Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על סוזוקי SX4 החדשה

tom daniel
שימו לב! השרשור הזה בן 5994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שאתה מעיד בעצמך, יש לך נסיון רק עם יפניות, מעולם לא היה ברשותך כל רכב אחר, אז מהיכן יש לך קביעות כל כך נחרצות ?

אתה בד"כ מאמין לכול מה שאומרים לך ?

אני לא קונה רכבים על פי מספרם על הכביש, אלא לפי הצורך שלי, והעדפה אישית.

דרך אגב, מציע לך לשוטט בפורום הנ"ל ובפורומים אחרים , ותחפש על מלכת האמינות הישראלית תגובות או הודעות תחת הכותרת קורולה - מנוע, או קורולה - מחשב , וואלה יפנית אמינה לאאלה ..

אני לא מאמין לכל מה שאומרים לי,אבל העובדות מדברות בעד עצמם. יש יותר רכבים יפנים על הכביש מאשר אירופאים,היפנים ידועים באמינותם הגבוהה וכפי שאמרתי רמת האיבזור שלהם מספקת אותי למדיי.

למה נדבקת דווקא בקורולה? כי הדגם האחרון שלהם לא מוצלח כמו האחרונות? מה עם סובארו? מה עם מאזדה?

אלה מכונית שלא סתם יש אותם הרבה על הכביש ולא סתם הם מלכות הליסינג. לא מסכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין לכל מה שאומרים לי,אבל העובדות מדברות בעד עצמם. יש יותר רכבים יפנים על הכביש מאשר אירופאים,היפנים ידועים באמינותם הגבוהה וכפי שאמרתי רמת האיבזור שלהם מספקת אותי למדיי.

למה נדבקת דווקא בקורולה? כי הדגם האחרון שלהם לא מוצלח כמו האחרונות? מה עם סובארו? מה עם מאזדה?

אלה מכונית שלא סתם יש אותם הרבה על הכביש ולא סתם הם מלכות הליסינג. לא מסכים?

דווקא לא התיחסתי לקורולה מהמודל האחרון, אבל לא נורא הכוונה שלי ברורה.

לגבי הימצאות רכב מסוים בחברות הליסינג, אז תרשה לי לעדכן אותך שהכול ענין של מחיר של היבואן מול החברה הרוכשת, דלק מוטורס נותנים מחירים טובים מאוד לרבים שלהם ה 3 והפוקוס , קרסו מציפים עם המאגאן, מה זה בדיוק אומר ?

אתה תוצר מובהק של "התרבות המוטורית" הישראלית, מה שיש לעדר זה הכי טוב, גם אם זה רכב יפני בינוני מינוס.

בהצלחה עם הסוזוקי האמינה שלך, כנראה ששום פרמטר אחר לא מעניין אותך ברכב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה I30 לא "שותה דלק בטירוף" - יש לי אחת בבית והיא צורכת 1:13 בנסיעה ממוצעת המשלבת בין עיר לחוץ. התלבטתי בינה לבין הסוזוקי (בעיקר בגלל דעה קדומה ונסיון רע עם יונדאי), אבל בסוף בחרנו בה וממש, אבל ממש, לא מצטערים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא התיחסתי לקורולה מהמודל האחרון, אבל לא נורא הכוונה שלי ברורה.

לגבי הימצאות רכב מסוים בחברות הליסינג, אז תרשה לי לעדכן אותך שהכול ענין של מחיר של היבואן מול החברה הרוכשת, דלק מוטורס נותנים מחירים טובים מאוד לרבים שלהם ה 3 והפוקוס , קרסו מציפים עם המאגאן, מה זה בדיוק אומר ?

אתה תוצר מובהק של "התרבות המוטורית" הישראלית, מה שיש לעדר זה הכי טוב, גם אם זה רכב יפני בינוני מינוס.

בהצלחה עם הסוזוקי האמינה שלך, כנראה ששום פרמטר אחר לא מעניין אותך ברכב .

קודם כל תרגע, גם אני קרייתי:)

אני לא חושב שהכל כאן זה עניין של מחיר,אנשים לא יקנו רכב שהוא לא אמין, או פחות אמין מרכבים אחרים.

אתה היית רוכש רכש בידיעה שהוא אמין פחות מרכבים אחרים?

אתה אומר ששום פרמטר אחר לא מעניין אותי וזה ממש לא נכון! כפי שאמרתי גם האיבזור של היפניות מספק אותי ואני מרוצה ממנו ולא צריך יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...