Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות שמופיעות לאחר תדלוק- AUDI A4 מודל 96 מנוע 1800 אוט' [כ"ע]

kobig
שימו לב! השרשור הזה בן 5791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגזור רצועה קטנה של ניילון, ותדביק אותה

בחלק העליון של פתח המילוי,

ואז לפי התנועה של הרצועה, תוכל לדעת

אם נכנס אויר, או להפך.

לפי דעתי העיוות במיכל נגרם בגלל וואקום,

וכאשר הוואקום נעלם, אז המיכל חוזר לצורה המקורית

שלו בגלל שהוא גמיש.

עדכון: אתמול ביצעתי בדיקה באמצעות חתיכת נייר טישו ... והתוצאה היא, וואקום בחלקה התחתון של הברגת מכסה התידלוק.

מכאן המסקנה שפקק הדלק סתום.

ניסיתי לשטוף אותו במים וסבון, וחפרתי עם קיסם שיניים בחורים שיש בחלקו הפנימי, לאחר מכן תחת מיים זורמים ביצעתי בדיקה באמצעות יניקת מים דרך החורים - וזה היה בסדר.

החזרתי את המכסה למקומו ולאחר נסיעה קצרה פתחתי את מכסה מיכל הדלק, ולא הה וואקום.

מה גם שהריח שהיה נעלם, ובשלב זה הסל"ד יציב.

אנסה לתדלק היום שוב ונראה אם התופעה תחזור על עצמה כי כרגע מיכל הדלק חצי ריק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,אז ככה:

הרגע חזרתי מתידלוק והפעם שמתי לפני כן תוסף גולדלייבל (בגלל הריח המסריח) וקניתי גם פקק שאותו שמתי במקום מכסה מיכל הדלק סוג פשוט עם חור קטנטן וכנפיים. (הוא מאפשר מעבר חופשי של אוויר כך שלא יתאפשר וואקום או לחץ, התחלתי בנסיעה ובלי כל הפתעה הרכב החל לקרטע , ולאחר 2-3 דק' האגזוז החל לפלוט מיים ונסיעה של 5 דקות לקחה לי עם כל הקירטועים ומנוע שכבה בכל רגע, כ - שעה !!!

בדרך עצרתי ולחצתי על דוושת הדלק והרצתי את המנוע בכ - 5000- סל"ד - אמנם הוא עבד אך זייף ונתן בק פיירים עד שהוא נחנק וכבה .

אז שמתי לב שיצא עשן לבן בין 2 הגלגלים האחוריים - התכופפתי וראיתי שז יוצא מאזור אחד הדודים של האגזוז.

האם לדעתכם יש מצב ובכלל כל הסיפור הזה עם האוטו שלי הוא מיים שקיימים במיכל הדלק?

הדגשתי בקו תחתון מה שנראה לי חשוב, כי היום זה כבר היה ממש גרוע, מה זה לדעתכם?

אנא עיזרו לי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין כל קשר לקרטועים לבין מיכל מעוות.

למצוף יש כיוון (לא יודע אם גם באאודי) אפשר לעקם את הברזל של המצוף ולכוון אותו.

אני חושב שיש לך בעיה במשאבת הדלק, הייתי מציע שתיכנס למוסך ולבדוק את לחץ הדלק, רצוי לגשת ולבדוק לחץ דלק כאשר הבעיה מופיע לתפוס"על חם".

העשן שאתה רואה ניראה לי חשוד מאוד וכדאי לעלות את הרכב על ליפט ולבדוק מה קורה שם, יכול להיות שניתפס איזה שקית ניילון או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון נוסף מהיום:

לאחר ה"טראומה" מאתמול,הבוקר לאחר שהתנעתי את הרכב והכנתי את עצמי למוסך... האוודי התנהג כאילו לא קרה כלום (!!!)

פתאום הסל"ד יציב, הרכב נוסע עם מיכל דלק מלא (כזכור אתמול תידלקתי מלא ו"חטפתי")כאילו שלא היו תקלות.

אז נסעתי לעבודה כרגיל,וגם בחזרה,אפילו בפקקים - הכל היה בסדר.

נשאר לראות מה יקרה עם מחוג הדלק עם הזמן כשיירד המיפלס.

האם יש טעם ללכת למוסך בעקבות אתמול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך ללכת למוסך מכיוון שלרכבי קונצרן VAG יש יכולת התאוששות מטראומות ותקלות באופן עצמאי הדור החדש הנקרא SUPER CAN-BUS.

בעוד חודש ימים הרכב יסע כמו חדש...

פכם קראתי שחתולים מגרגרים וזה עוזר ליכולת הריפוי שלהם ממחלות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לשטוף אותו במים וסבון, וחפרתי עם קיסם שיניים בחורים שיש בחלקו הפנימי, לאחר מכן תחת מיים זורמים ביצעתי בדיקה באמצעות יניקת מים דרך החורים - וזה היה בסדר.

.

מים וסבון?!במכסה מיכל דלק! WTF .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך ללכת למוסך מכיוון שלרכבי קונצרן VAG יש יכולת התאוששות מטראומות ותקלות באופן עצמאי הדור החדש הנקרא SUPER CAN-BUS.

בעוד חודש ימים הרכב יסע כמו חדש...

פכם קראתי שחתולים מגרגרים וזה עוזר ליכולת הריפוי שלהם ממחלות.

כן.. בטח האוודי שלי היא מדגמי SCB... למה שייסע אחרי חודש כמו חדש?

:roll:

כבר היום הוא כמו חדש! :lol:

וברצינות - נכון שעל פניו האם יש טעם לבקר במוסך היא שאלה מפגרת משהו... אבל אין שום סיבה ללכת למוסך אם הכל עובד, לא?

אולי זה בגלל התוסף ששמתי?

תראה מרק, אני באמת אובד עצות כי - אני עובד כל יום מהבוקר עד הערב,כך שזמן לקחת את הרכב למוסך, זו בעיה בשבילי, ובמיוחד שעל פניו הכל נראה תקין - למעט מחוג הדלק..

כיצד היית נוהג במקומי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...