Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה נכנעו ללחץ, ייתנו 7 שנים אחריות ל-ceed ללקוחות פרטיים

YYHAMEKORI
שימו לב! השרשור הזה בן 5654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא כדאי לזלזל בקיה ויונדאי.

עובדה שהיונדאי I30 ניצחה במחבנים משווים שונים עם משפחתיות יפניות (ניצחה את המאזדה 3!) והקיה CEED היא התאומה שלה, מה שאומר שכנראה טובה כמוה, או לפחות כמעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה כולם מתלוננים , 7 שנים אחריות אפילו שזה לגיר + מנוע זה מצויין זה רק מראה כמה היצרן בטוח באיכות יצור שלו בנוסף כמובן 3 שנים אחריות מלאה מפגוש לפגוש .

בניגוד ליצרני \ יבואני רכב כמו צ'מפיון שנותנים רק שנתיים אחריות :?.

הסיד איכותית למדי מבחינת איכות חומרים והרכבה ושונה שנות אור מקאיה של שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000 הם עברו מהפך גדול והסיד היא דוגמא מצויינת, לא עוד פלסטיק של צעצועים סינים .

בניגוד ליונדאי אחותה התאומה לסיד יש 5 כוכבי בטיחות ככה שזה מצויין בנוסף הינה מבחן דרכים קטן מפיפט גיר , הם בהחלט אהבו את הרכב , הוא מכוון בדיוק לרכבים האירופים .

http://il.youtube.com/watch?v=qsQk7uM4OIk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובכם עדיין לא הייתם בתכנון כאשר אותם חרפות וגידופים הופנו כלפי תוצרת יפן, שהיום מתחרים בלי בעייה בקרם של אירופה (ע"ע לקסוס).

עוד 5 שנים גם הסינים יגיעו לאותה איכות, בינתיים אפשר להמשיך להסתלבט עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה CEED היא אחותה התאומה של היונדאי I30. אז באמת שאין מניעה לבחור את הקיה, שעדיפה כנראה על קופסאות משעממות ואפרוריות מגרמניה.

לצערי יצא לי לקחת סיבוב , וגם על הריו.... והם מרגישים יותר זולים מרכבים אחרים בקטגוריה לכן לדעתי הם צריכים להימכר זול יותר. רכבים בינוניים מינוס.

ומכיוון שאתה חייב לעקוץ בלי סיבה, ואני חייב להחזיר : לדעתי אם פיג'ו /סיטרואן תיתן אחריות ל7 שנים, תוך 7 שנים מאותו רגע הם פושטים רגל.... (אם לא פחות)

[יש מצב שעד אז תצליח למכור את ה306]

בנוגע למבחני הריסוק, לדעתי מבחני הריסוק פשטו את הרגל ,צריך לעשות אותם יותר מאתגרים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שיתרכזו בהורדת המחיר למחיר שבאמת הופך את הרכב הזה כדאי, כי כיום אין שום סיבה לבחור קיה על פני יונדאי והיפניות. (לחובבי הז'אנר של קופסאות משעממות ואפרוריות מן המזרח)

ב-115.000 אלף שקל לדגם EX שכולל 6 כריות אויר, 5 כוכבים במבחן ריסוק, ABS EBD ESP BAS TCS , מ-0 ל-100 קמ'', ב-11.2 שניות, 126 כ''ס, מגנזיום עם צמיגים 205/55/16, פנסי ערפל, USB ועוד רשימה של דברים + 3 שנים אחריות + 4 שנים נוספות על מנוע וגיר..... זה לא כל כך יקר.איכות הגימור של CEED מצוינת, מנהל בקרת האיכות שלהם הוא מנהל בקרת איכות VW לשעבר.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי וזו הסנונית שמבשרת את בוא האביב בכל השוק כולו.

אם ישנה תחרות כלשהי (אצלנו לפחות), אז יש למה לחכות גם אצל יצרנים אחרים.

לא שאני חי בסרט שכולם יתחילו להציע 7-8-10 שנות אחריות, אבל אם אפילו חלקן יגיעו לזה - אז כולנו נרוויח.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר אני מקווה שהטעות היא בכוונה בשביל למהשיך את השרשור :p

קיה אניה תוצרת סין עד כמה שידוע לי....

לא הבנתי איפה פה הטעות? הקוריאנים כבר קרובים מאוד לאיכות הבנייה היפנית, שנחשבת טובה.

מה שכתבתי הוא שגם הסינים, שהיום נמצאים בתחתית סולם המזון של עולם הרכב, והיום כל העולם (או לפחות רובם המוחלט של יושבי הפורום) מסתכל עליהם בתור זבל - יישרו קו בתוך 5 שנים.

לא דיברתי בהודעה הספציפית על הקיה.

אייל, פשיטת רגל או לא, בינתיים PSA מציגה עלייה במכירות וברווחים מדי שנה (ולא שאני בעד מה שקורה שם, להיפך - PSA הפך לחיקוי של פלוצגגן, בשם האיכות ונגד חדוות הנהיגה. כשאחפש רכב מהנה לנהיגה בעוד 10 שנים, בטח לא אלך אל לובינסקי :-(), ואילו הקונצרן הגרמני נקנה בידי חברה קטנה שמייצרת 400 קאיינים ו-30 911 בשנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה כולם מתלוננים , 7 שנים אחריות אפילו שזה לגיר + מנוע זה מצויין זה רק מראה כמה היצרן בטוח באיכות יצור שלו בנוסף כמובן 3 שנים אחריות מלאה מפגוש לפגוש .

שאלה רצינית (אחרי שהתמוגגתי מההערות השנונות שרצו כאן):

מישהו יודע מה כוללת האחרויות למנוע? רק הברזלים או גם מחשב הניהול ומערכת ההזרקה, האם משאבת המים כלולה?

בקיצור איך מגדירים את האחריות למנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו שמימוש האחריות יהיה בהתחייבות לחלקים מקוריים וטיפולים מתועדים, רוב הקונים ימשיכו לטפל במוסכי היבואן להמנע מכאבי ראש וקיבלתם מצב בו שני הצדדים מרויחים.

הלקוח שקט נפשי למנוע וגיר ל 7 שנים (לא חסרים רכבים שנהרס להם הגיר אחרי 5-6 שנים)

והיבואן בלקוחות לתקופה של 7 שנים הרבה אחרי שרכבים אחרים כבר עוברים לטיפולים במוסכים זולים יותר.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד ליונדאי אחותה התאומה לסיד יש 5 כוכבי בטיחות ככה שזה מצויין בנוסף הינה מבחן דרכים קטן מפיפט גיר , הם בהחלט אהבו את הרכב , הוא מכוון בדיוק לרכבים האירופים .

http://il.youtube.com/watch?v=qsQk7uM4OIk

אתה לא מעודכן, i30 קיבלה במבחן הריסוק החוזר 5 כוכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה רצינית (אחרי שהתמוגגתי מההערות השנונות שרצו כאן):

מישהו יודע מה כוללת האחרויות למנוע? רק הברזלים או גם מחשב הניהול ומערכת ההזרקה, האם משאבת המים כלולה?

בקיצור איך מגדירים את האחריות למנוע?

אני מוכן להתערב על סופית אגזוז מניקל שזו תהיה הפרשנות המצמצמת ביותר : בלוק, בוכנות, טלטלים, קראנק ואולי אם יש מזל גם ראש, שסתומים, קאמשפטים.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...