Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן ב-60000 שקלים. זול לאחזקה, אמין ובטיחותי למרחקים קצרים

עירית33
שימו לב! השרשור הזה בן 5645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני חדשה בפורום למרות שמדי פעם אני קוראת באתר. שמי עירית, וטרינרית בת 33 מהשרון, בלי הבנה מעמיקה במכוניות ובלי דרישות גבוהות (מרכב..) וזקוקה מאד לעזרתכם האדיבה-

אני רוצה לקנות רכב שנת 2004-2006 לא גדול, זול מבחינת דלק ואחזקה, אמין וגם בטיחותי.. אני לא נוהגת מרחקים גדולים במיוחד ורוצה להיפתר כבר מהפיאט אונו הישנה.

מתלבטת בין פז'ו 206, יונדאי גטס (ידנית כמובן, בגלל הדלק), טויוטה יאריס (הבעיה שהן יקרות), סיריון (הבעיה שהיא קופסא קטנה), ופיאט פונטו ספייס.

מה דעתכם?

התקציב שלי נע עד 60,000 הכי הרבה, אבל כמובן שהייתי מאד מעדיפה בפחות. בנתיים מחפשת יד 1 בעיקר ממישהו פרטי. זה נראה לי הכי עדיף, לא?

ראיתי היום פזו' 206 ידנית,שנת 2006, 40,000 ק"מ, מיד ראשונה מבחורה שאמרה שהאוטו במצב מעולה. היא רוצה 59,000 ש"ח. מה דעתכם?

מה הבעיה בפז'ו 206? או בגטס ידנית 2005? וכנ"ל על פיאט פונטו.

תודה רבה!

עירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיג'ו הזאת נשמעת מצויין.

מנוע 1400 בטח?

ידנית, אז אין שום בעיות, שירתה אותי מעולה 4 שנים.

ממליצה בחום, הקילומטרז' גם נשמע טוב.

קחי לבדיקה תראי שהכל תקין

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי עירית,

ראשית - תיקנתי לך את הכותרת בהתאם לכללי הפורום, אנא שימי לב לכתוב כותרות בעלות משמעות (אם כולם היו כותבים כותרת כמו "צריך ייעוץ ברכישת רכב" בפורום "ייעוץ ברכישת רכב" מנגנון החיפוש בפורום לא היה יעיל במיוחד).

באשר לשאלתך:

קודם כל, רכב ידני זה רעיון מצוין לחסכון בדלק ובאחזקה.

מומלץ להמנע מגטס או אוויאו. הן פשוט לא מכוניות טובות. הן אולי אמינות אבל לא בטיחותיות במיוחד (האוויאו אפילו ממש לא) ובינוניות מאוד בשאר הפרמטרים.

מומלץ לחפש יד 1 או 2 מפרטי, ולבדוק ספר טיפולים והיסטוריית תאונות. חובה לקחת לבדיקה במכון שאת קובעת.

206 היא מכונית מצוינת, בעיקר בגיר ידני. גם רנו קליאו (לחפש רק ידני) וכן סיטרואן C3 ידנית תהיה טובה (וזולה יותר ככל הנראה).

פיאט פונטו היא אופציה טובה וזולה גם כן.

יאריס או הונדה ג'אז יקרות יותר וקשה יותר למצוא. גם יש מעט מאוד ידניות (אבל גם האוטומטיות חסכוניות).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...