Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המסע לחידוש ביטוח רכב | מוגש כשירות לציבור

Electron

פוסטים מומלצים

פותח את הנושא במטרה לשתף אתכם במספרים בדרך ובתובנות מחידש ביטוח רכב, בתקווה שהמידע יועיל למישהו ואולי גם תחדשו לי משהו.
אני לא מתיימר להיות מומחה, אני יכול לטעות, כתבתי את הדברים אך שאני מבין אותם.
אז ככה:

סוף השנה, הגיעה הזמן לחדש ביטוח חובה + ג'.
על האתר להשוואות ביטוחים אני ישר עושה X. תמיד קבלתי הצעות יותר יקרות דרכם, לכן פונה ישירות.

מה מעניין אותי\דרישות:

• השתתפות עצמית כלפי צד ג' -  ~ 1500 ומטה.
  • גבול אחריות צד ג ' 1KKK  ומעלה.
  • גרירה,פנסים ,מראות, שבר שמשות.
  • שירות טוב 

ממס' שיחות וביקור באתרים קבלתי את ההצעות הבאות :

image.png.6eab81bbfdc8a3919f97190aec6677f1.png

/*
     הערה לגבי המחירים והכיסויים.
     ביטוח חובה הוא ביטוח עם כיסויים אחידים לכן אין כאן דרישות ממנו,
     לעומתו יש את ביטוח צד ג' ופה אפשר לשנות את הכיסויים בשביל להוזיל או ליקר את הפוליסה לפי הדרישות.
     אין סטנדרת לכיסויים עבור ביטוח ג', כל חברה מציעה את מה שנכון לה, לכן אם קבלתם הצעה במחיר מפתה
     לא צריך למהר, תבדקו את הכיסוי וגובה השתתפות עצמית.
     לדוגמה, בטבלה WESURE הכי זולה אבל ההשתתפות היא 3300+ ובלי גרר ופנסים,
     אם מוסיפים את הדרישות המחיר עולה ל-2800+.
*/
אחרי שלב הטלפונים והרחרוחים הגיעה שלב הבחירה,
מחיר הביטוח שעומד בדרישות שלי הוא די זזה ברוב החברות( 2800+- ש"ח) אז אך בוחרים באיזה חברה לבטח?
אני בחרתי לפי מדד השירות לשנת 2022 (2023 עוד לא יצא) התייחסתי למדד ביטוח רכב חובה וגם לרכוש.
image.thumb.png.8840e5699fd5bddb48477d829ba4bec1.png2.thumb.PNG.89bfb6982b81880db9c0296fd9241d98.PNG

לסיכום,
- תפעלו ישירות מול חברת הביטוח, תרימו טלפון,תתמקחו.(חוץ משומרה הם עובדים עם סוכנים)
- תבדקו מה כולל הביטוח. כיסויים,השתתפות עצמית, אל תתפתו למחיר הזול!
- המחיר הוא חשוב אבל לא תמיד הוא הקובע! - תבדקו את מדד השירות.

הערות שוליים

- מהתרשמות אישית מהשיחות הקצרות, המענה הטלפוני של ביטוח חקלאי היו הכי מקצועיים (גם רפאלי ביטוח היו אחלה).
 (דברתי עם: ליברה, ביטוח ישיר, הפניקס, מיגדל, חקלאי, רפאלי ביטוח,כלל,שומרה)
- מענה טלפוני בהפניקס ארוך מאוד , התקשרתי פעמיים למכירות, חיכיתי 10 דקות על הקו עד ניתקתי.
-ביטוח חובה + ג' (2024) יותר יקר מביטוח חובה +מקיף (2022) ה-ז-י-ה (עבר ביטוחי נקי)
-ביטוח הרכב התייקר בהערכה גסה בלפחות 62%! בהשווה ל-2022. ארץ השודים וולקום.

עריכה אחרונה על ידי Electron
  • אהבתי 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Electron כתב:

(חוץ משומרה הם עובדים עם סוכנים)

לא להבין את החלק הזה. במה הם שונים מהאחרים?

לפני 3 דקות, Electron כתב:

- המחיר הוא חשוב אבל לא תמיד הוא הקובע! - תבדקו את מדד השירות.

