Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פגע בי מאחור, והביטוח שלו ברמאללה

שימו לב! השרשור הזה בן 281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

רכב פגע בי מאחור בעומדי ברמזור אדום. טויוטה אוריס 2013

הנהג בן מיעוטים מירושלים.

בתחילה אמר שמעדיף לא לערב את הביטוח והציע לתקן אצל מוסך חבר שלו.

עשיתי בירור אצל כמה פחחים,

צריך להחליף ספוילר אחורי (היכן שלוחית הרישוי), טומבון (אולי גם ניתן לתיקון אבל זה פחות מומלץ כי זה דורש שפכטלים), וגשר אחורי. 

לא פירקו טומבון אבל על פניו הרושם הוא שזה הנזק.

עלות תיקון באזור 6 אלף, תלוי היכן.

הנהג אמר שאם זו העלות צריך לערב את הביטוח, העניין הוא שהביטוח שלו זה ברמאללה, מה שהופך את הסיפור לבעייתי קצת גם מבחינת המוסכים שהם עובדים איתם, כנראה א.א. טוויל במישור אדומים או מישהו בתלפיות, והביטוח מביא למוסך את החלקים, כך שמי יודע מה הם מספקים, וגם אין רכב חלופי במקרה כזה מצד המוסך (רק במקרה של ביטוח ישראלי הוא נותן רכב חלופי)

וגם למקרה וארצה לתבוע אותם ישירות או דרך הביטוח שלי, זה סיפור לראות מהם כסף (כך הבנתי).

לערב את הביטוח שלי, המשמעות עליה בפרמיה (אני לפני חידוש כעת), וכתם ביטוחי.

לתבוע אתו ישירות לא ברור מה ייצא בסוף גם אם אזכה בבית משפט.

לתבוע את הביטוח שלו דרך חברת הביטוח שלי, שמעתי שזה סיפור לא פשוט ויש הרבה מקרים שתקועים ולא קיבלו את הכסף.

מה האפשריות לנהוג במקרה כזה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן אפשרויות רבות.

קשה לקבל מהם כסף, אבל אדם נורמטיבי יעדיף שלא להשאר עם תיק הוצל"פ פתוח שיגרום לו שלא יוכל לחדש רשיון נהיגה, למשל.

אני במקומך הייתי מפעיל את הביטוח, ותובע את הנהג אישית על ההשתתפות העצמית ועליית הפרמיה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, tinoki כתב:

יש כאן אפשרויות רבות.

קשה לקבל מהם כסף, אבל אדם נורמטיבי יעדיף שלא להשאר עם תיק הוצל"פ פתוח שיגרום לו שלא יוכל לחדש רשיון נהיגה, למשל.

אני במקומך הייתי מפעיל את הביטוח, ותובע את הנהג אישית על ההשתתפות העצמית ועליית הפרמיה.

הוא לא יוכל לטעון בבית משפט מדוע תובעים אותו ולא תובעים את הביטוח שלו?

האופציה של לתקן במוסך ההסדר של הביטוח ברמאללה (הביטוח של נהג הרכב הפוגע), מוסך א.א. טוויל במישור אדומים, מה הסיכונים בזה?

ראיתי כעת שאין עבר ביטוחי בתביעות של עד 5000 ש"ח, אולי זה פותח עוד אופציה?

כמובן צריך לבדוק את גובה ההשתתפות העצמית שלי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, דובצע כתב:

אני מטפל אצל אא טוויל. אחמד הבעלים אחלה גבר. תיתקשר ותישאל אותו אך זה עובד אם אתה תובע את הביטוח שלו 0504310712

תודה

העניין הוא שיש התנהלות שונה כאשר מדובר בביטוח ישראלי לבין ביטוח מרמאללה, זה גם משנה לעניין רכב חלופי שמאוד חשוב במקרה הזה.

עריכה אחרונה על ידי mo2013
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...