Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: התקנת צלחת לווין (כמעט) ללא מאמץ.

מנחם פ
שימו לב! השרשור הזה בן 5758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש כרטיס חכם, שזה מאוד חוקי, שיודע להכניס ערוצים שממיר FTA רגיל (בלי אחד כזה) לא יודע להכניס. יש כרטיסי פריצה, שהם ממש ממש ממש לא חוקיים, שפורצים הגנות ערוצים - למשל של YES או כל חברה אחרת.

ממש לא שווה לקנות כרטיס פריצה רק זה שאתה יודע שזה לא חוקי, ואתה עלול להסתבך, עדיף לא להביא.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2152 עם הסקס;

1727 ללא הסקס.

יש ה-מ-ו-ן ערביים, אבל יש גם ה-מ-ו-ן אירופאים ושות'.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנחם, לא הבנתי לאיזה זווית הצלחת שלך מכוונת.

לקרוב משפחה שלי יש צלחת שמכוונת לכיוון של "עמוס" עם ממיר FTA וקולטים רק את ערוץ 2,1,10,33 ואולי עוד 1-2 ערוצים.

שלך מכוונת לאותו כיוון?

או ללווין אחר?

אגב סיפור משעשע: הממיר שלו הפסיק לעבוד יום אחד.

לקח אותו לטכנאי שמכר לו אותו (טכנאי בסך הכל בסדר עם מחירים סבירים ושירות לא רע), הטכנאי אמר שאין מה לעשות. קנה ממיר חדש.

הביא לי את הממיר הישן שאראה מה אפשר לעשות איתו אם בכלל.

פתחתי, ראיתי קבלים מנופחים.

חצי שעה אחר כך, וכמה קבלים שפורקו מספקי כח תקולים של מחשבים, הממיר הישן עובד פיקס. עלות: חצי שעה עבודה וכמה ס"מ בדיל.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי מכוונת בכיוון כללי לכיוון דר' מע', טיפה בזווית דרומית לצלחת של יס (יש לי שכנה עם צלחת שלהם). אני קולט את נילסאט, הוטבירד וערבסאט. אבל!! הכיוון משתנה מכל מקום למקום. למשל - חבר, שהתקנתי לו, כיוונתי לו את הצלחת לצפ' מז', משם הוא קולט מה שאני קולט. הצלחת שלי בכללי מכוונת לכיוון שלושה לווינים "קרובים" - ניל, הוטבירד וערבסאט. כיוון קצת יותר דרומי מYES. אבל חשוב לזכור - אני גר באיזור שונה מהקרוב שלך. לכן זה יושפע מגורמים כאלה, ועוד אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה למנחם יש לי צלחת מכוונת לאותו הכיוון כמעט כמו יס אני מהקריות ויש לה שלושה ראשים

ממיר של אינפינטי

השאלה היא איזה ערוצים אני יכול לקלוט? ואיך אני פורץ את הערוצים שבתשלום(מסומנים ב דולר)

ולמה אני כולט ערוצים של יס 1,2,3,4 ועוד כמה כאלו

ושאלה נוספת האם רק טכנאי דרך מחשב יכול לפרוץ ערוצים בתשלום או שאפשר גם בממיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ידידי!

א. עם מכשיר מתאים, תכוון את הצלחת מספר מעלות דרומה;

ב. קנה כבל 19 PIN אאל"ט, ותחבר את הממיר למחשב. הוא יזהה את הממיר (בהנחה וזה XP) ואת תיכנס לאתר של יצרן הממיר שלך, ותוריד את עדכון התוכנה החדש.

ג. תיכנס לאתר הזה (של ברטל) ותוריד את כל הקבצים, ותתקין אותם על הממיר.

וזהו! כל הדולרים ייעלמו כלא היו!

***כל פעולה כזו או אחרת של המשתמש כתוצאה מקריאת שרשור זה, הינה על אחריותו בלבד, והוא נושא בתוצאה למעשיו!***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקבל מפרט למערכת בסיסית פחות או יותר ומקום שבו אפשר לרכוש את המערכת הנ"ל.

איזה ממירים מתאימים לפריצה?

איזה ממירים אינם מתאימים לפריצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת בסיסית תעלה לך בין 1500 ל-1700 ש"ח.

היא כוללת:

צלחת פח+מעמד (120 ס"מ)

LNB יחיד או זוג, או שלישייה (כמה שיותר יותר טוב)

ממיר פשוט (לא ניתן להכניס כרטיס) שדרוג לאחד יותר טוב יעלה עוד כמאתיים ש"ח מינימום (600 ש" בבסיסי ביותר עם כרטיס)

וזהו בעצם. כבל קואקס נקנה לבד, בעלות של 2-3.5 ש"ח מטר רץ.

התקנה - 150-300 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LNB זה בעצם היחידה שקולטת את התדר שהמשיב (חלק על הלווין, שמשדר) משדר לכייון כדוה"א. צורת השידור נקראת "אלומה". המשיב שולח "אלומה" שהיא בעצם תחום מסויים שבו ניתן לקלוט את שידורי המשיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה :)

לסיכום (שלי לפחות), אתה יכול להמליץ על חנות שבה ניתן לקנות את כל הציוד שדיברת עליו?

אם יש בעיה לפרזם כאן אז אני אשמח לקבל מידע בפרטי.

תודה רבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי איפה אתה גר, ואשלח לך בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...