Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהיר ועצבני "עלאק"

רז לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 6137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי שיצא ליקנות ידיעות אחרונות ביום שישי ניתקל בכתבה על האוניברסיטה.

ועל הלחיצות בנמיר.

לאחר שקראתי את הכתבה הבנתי כמה העיתונות מגזימה ומוסיפה פרטים שגויים.

היה חסר רק לבעל הכתבה ליכתוב שבאים חייזרים ביום שיש עושים הימורים על דולרים ומיתחרים בהונדות משופרות.

אני קבוע שם בכול יום שיש (לא זכור לי יום שישי שלא הייתי) תמיד הייתי מעורב בעיניינים ולא זכור לי שהיו שום הימורים.

הכל בישביל "ההנדנלין" והכיף שבספורט הזה.

המון דברים שגויים נכתבו כמו ההזנקה (שבעצם הרכבים יוצאים מיגילגול בציפצוף השלישי )

כמו ההימורים (אני עוד לא ניתקלתי או שמעתי על הימורים- שוב הכל בישביל התחביב והפאן)

כמו המיפגש של הילדים ברידינג לצורך רייסים עם האוטו של אבא (כבר 4 שנים אין שם מכוניות חוץ מאוטובוסים)

לא זכור לי שיש שם קורבט אדומה (ידנית ) שהיתה מישתוללת וסוגרת 200 בנמיר (זהוא רק 200 כניראה הרכב גמור :wink:)

והכי חשוב בעל הכתבה עיוור צבעים ההונדה המפורסמת לא שחורה.

יתלהבתי שסיפרו על הכתבה שלחתי את אישתי ישר ליקנות עיתון (איזה ביזבוז של כסף "עיתון" )

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

"ההנדנלין"

כותבים אדרנלין, וגם לי יצא לקרוא את הכתבה - הצחיק אותי כל מה שכתוב שם והרוח הכללית שבה נכתבו הדברים :lol:

כנראה שזה שכתב את הכתבה סובל מחוסר היכרות טוטאלי עם העולם המוטורי, או שהכתבה מיועדת לציבור שלא מבין כלום בעצמו ואז הוא כתב טוב מאוד :-P

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קראתי את הכתבה. במקרה הטוב היא מעלה גיחוך. במקרה שבו הקורא ההדיוט בוחר להתייחס אליה יותר ברצינות, הדברים כבר נהיים הרבה יותר מורכבים ומסובכים, בעיקר מפני שהכתבת יפעת ראובן לוקה בחוסר הבנה בסיסי בנושא ומציגה אותו כענף של פושעים וחובבנים במקרה הטוב - בדיוק דברים מהסוג הזה הם אלה שתורמים להכבדת ידם של נבחרי הציבור בבואם להשלים את כל הליכי חקיקת הספורט המוטורי והם אלה שמשלימים יחד עם כל מנגנון התעמולה של המשטרה ומשרד התחבורה את המנטרה לפיה מהירות הורגת.

אפשר היה להציג באמצעות המידע שהובא בכתבה את העוסקים בענף דווקא כאנשים מקצועיים ואחראים, וזאת ממש לא היתה בעיה לעשות כן. אתן דוגמה: החל בכותרת המשנה ולאורך כל הכתבה, חוזרת הכתבת ומתארת כיצד "הם מטפחים את מפלצות הברזל שלהם". למה, למשל, לא לכתוב כמה אותן "מפלצות ברזל" (תיאור פופוליסטי וזול לטעמי) הם בעצם כלים מתוחזקים לעילא ולעילא ומצויידים במיטב אביזרי הבטיחות למען שמירה על שלום הרוכבים ושאר משתמשי הדרך, וזאת לעומת אותם רכבי ליסינג שלא חברות הליסינג ולא הנוהגים בהם משתינים על דברים אלמנטריים כגון מצב לחץ האויר בצמיגים, סוג הצמיגים, שימוש ברפידות בלמים מקוריות ולא תחליפיות, שלא לדבר על דברים יותר מהותיים?

עוד תהיה שמעניינת אותי: מדוע הגב' ראובן אינה מציעה דרכים לפתרון הבעיה אותה היא מציגה בכתבתה? פתרון אחד אפשרי הינו האצת חקיקת הספורט המוטורי באופן שיאפשר לבנות מסלולים מסודרים לכל אותם חולי נפש ופסיכים (הגדרה שלי, זה לא הופיע בכתבה) ובכך הציבור ירויח פעמיים: פעם אחת כאשר נהגים חסרי הבנה בסיסית במוטוריקה (כגון הגב' ראובן) יוכלו לנוע בכל אותם כבישים מבלי שהפסיכים יפתיעו אותם (כך שהיא תהיה מופתעת רק ברגע שבו הצמיג במכונית הליסינג שלה יתפוצץ, כמובן מפני שהיא כלל אינה טורחת לבדוק את לחץ האויר אחת לשבוע. זה ממילא לא רכב שלה, אז מה זה משנה לה?), ופעם נוספת כאשר הפסיכים, אותם אלה עם "מפלצות ברזל", יוכלו לפרוק את כל האגרסיות שלהם במתחם סגור ולהרוג, במקרה הגרוע ביותר, רק את עצמם.

לגבי מספר אי דיוקים שנכתבו שם:

ככל הידוע לי וכפי שנכתב ע"י פותח השרשור, מפגשים בערבי חמישי ברידינג היו בתקופה שהייתי חייל, שזה אומר לפני כחמש שנים. כיום הכניסה לחניון ההוא הינה בתשלום ולא מתקיימים שם עוד מפגשים.