כמה זה באמת מדד שניתן לסמוך עליו ולא בסגנון "בסקר שנערך על ידי בשנת..." ?

או שבגלל שהמדינה בודקת את חברות הביטוח זה משווה לזה אמינות?

לפני 5 דקות, Electron כתב:

-ביטוח חובה + ג' (2024) יותר יקר מביטוח חובה +מקיף (2022) ה-ז-י-ה (עבר ביטוחי נקי)

איך זה הגיוני ? יש למישהו הסבר ? מלבד השערה הגיונית שחברת הביטוח מסבסדת לך נתח מסוים מהמקיף מתוך רצון שתתרגל ושנה הבאה תבטח שוב מקיף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, פאר האורה כתב:

לא להבין את החלק הזה. במה הם שונים מהאחרים?

כאשר הרמתי טלפון הנציג אמר לי שהם עובדים רק עם סוכנים. אני לא יודע למה. אולי מלומדי הפורום יענו לך בהמשך.

כמה זה באמת מדד שניתן לסמוך עליו ולא בסגנון "בסקר שנערך על ידי בשנת..." ?

או שבגלל שהמדינה בודקת את חברות הביטוח זה משווה לזה אמינות?

זה גוף ממשלתי... יש שקף שמראה את משקל במדד עבור כל אחד מהרכיבים תסיק את המסקנות שלך. אשאל אותך שאלה אחרת, יש לך אלטרנטיבה?
4.thumb.PNG.c5f2229f081ac474e0a9924f841075dd.PNG

מלבד השערה הגיונית שחברת הביטוח מסבסדת לך נתח מסוים מהמקיף מתוך רצון שתתרגל ושנה הבאה תבטח שוב מקיף .

לא הבנתי

• אהבתי 2

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Electron כתב:

הנציג אמר לי שהם עובדים רק עם סוכנים

אמתין יחד איתך לתשובת הפורום מסקרן העניין הזה.

לפני 7 דקות, Electron כתב:

יש שקף שמראה את משקל במדד עבור כל אחד מהרכיבים

תודה, מרשים. מעניין אם זו יוזמה של שרת התחבורה. לא הכרתי את זה לפני. אתחיל להשתמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדד השירות הוא של רשות שוק ההון במשרד האוצר. אמור להיות גוף די "נקי".

סיפור הפניה האישית מוכר, חפש פוסטים שלי כמה שנים אחורה, ציינתי זאת עשרות פעמים.

אגב, בשום חברה, כולל וובי (שאותה אתה מכנה "אתר השוואה", אבל מדובר בסוכנות ביטוח לכל דבר ועניין), ההצעה באינטרנט אינה סוך פסוק, אלא רק נקודת פתיחה למו"מ. ההצעה הסופית תהיה זולה בעשרות אחוזים. אבל, בדיוק כפי שציינת, מריך להשוות לא רק את המחיר אלא את כל המוצר.

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Electron כתב:

-ביטוח הרכב התייקר בהערכה גסה בלפחות 62%! בהשווה ל-2022. ארץ השודים וולקום.

אני חייב לציין שאני בתהליך רכישת רכב חדש שנדחה לאור סיבות אישיות והמלחמה, ראיתי כיצד אותה הצעה שקיבלתי לסוף ספטמבר (23') לביטוח מקיף קפצה במחיר ב20% תוך שלושה חודשים.

ובחידוש הביטוח עבור הרכב הנוכחי (יולי) אחת מחברות הביטוח (ישיר) נתנה הצעה שהייתה גבוהה ב70%! מההצעות האחרות שקיבלתי לאותה תקופה, עד כדי כך אבסורדי שהנציג שדיברתי איתו צחק ואמר לי שאסגור עם החברה המתחרה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עובד נורא קשה.

אני כותב ווטסאפ לסוכן והוא עושה את ההשוואה ונותן לי את השירות.

לא מדבר אף פעם ישירות עם חברות ביטוח, זה העבודה של הסוכן.

