Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קילומטרז במחירון לוי יצחק והאם להתמקח

סרגיי הלוי

פוסטים מומלצים

היי לכולם, 

בדיוק מחפש את אייגו ודומותיה לקנייה ביד-2.
מתקשה להבין אם מחירון לוי יצחק לוקח בחשבון כמה קילומטראז' עבר האוטו. 
אני עושה חיפוש באפליקציה שלהם לפי מס' רישוי, אבל לא ברור לי אם בצורה הזו האפליקציה לוקחת את הקילומטראז' בחשבון. 
(לא מצאתי דרך אחרת לבדוק קילומטראז', כי גם כשמזינים את נתוני האוטו ידנית, אין אופציה כזו ב-APP)

מה שמוביל אותי לשאלה: 
האם אני צריך לשקלל בראש בנפרד את הקילומטראז' של האוטו, כך שאם נסע מעט המחיר יעלה, ואם הרבה המחיר ירד מתחת למחיר מחירון? 

וגם: 
הבנתי שכדאי ללכת על פי מחירון לוי יצחק ולא מחירון יד-2 כי את הראשון לוקחות בחשבון חברות הביטוח. 
השאלה היא עד כמה לדעתכם כדאי לסטות מהמחירון? (למשל לשלם יותר על מכונית שממש נראית לי)

או אולי ההמלצה היא לנסות להתמקח עם המוכר במטרה לקנות לפחות במחיר המחירון? 

לדעתכם אשמח. 

image.png.f1c03db5540882566a3cdd084fafdeef.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמתייחסים למחירי מחירון, לוי יצחק זה מה שמקובל ובחברות הביטוח.

כמה לשלם ביחס למחירון? זה רק לשיקולך, תרצה תקנה , לא משנה מה מחיר המחירון. המחירון לא קונה ולא מוכר. 

אישית אני מתייחס למחירון הבסיס . השיקלול נחמד לצורך מכירה (או אגו) אבל בעת צרה, מחיר הבסיס של לוי יצחק הוא הקובע ולא כמה שילמת עליו או השקעת ברכב.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלא עשיתי זאת וכנראה גם לא אעשה בעתיד,

אין לי חסם בראש לשלם מעל מחירון אם מדובר בדגם שאני מאוד רוצה והנתונים שלו ממש נדירים לעומת כל השאר שמוצאים למכירה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, סרגיי הלוי כתב:

היי לכולם, 

בדיוק מחפש את אייגו ודומותיה לקנייה ביד-2.
מתקשה להבין אם מחירון לוי יצחק לוקח בחשבון כמה קילומטראז' עבר האוטו. 
אני עושה חיפוש באפליקציה שלהם לפי מס' רישוי, אבל לא ברור לי אם בצורה הזו האפליקציה לוקחת את הקילומטראז' בחשבון. 
(לא מצאתי דרך אחרת לבדוק קילומטראז', כי גם כשמזינים את נתוני האוטו ידנית, אין אופציה כזו ב-APP)

מה שמוביל אותי לשאלה: 
האם אני צריך לשקלל בראש בנפרד את הקילומטראז' של האוטו, כך שאם נסע מעט המחיר יעלה, ואם הרבה המחיר ירד מתחת למחיר מחירון? 

כדי לשקלל את הקילומטראז' מחיר אתה לוחץ על הכפתור "למעבר לשקלול מחיר מלא":

image.thumb.jpeg.a0196560f44fa3e4c617cb060a91ef81.jpeg

ואז אתה מגיע למסך הבא:

image.thumb.jpeg.e769d2f9e1fd558e1ad0e5bb000589d6.jpeg

כאן אתה מזין את הקילומטראז' ואת היד (ע"י לחיצה על "+")

בסוף אתה לוחץ על "שקלל מחיר" ומקבל את המחירון המשוקלל.

• אהבתי 2

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון זה לא משהו מחייב, אפשר לשלם יותר או פחות, בהתאם למצב האוטו, לרמת הביקוש, עד כמה אתה לחוץ לקנות ועוד.

אם מצאת רכב במצב מצויין מטופל ושמור ממוכר נורמלי שרוצה 1000-2000 ש"ח מעל המחירון - אפשר לשלם לו בידיעה שאם תקנה רכב אחר במצב פחות טוב, יעלה לך הרבה יותר להביא אותו למצב כזה. 

אם מישהו שמבקש 10.000 מעל על רכב עם נתונים ממוצעים - אין סיבה לשלם את זה. 

בלי קשר, תמיד צריך להתמקח. כל המוכרים מפרסמים במחיר גבוה יותר ממה שהם מצפים לקבל, בדיוק בשביל שיהיה משהו להוריד במיקוח. אבל לא להתמקח בטלפון אלא אחרי שראית ובדקת את האוטו ובגדול אתה מעוניין בו. 

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למחירון המשוקלל משקל זהה כמו למחירון היבש - כי החברות ביטוח במקרה של אובדן או ירידת ערך משקללות ע"פ הק"מ יד והבעלות של הרכב.

בנוסף זה כמובן לא נכון להתייחס לרכב 2017 עם 120 אלף ק"מ ו60 אלף ק"מ כרכב ששווה אותו דבר, ברור שזה שנסע חצי יבקש וגם צריך לקבל יותר בהנחה ורמת הטיפול ברכב היא ע"פ הוראות היצרן ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרכב האחרון שלי קניתי במודע מעל למחירון.

מבחינתי זה היה משתלם בגלל נתוני הרכב - יד ראשונה פרטית, היה פחות משנה על הכביש, עם 11,500 קמ בלבד על השעון, וגם עשו לו הארכת אחריות ל-5 שנים (ולא רק 3 כסטנדרט).

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BUKI תודה, אחלה טיפים

MATANOFF 
זה למה שאלתי בפוסט המקורי שלי כאן האם יש אפשרות בלוי יצחק לבדוק על פי קילומטראז' והתבשרתי ש'כן'

BNSAGI
מעניין
ובכמה קנית רכב כזה, בהשוואה למחיר המחירון שלו כחדש? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, סרגיי הלוי כתב:

BNSAGI
מעניין
ובכמה קנית רכב כזה, בהשוואה למחיר המחירון שלו כחדש? 

4,350 ש"ח מעל למחירון יצחק לוי לנתונים המשוקללים של הרכב.

מחירון כחדש אינו רלוונטי להשוואה כי יצאה צורה חדשה עם תמחור גבוה בעשרות אלפי שקלים מהדגם היוצא.

• אהבתי 1

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...