Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה זה אומר ביטוח צד ג' עם ביטול השתתפות עצמית?

Pavel18
שימו לב! השרשור הזה בן 6313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום אבא שלי עשה לי ביטוח חובה + צד ג' לנהג חדש.

לא הבנתי את הקטע של ההשתתפות עצמית - עם יש לי פוליסה ללא השתתפות עצמית אז אני לא משלם כלום לנזק שעשיתי לרכב אחר?

אז זה אומר שהמחיר של הפוליסה יהיה יותר גבוה לא?

מבקש הסבר. תודה

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחשוב לציין, שזה ממש לא נכון, אתה משלם רק את ההשתפות העצמית שלך, ביטוח של הרכב שפגעת בו, בכלל לא מופעל, במידה והוא לא אשם.

כל ההסבר הזה הוא כללי מאוד, כי יש כל מיני מרקים בהם לא הכל שחור או לבן ושני הצדדים אשמים ומתחלקים באחוזים שונים.

אני מצטער שלא הסברתי את עצמי נכון!

אם היית אשם בתאונה-והפעלת את ביטוח צ' הג' שלך על מנת לכסות את הוצאות הנזק של צד ג' אז אתה משלם השתתפות עצמית!!!

אין שכל-אין דאגות:יש רק הרבה הוצאות כספיות!:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אבא שלי עשה לי ביטוח חובה + צד ג' לנהג חדש.

לא הבנתי את הקטע של ההשתתפות עצמית - עם יש לי פוליסה ללא השתתפות עצמית אז אני לא משלם כלום לנזק שעשיתי לרכב אחר?

אז זה אומר שהמחיר של הפוליסה יהיה יותר גבוה לא?

מבקש הסבר. תודה

הבנת נכון!

אם עשית ביטוח צ' ג' ואני חוזר ביטוח צ' ג' עם ביטול השתתפות עצמית אז במקרה ועשית תאונה ונגרם נזק לצד ג' - נזק שחייב להיות מעל סכום מסוים ע"פ הגדרת חברת הביטוח שבה אתה מבוטח ולכל חברה יש כללים אחרים- אזי אתה פטור מלשלם את הסכום של ההשתתפות העצמית!

כנ"ל אם ביצעת ביטוח מקיף עם ביטול השתתפות עצמית!

אבל אתה חייב להבין שלכל חברת ביטוח יש את החוקים שלה ויש חברות שברגע שאתה עושה ביטוח מקיף עם ביטול השתתפות עצמית אז הוא תופס אוטומטית גם על ביטוח צ' ה ג' ויש חברות שלא.

הכי פשוט שתתקשר לחברת הביטוח שבה אתה מבוטח ותשאל אותם מה כוללת הפוליסה, מאיזה סכומים של נזק לא משלמים ביטול השתתפות עצמית וכו'....

אני מקווה שהבנת שבמידה ועשית נזק לרכב בסכום של 500 שקל לדוגמא לא בטוח שתוכל להפעיל את הביטוח עם ביטול השתתפות ואני גם לא מציע לך להפעיל את הביטוח על נזקים פעוטים שכן הפרמיה השנתית שלך עולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש חברות שברגע שאתה עושה ביטוח מקיף עם ביטול השתתפות עצמית אז הוא תופס אוטומטית גם על ביטוח צ' ה ג' ויש חברות שלא.

ושוב פעם אתה מטעה, ביטוח מקיף כולל בתוכו ביטוח צד ג' תמיד, ולכן עם עשית מקיף ללא השתתפות, זה תופס גם על פגיעות שנגרמו לצד ג' , ללא קשר לחברה, בה אתה מבוטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי היום ביררתי עם אבא שלי את התהליך שהוא עשה.

הוא עשה לי ביטוח חובה + צד ג' ללא השתתפות עצמית.

אז בדיוק עברה לידי היום סדרה 7, אז אמרתי לו "עם אני נכנס בה וגורם לטוטאל לוס , מה קורה?" אז הוא אמר לי שאני לא משלם כלום, והביטוח משלם את כל הנזק, גם אם הוא קרוב למיליון ש"ח.

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתקבל הביתה את הפוליסה המודפסת, תקרא טוב את כל האותיות הקטנות וקרוב לוודאי, תגלה, להפתעתך, את הסעיף הבא : " גבול אחריות ביטוחית כלפי צד שלישי - 400 או 500 אלף ש"ח. וגם 350 אצל חלק מהסוכנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב פעם אתה מטעה, ביטוח מקיף כולל בתוכו ביטוח צד ג' תמיד, ולכן עם עשית מקיף ללא השתתפות, זה תופס גם על פגיעות שנגרמו לצד ג' , ללא קשר לחברה, בה אתה מבוטח.

אז הפעם אני לא מטעה - כנראה שיש לך קצת בעיות בהבנת הנקרא-לא אמרתי שום דבר ששולל את מה שאתה אמרת -שאגב הוא נכון!

אני מציע לך לקרוא שוב פעם את מה שכתבתי-ציינתי שאתה יכול לעשות ביטוח צ' ג' עם ביטול השתתפות עצמית ואתה יכול לעשות ביטוח מקיף עם ביטול השתתפות עצמית!

לא אמרתי שום דבר על כך שביטוח מקיף אינו כולל בתוכו ביטוח צ' ג'.

יקירי אני מבין בתחום טיפה!!!-התעסקתי קצת בתחום ולא כלקוח אלה במכירת ביטוחים.

שיהייה יום טוב ושבת שלום.

נ.ב.

ואכן אני מסכים איתך כדי מאוד לקרוא את האותיות הקטנות שמופיעות על הפוליסה-הן עלולות להפתיע ולא לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצופים! אז מה הביטוח ללא ההשתתפות העצמית שווה פה?

עם אני נכנס בפרארי האדומה שיש פה בארץ, אז נדפקתי חזק :)

כדי מאוד שלא תיכנס בה כי אחרת אבא שלך יצטרך למשכן את הבית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...