להיות כמה שיותר גבוה בעיר וישנם הבדלי גובה הרי...

יש מלון מומלץ במקום גבוה בעיר ???

תודה,

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ינון.

קראון פלאזה? אני חושב שהוא באמת באיזור גבעת רם (הכניסה לעיר - איזור המלונות). הגובה שם די גבוה (כי... אממ... זו גבעה!) אבל לפי מה שהבנתי בפורום "מזג אוויר" בתפוז זה לא קריטי - בכל ירושלים יהיה שלג.

בכל מקרה, אני ממליץ על מלון "הייאט" בגבעה הצרפתית: גם מלון מעולה, גם גבוה (שוב... זו גבעה) גם קרוב לנקודות תצפית על כל העיר (הר הצופים) וגם ליד הבית שלי - אתה מוזמן לקפה. (בעצם, אולי אתה תזמין אותי להייאט? :wink: ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש ירושלמי אלא אחד לשעבר.

מלון קראון פלאזה (holiday inn) ממוקם ליד הכניסה לעיר ממש יד בנייני האומה אם אתה מכיר. המלון ממוקם דיי גבוה ביחס לשאר חלקיי העיר אבל הנוף לא משהו.

הייתי ממליץ לך על מלון הילטון בעיר שממוקם ליד העיר העתיקה (מגדל דוד) משם הנוף לפי דעתי הרבה יותר יפה וקרוב למרכז העיר שם נמצאים רוב מקומות הבילויי בהנחה שבכלל תרצו לצאת מהחדר . :wink:

תעשה חיים

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוף הכי יפה בעולם זה ממלון אינטרקונטיננטל מול הר הבית והעיר העתיקה.

אני לא יודע כמה זה בטוח לישון שם, אבל זה בטוח שווה ביקור אם הכביש לא חסום.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוף הכי יפה בעולם זה ממלון אינטרקונטיננטל מול הר הבית והעיר העתיקה.

אני לא יודע כמה זה בטוח לישון שם, אבל זה בטוח שווה ביקור אם הכביש לא חסום.

נמרוד

:roll:

קלינטון ישן שם. זה המלון השני הכי יקר בירושלים. אני חושב שבסדר שם. בדיוק כמו בכל שאר ירושלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלינטון ישן שם כי יש לו אבטחה. אולי גם המלון עצמו בטוח, אבל הגישה עליו בפירוש לא! לך על הילטון (או מה-שמו היום). בלב מרכז העיר, לא כמו קראון פלאזה.

Spirit In The Dark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר הרבה מלונות שם , אבל שהיתי כמה פעמים בהייאט והמלון ממש טוב .

אני יכול להמליץ בערבון מוגבל כי אני לא מכיר את כל המלונות שם , אבל את זה אני דווקא מכיר טוב .

נ.ב. היייתי גם במלון "שבעת הקשטות" או משהו כזה , זכור לי שהמלון היה טוב + ( מצויין כאילו אבל לא מפואר ביותר) וזכור לי שהמיקום שלו היה בין הגבוהים ביותר שם .

אם יש עוד ירושלמיים שהבינו לאיזה מלון התכוונתי אז שירחיבו .

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הזמנתי חדר לקראון פלאזה... מה שטוב בו מבחינתי זה הגישה הנוחה, ישר בכניסה לעיר, אני ממש ממש לא מכיר את ירושלים ובחיים אפילו לא נהגתי לשם בעצמי איכשהו... פעם ראשונה שזה הולך לקרות.

ביקשתי חדר גבוה ועם נוף לעיר העתיקה, זה צריך להיות חמוד, לא ממש משנה לי שאין אטרקציות באיזור, כי אני מגיע בשביל השלג וחג האהבה.

עכשיו שאלה חשובה... ביום שבת זאת כניסה מאוחרת יחסית לחדרים... התכוונתי להגיע כבר בצהריים בגלל הסיכוי לחסימת צירים, בפורומים של מזג אוויר הדאיגו אותי ואמרו לי להגיע אפילו בבוקר...השאלה עכשיו היא, מאיזה גובה שלג אי אפשר ליסוע ??? האם מכונית לא יכולה להתמודד עם כמה סנטימטרים של שלג רך ???

חשוב לי לדעת... כמובן ללא שרשראות.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצחיק, כי ירושלמים אף פעם לא ילכו למלונות בירושלים,

אז איך נוכל להמליץ על מלון?

במקרה הטוב, להסביר איפה הוא נמצא.

ואם התקציב גבוה דיו, יש את המלון החדש מול החומות,

קצת אחרי כיכר ספרא, שכחתי את שמו.

נוף שמימי ביותר!!!

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה