Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ אוטוטו לפני הגיוס בקשר לתפקיד המיוחל.

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 6877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*אוקי אז ב10 לאוגוסט אני מתגייס [נכון לרגע זה] בכל אופן ידוע לי שבגיוס בתאריך הזה מדובר על גיוס של משטרה צבאית. בנוסף לזה שלחו לי לפני כ4 ימים טופס [סיגנון מנילה מקוצרת וממויינת על פי המנילה הראשונה שקיבלתי] בטופס בחירת העדפות המקוצר הנ"ל שקיבלתי מכיל :

חיל החימוש,התקשוב,הים,האוויר[יש לצייין שאני בוגר תיכון עם רקע לימוד במקצועות המקצועיים למשל חשמל וכו..בכל אופן אני אשמח לקבל ממכם ייעוץ והכוונה לגבי כל אחד מהחיילות +אופציה לשרת במשטרה צבאית. אני אשמח לשמוע מה עושים בכל דבר והיתרונות והחסרונות של כל דבר [מה שיעלה לכם בראש יתקבל בברכה]

בתודה ,אסף.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוא נתחיל בדרישות שלך, מה אתה רוצה לעשות בצבא?

איזה יציאות אתה רוצה? על בסיס יומי, חמשושים, או 11 3 (פעם בשבועיים אתה יוצא שבת)

לאיזה רמה של מגורים אתה מצפה?

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל ככה!

#משטרה צבאית- סטיגמה של מאנייקים, בלאי וחיל מסריח, הרוב נכון..........

התפקידים שמוצאים שמה:

*מדריך כלואים-עוסק בפיקוד על חיילי צה"ל הכלואים בבית הכלא הצבאיים, תפקיד שוחק יציאות מעולות.

*חוקר פלילי-חוקר גנבות, תיאונות דרכים וכו'.

*בלש-התפקיד הכי מעניין ומובחר בחיל. עבודה במסווה, חקירות ועוד שטויות. מסתובבים רוב הזמן על אזרחי ומקלבים אקדח.

*מאבחן ביטחוני-החיילים שעומדים במעברי הגבול ובודקים את העוברים והשבים. זאת אומרת לחתת בערבים מזיעים במסופי הגבול. רוב החיילים מגיעים לתפקיד הזה.

*לוחם כוח 100-הקומנדו של המשטרה הצבאית, יח' הממוקמת בבית הכלא הבטחוניים ואחראית על הסדר בבית הכלא. במקרה של אירוע כגון התפרעות, חטיפה וכדומה בכותלי בית הכלא היח' מופעלת(מקבילה לנחשון בשב"ס)

עוברים טירונות קרבית ועוד קורסים קרביים ועוד כול מיני צופר'ים. התקבלות דורשת מיון. הכול טוב ויפה אבל 3 שנים בכלא אם ערבושים זה שוחק.

*שוטר צבאי-"המאנייק" שכולם מכירים מתחנות האוטובוס והרכבת שדופק דוחות לחיילים שוב"זים שחוזרים הביתה אחרי חודש בשטחים, בגלל שהחולצה קצת בחוץ. אין יותר מה להוסיף.

*לוחם סחלב-יח' למניעת התפרעויות אשר ממוקמת בחברון. הכשרה דומה כמו של כוח 100. עוד מאט כנראה תתפרק.

זה משטרה צבאית להיום

#חימוש-יש שמה פול תפקידים כול אחד והתנאים שלו החל ממכונאים פשוטים וכלה בפיתוח נשק. אם אתה אוהב מכונות ושטויות כאלה נראה לי יהיה לך סבבה שמה.

#חיל ים-גו'בניקים חוגגים, תנאים ממש טובים, תפקידים שכונה כמו מחסן ולוגיסטיקה יציאות ממש טוב(יומיות) תפקידים רציניים כמו בקרה יוצאים חמשושים. הקרביים לא חוגגים.........אבל יחסים יותר קל מחילות השדה.

#חיל האוויר-התנאים הכי טובים בצבא. דומה מאוד לחיל הים(תפקידים רציניים-תוחנים, תפקידים שכונה-חוגגים)

#חיל קשר-נשמע מעניין מאוד(חיל קשר, "נשמע" הבאתי את זה בהפוכה) יש אנשים שאומרים שתחוחנים שמה כמו קרביים בכמה תפקידים(אבל לא נחשבים לקרביים) ויש אנשים שאומרים שפאנן שמה. מה כן שמעתי שעומדת להיות להם כמותה וורודה!!!!!

קיצר העברתי דברים על קצת המזלג..........

אתה מוזמן להכנס לאתרים הבאים ולקרוא יותר:

http://www1.idf.il/HIMUSH/site/HE/main.asp-חיל החימוש

www.iaf.org.il-חיל האוויר

www.navy.org.il-חיל הים

http://www.idf.il/hebrew/organization/tikshuv/index.htm-אתר חיל הקשר והתקשוב

בהצלחה בגיוס...........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי כל רצון לבאס אותך, אלא רק להביא לך את האמת בפנים

אם הגיוס הזה קשור איכשהו למשטרה צבאית או לאופציה להכנס למשטרה צבאית, 95% שיכניסו אותך לשם עקב ההתנתקות המתקרבת.

אם בכל זאת יקחו אותך לשם ואתה לא מעוניין- הדבר היחידי שיכול לעזור לך שם זה לבקש קב"ן ביום הראשון שתגיע לבסיס הטירונות. לא במטרה לצאת מהצבא.

מנסיון של אחי הצעיר שעבר את המסלול שלך לפני 4 חודשים וכרגע משרת בשב"ס (שירות בתי הסוהר)-

כל אותם חיילים שביקשו קב"ן בשבוע הראשון לטירונות שלהם, שוחררו ממשטרה צבאית וחזרו לבקו"ם למיון מחדש.

שיהיה בהצלחה ילד.

-ארז-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי תודה לכולכם עד כה שהערתם את עניי למציאות לא משהו אבל עדין סבירה.

כללי רצונותי:

קל"ב וכמה שיותר יציאות לבית[אבי חולה סכרת מובטל ואחותי בצבא ואימי עובדת מהבוקר עד הלילה רצוף ככה שצריך להיות לעזור ולהשגיח פה ושם על אבא]בנוסף על כך אני מגיל קטן סובל מפלטפוס חריף ב2 כפות הרגלים .

זהו בכללי. חשבתי על משטרה צבאית בתור נהג או משהו בסיגנון.בנוגע לפינוי וההתנתקות אני ממש נגד ולא רוצה למצוא עצמי שותף בכך..

ונגיד בחיל האויר מה יכולית לתת לי לעשות [חבר אחד אמר לי למשל להיות אחראי על מכ"מ מהבוקר עד 6 בערב ולהישאר בבסיס..וחיל החימוש יש סטיגמה של כל הערסים המכונאים הלא מוצלחים אני מאמין שזה הרוב לא נכון.

בכל אופן אני די מבולבל ולחוץ בימים האילו מה בדיוק אני יעשה בשרותי הצבאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי הכל..

לדעתי האישית, אם יש לך עבר בחשמל - תתרחק מחיל האויר כמה שאתה יכול.

יתנו לך להיות טכנאי מטוסים, קורס בטכני בחיפה, כל מי שהלך לשם מצטער על היום שהוא סימן חיל אויר במנילה.

לדעתי - שילוב של חיל התקשוב עם עבר בחשמל יכול ליצור תפקיד מעניין במעבדת קשר או אלקטרוניקה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חייב להודות לאנשים פה כי גם אני כמו אסף מתגייס ב10 לאוגוסט..... חבר'ה יש לי שאלה קטנה בעניין מישטרה צבאית..... אם אני בן יחיד ובא מימשפחה חד הורית אבל אני רוצה להיות משטרה צבאית אבל לא בתור מניאק אלה בתפקיד אחר כמו חוקר או בולש או להיות שח''ם יש מצב שאני יוכל להיתקבל?

חשוב לציין שאני הולך ליבכות לקצינת ת''ש ב17 ליולי כדי לקבל הקלות בשירות...האם ההקלות האלה ישפיעו על היציאות שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילוב של חיל התקשוב עם עבר בחשמל יכול ליצור תפקיד מעניין במעבדת קשר או אלקטרוניקה.
במה זה מתבטא מבחינת יציאות ? ומה זה בדיוק חיל התיקשוב,ספציפית בהקשר לתפקיד במעבדת אלק' וכו'?[ההסבר בספרון שמקבלים מצהל ממש לא ברור ובעיקר הולך מסביב לטבעת.]

שוב תודה.

נ.ב: מה הסיכויים שבמשטרה צבאית לא יכניסו אותי לתפקידי תנועה ו"דפיקת אזרחים"? או לתפקידים לקראת הפינוי וכו'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור,

הטופס שעליו אתה מדבר, הוא דף A4 מודפס ב MICROSOFT OFFICE?

אם כן, אז קיבלתי אותו בתחילת שנה ותאריך הגיוס שלי הוא 27 לספטמבר. (יוצא מגמה טכנולוגית)

סימנתי חיל החימוש, בתקווה לרכוש ידע במכונאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להוסיף משהו:

קודם כל משטרה צבאית-מיותר לחלוטין,ליהיות שוטר,בלש או ללכת עם כומתה כחולה!! בחיים לא.

כל המחזורים הבאים מיועדים לפינוי! אומרים שמי שמיועד למשטרה צבאית בטוח יהיה שם אבל כמו כול דבר בצבא משיגים בכוח !

חיל האויר- מה טוב שם? טוב יש המון כוסיות ואוכל טוב..ו? משמעת דפוקה מי צריך את זה?

ויצאיות חרא!!

תחשוב מה אתה רוצה תפקיד "מענין"-או ליהיות הרבה בבית ולא להרגיש צבא עד כמה שאפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כללי להיות כמה שיותר בבית ועדין שיהיה קצת מעניין ב3 שנים שאני משרת .

כללי שוב אני נגד ההתנתקות ואין מצב שאני הולך כדי לפנות וכדומה מה גם שלא בא לי להיות בתפקיד מנאייק שמטריד אזרחים שגם ככה קשה להם וזאת מבלי שאני יצטרך לפקוד אותם בצהריי היום ..

חיל האויר עניין הכוסיות די מושך אותי אבל הקטע מה ירצו ממני לעשות שם[טייס בטוח שלא ] אז מה נישאר? תאכלס אני מחפש שירות להעביר בסבבה כמה שיותר "שכונה" ויחד עם זאת להשתדל להיות באיזור הבית או לצאת לבית בתדירות גבוהה יותר[ממש לא מתכוון ליומיות] פשוט אני לא מכיר ממש את התפקידים בצבא ולא מה"מורעלים" ובעיה נוספת באשמתי היא שפשוט ניזכרתי בדקה ה90 לשאול את כל השאלות ולנסות לכוון כמה שיותר את גורלי ב3 שנים הקרובות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב את המקצועות הטכניים, ונהנה מהעבודה, בקש להגיע אליהם. לצה"ל חסרים היום המון ידיים טכניות וסביר להניח שיחטפו אותך. מה שכן, אם אתה לא סובל את זה - אתה תקלל את הרגע.

לפי מה שאני רואה, העדיפות העליונה שלך היא קל"ב. אני לא יודע למה אתה מתכוון שאתה אומר שאתה לא רוצה לצאת יומיות.. מי שמשרת קל"ב יוצא הביתה כל יום, קבל את זה כנקודת פתיחה. למעשה, יש גם כאלו שלא קל"בניקים ויוצאים הביתה כל יום, אבל לא נכנס לזה...

בכל מקרה, אם אתה רוצה קל"ב ורוצה לראות את הבית כל יום תאלץ לשכנע את צה"ל שאתה לא מתאים לשירות רחוק מהבית. או בהקלות ת"ש למינהם (אבא חולה ומובטל? הנה אופציה לא רעה בכלל לקבל הקלת ת"ש) או בעזרת ידידנו הקב"ן.

כל שאר הדרכים וכל שאר האופציות שעומדות לפניך - אפשרויות, אני לא פוסל, אבל לא וודאיות. בכל אחד מהמסלולים שתיארת יש אפשרות שתשרת קל"ב ויש אפשרות שתשרת בחור כל כך גדול שאתה אפילו לא מכיר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר נפתח שרשור בקשר לגיוס...

דחו לי אותו לרביעי לאוגוסט, מסתבר שזה נ"מ - ממה ששמעתי זה הולך להיות שרות חרא, בכל אופן זה נחשב קרבי? (בן יחיד, צריך חתימה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה צבי

כללי העדפות שלי זה קל"ב הסיבות ידועות .אם יתנו לי לצאת יומיות אז ברור שאני לא מתנגד אבל כללי לא בדיוק בסדר העדיפויות שלי יומיות זה ניראה לי טירטור עצום לחזור ללכת לחזור יום יום ..יש לי את כל האישורים המוכיחים שאבי חולה בסכרת B ושהוא מובטל מזה כבר שנתיים.מה גם שאני מחזיק אוטו ועובד מגיל 14 ופה ושם עוזר בבית [קצת כסף פה ושם] ותאמת אני כמה שפחות רוצה להיפגש ולראות ובכלל לשמוע על קב"ן שלא בסוף יזמבר אותי ויעיף אותי מהצבא +יקח ממני רישיון וכו'..

לגבי שאר הדרכים והאופציות שעומדות לפני אני כידוע בדילמה ענקית היות ואני לא מתמצא בגרוש בשירות הצבאי והחיילות .ולכן אני אשמח לשמוע כמה שיותר על החיילות שהציעו לי כרגע. [הרושם כרגע שקיבלתי ממשטרה צבאית הוא ממש שלילי ולא מתאים לי להיות מנאייק או לפנות בהתנתקות וכדומה ]

אני אמנם בא מרקע מקצועי [מכניקה וחשמל ] אני אוהב את התחום אבל לא רואה את עצמי מפתח אותו ועוסק בו 3 שנים כי זה כבר 3 שנים עשה לי כאב ראש.בכל אופן אני נכון לעכשיו עובד עיצות ופתוח להכוונות ומידע שלכם שאתם יודעים או מהניסיון האישי שלכם או של הסובבים אתכם בדבר החיילות שציינתי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...