Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים של אלפין 690A צריך המלצה

שימו לב! השרשור הזה בן 7455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן טוב בעקבות שינוי המערכת אני צריך שתציעו לי איזה רמקולים לשים מאחורה.

בעיקרון יש לי מגזין מאנגליה שהייתה בה כתבה השבוע על רמקולים 6 על 9 והרמקול שזכה לסאונד הטוב ביותר הוא.

ALPINE SPS-690A 250W

אני מעוניין לקנות אותו,ידוע למישהו פה איפה אפשר להשיג את הרמקול הזה וכמה הוא עולה :?:

או למשל מה אתם מציעים לגבי רמקולים מאחורה התקציב שלי הוא בין 1000-1500

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כזה תקציב ממש חבל לקנות רמקול אחורי

אפשר לשאול מהם שאר רכיבי המערכת?

יש לי שני מגברים סאב 15. ומקדימה יש לי רמקולים של קאדנס שאני מוציא אותם.

ושם את הקומפונט של מקרום מקדימה. מבחינת עוד דברים להוסיף אני לא מעוניין אני רוצה רק

רמקולים אחוריים שישמעו יותר טוב.

ואני פשוט מחפש רמקולים 6 על 9 ברמה גבוה. יש המלצות :?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה 6X9 זה לא ה-דבר שלי, אבל כל רמקול של -פיוניר, קנווד וחבריהם בעלות של 1000 שקל בערך יעשה בשביללך את העבודה.

הפתרון הכי פשוט זה ללכת ולשמוע המתקינים בדר"כ מפוצצים ב6X9 של מגוון חברות, וחיבור הרמקולים האלה הוא מאוד פשוט כך שאין בעיה רק לחבר לאוטו ולשמוע

כל חור שחור בלילה.... גם אגזוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...