שים לב שאם אתה מבטח רכב ישן (אני משער כי אתה לא עושה מקיף) הרבה פעמים יש באותיות הקטנות שאין כיסוי שמשות מראות ופנסים לרכב ישן.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הגעתי למסקנה אחרי 2 תאונות, שהעלות הנוספת של כמה שקלים לסוכן שווה את הכסף, זה ההשקעה הכי שווה שעשיתי,

הסוכן עשה בשבילי הכל, במקרה אחד הפוגע התנער מהפגיעה, דרך הסוכן תוך שבוע קבלתי את הכסף, בלי להתאמץ,

במקרה השני הנפגע ניסה לקחת כסף לא לו, הסוכן העיר את תשומת לב הביטוח ודחו לו את התביעה בתואנה שהוא גונב את הביטוח,

אין נוחות יותר גדולה מסוכן במקרה של בעיה.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מבוטח הרבה שנים אצל סוכן, עד שלפני 3-4 שנים החלטתי להשוות מחירים - וההבדל היה כ-60% לרעת הסוכן. זה היה מעבר למה שהייתי מוכן לקבל. כם בחידוש האחרון, לפני קצת פחות משנה. הסוכנים היו יקרים מאוד. מחכה לסיבוב הבא, בפברואר 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Loder כתב:

ובחידוש הביטוח עבור הרכב הנוכחי (יולי) אחת מחברות הביטוח (ישיר) נתנה הצעה שהייתה גבוהה ב70%! מההצעות האחרות שקיבלתי לאותה תקופה, עד כדי כך אבסורדי שהנציג שדיברתי איתו צחק ואמר לי שאסגור עם החברה המתחרה.

אל תתיחס להצעה אחת, היא לא מייצגת, קבלתי הצעות גם של 3800+ (סגרתי ב 2800+) פשוט לא ציינתי אותם.
אבל ללא ספק מה שקורה בביטוחי רכב זה פשוט שוד, המפקח יושן בעמידה. ירון זליכה התייחס לזה(אני יודע שזה סרטון פוליטי אבל וואלה הוא צודק) :

לפני שעה, amosbmw כתב:

אתה עובד נורא קשה.

אני כותב ווטסאפ לסוכן והוא עושה את ההשוואה ונותן לי את השירות.

לא מדבר אף פעם ישירות עם חברות ביטוח, זה העבודה של הסוכן.

אני מסכים איתך, התהליך לוקח הרבה זמן. אני יכול לקבל את המס' של הסוכן שלך?(אבדוק אותו בשנה הבא).

לפני שעה, amosbmw כתב:

שים לב שאם אתה מבטח רכב ישן (אני משער כי אתה לא עושה מקיף) הרבה פעמים יש באותיות הקטנות שאין כיסוי שמשות מראות ופנסים לרכב ישן.

מעניין מה שאתה אומר, מה הכוונה לרכב ישן? ספציפית הרכב הזה הוא 2013 יש לי אחד 1999 ולא ראיתי אזכור לזה.

לפני 2 דקות, WE988244 כתב:

60% זה סוכן מטורף,

הסוכן שלי זה הפרש של שקלים, ושווה כל שקל.

אפשר את המס' טלפון של הסוכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Electron כתב:

אפשר את המס' טלפון של הסוכן?

אם זה לא נוגד את כללי הפורום,

03-6223400, הם מאוד אדיבים ונחמדים, הם נותנים את כל הנקודות הקטנות כדוג' הם מראים לי שבחברה X העלות היא עוד 100 ש"ח אבל ההשתתפות העצמית היא X פחות, ועוד ועוד, אני שם כבר 8 שנים, והוספתי להם עשרות לקוחות,

תבדקו ותעדכנו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, WE988244 כתב:

הוספתי להם עשרות לקוחות

תבקש אחוזים. :D 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבנאדם שמשתדל לעזור לסביבה בכל דבר,

מעזרה בידידים ועוד וכו',

אני רואה את העזרה שבנאדם יקבל שירות אדיב ומושלם במחיר הזול ביותר כעזרה,

בדיוק כמו שכל חבר פורום לא מבקש דיבדנדים על הפניה לבעל מקצוע כזה או אחר, אלא כל אחד מהחברים כאן נותן הכל בשביל האחר,

ככה החיים צריכים להיות,תעזור לשני, ביום מן הימים זה יחזור אליך, אדם לאדם אדם.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...