בנוסף, "הר המוות" זה שם נורא סקסי לכתבה על אותם אבירי מירוצים המחרפים את נפשם למען קיזוז עשירית שניה מהזמן שחברם קבע לפניהם על הדרך היורדת אל ים המלח. מה זה משנה שהשם המקורי של הדרך הוא "קיר המוות" ושמדובר בסיבוב שבצידו היה קיר עליו התרסקו אופנוענים רבים, אך כבר לפני מספר שנים אותו סיבוב יושר והסכנה הוסרה לחלוטין? העיקר שאפשר לדחוף עוד כמה מילים מבהילות, אחרת מי יטריח את עצמו בקריאת הכתבה?

:?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מוסף?

המוספים המקומיים של ידיעות אחרונות - נניח בנתניה זה ידיעות נתניה, הרצליה וכו' - ידיעות השרון, נדמה לי שזמן תל אביב (או אולי עכשיו הוא נקרא ידיעות תל אביב) בתל אביב וכו' וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להעלות את הכתבה?

אני בדרך כלל מגיע לאוניברסיטה בימי שישי וקופץ לראות מה הולך בנמיר...

לפי מה שאני מבין הכתבה הזויה ברמות אה?

עריכה: הנה הכתבה: http://www.tam.co.il/28_9_2007/magazin2.htm

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה שחטה מהחומר שהיא עישנה...

:bigcry:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מנותקת מהמציאות, אני ממש לא מבינה את המתרחש במדינתנו.

מי שלא אוהב אופנועים ומכוניות מנסה בכל דרך ומחיר להפוך אותם לבלתי חוקיים ולקבור אותם במעמקים.

אני מזמינה את הכתב להגיע לאחד מהאימונים שנערכים לקראת התחרויות המאורגנות של אופנועי ה 80 סמ"ק ולעלים לו את עננת העשן שהוא מסתתר מאחוריה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא מנסים לקבור את התרבות הזאת ולהפוך אותה לבלתי חוקית - הרוח הכללית של הדברים בכתבה מייצגת בדיוק את אותה בורות מוטורית שהמדינה הזו לוקה בה, בדיוק את אותה בורות שמעכבת אותנו (אוהבי הספורט הזה).

כיום, כשהציבור לוקה באותה בורות, קל למדינה לשים לי ולכם מקלות בגלגלים - משום שאף אחד לא מבין פה מה באמת הספורט הזה ומה הוא מייצג, ולכן הציבור בולע כל דבר שהמדינה מאכילה אותו.

בין אם זה שזה פשע, בין אם זה העובדה שהעוסקים בו הם "מטורפים, מסוכנים לציבור" וכו', ובין אם זו כל שטות אחרת.

עצוב לי שהציבור במדינה הזאת כל-כך רחוק מלהראות טיפת נאורות, ושכל התרבות הישראלית מבוססת על קבעון מחשבה ודיעות קדומות - עד שזה לא ישתנה לא יהיה פה ספורט מוטורי חוקי, ולא כל דבר נורמאלי אחר.

לעזזל - בכל העולם זה מוכר ומקובל, ואני לא מדבר על חלומות רחוקים של תחרויות F1\NASCAR - גם בטורקיה שכנתינו יש ספורט מוטורי, שלא נדבר על האמירויות ושאר המקומות בסגנון ששם זה עוד יותר מפותח.

אני לא מדבר על מקומות מרוחקים מעיני הישראלים כמו אירופה \ ארה"ב חו"ח, אני מדבר על טורקיה.

למה לנו לא מגיע?? :roll::evil:

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה שהשם המקורי של הדרך הוא "קיר המוות" ושמדובר בסיבוב שבצידו היה קיר עליו התרסקו אופנוענים רבים, אך כבר לפני מספר שנים אותו סיבוב יושר והסכנה הוסרה לחלוטין? העיקר שאפשר לדחוף עוד כמה מילים מבהילות, אחרת מי יטריח את עצמו בקריאת הכתבה?

:?

לתומי חשבתי שקיר המוות עדיין קיים. יש שם איזה סיבוב, בירידות לים המלח.... :oops:

Skoda Fabia 2010 Manual - SOLD

Seat Ibiza 2018 Manual - SOLD

Seat Ibiza 2024 - DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם סיבוב אחד. למעשה, יש בירידות לים המלח הרבה סיבובים.

רק שהסיבוב שהיה נודע בשם "קיר המוות" איננו, זה הכל.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורידו אותו כבר מזמן, וטוב שכך - הרבה אופנוענים גמרו את החיים על הקיר הזה, וגם כמה מכוניות.

עכשיו כל הסיבובים שם סבירים עד כמה שניתן ואין סיבוב מסוכן כמו ההוא שהיה :mm_yeah:

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל בכל מה שקשור לכתבות האלו זכינו לכמה דקות של הומור משובח...(או שבמחשבה שניה בידיוק ההפך...)

אחד השיאים "מגיני ברכיים עם ניטים (בשביל ה"גיצים"), " ויש עוד ציטוטים רבים שניתן לשבת ולצחוק עליהם שעות. :lol:

אגב משהוא יודע עם הליצנית יפעת ראובן עושה גם ימי הולדת ?

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו לא מגיני בירכיים אלו סליידרים, ובחלק מהם למי שמעוניין ניתן לרכוש עם חתיכות ברזל קטנות במטרה להעיף גיצים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...