Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש במגבר עם BT לרכב כפתרון לחיבור נייד (פאג'רו 2012)

V6
שימו לב! השרשור הזה בן 596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים

מקצת קריאה פה בפורום ראיתי דבר חדש לי (ודי גאוני סטייל איך לא חשבו על זה קודם) של מגבר עם ממשק BT.

ברכב שלי (פאג'רו 2012) מערכת יחסית ישנה 2din אבל אני לא רוצה להחליף, אוהב את המראה הזורם וגם לא רוצה אנדרואיד.

בעיקר מפריע לי שאין BT ברכב, כדי להסטרים דרך הנייד. גם על הדרך כמובן הייתי רוצה לשפר איכות שמע.

ברכב קומפוננט JBL מקדימה (לא זוכר דגם מדוייק) ורמקולים 6x9 מאחורה עם מגבר קטן (מקורי).

ראיתי מגבר שהוצע כאן (https://th.jbl.com/car-amplifiers/GTR-104_.html)

זה אומר שאני מתממשק אליו ב-BT ומזרים דרך הנייד? איכות השמע טובה?

הוא יכול לשמש גם כדיבורית לצורך העניין?

יש עוד המלצות על פתרון כזה?

עריכה אחרונה על ידי V6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, V6 כתב:

זה אומר שאני מתממשק אליו ב-BT ומזרים דרך הנייד? איכות השמע טובה?

הוא יכול לשמש גם כדיבורית לצורך העניין?

יש עוד המלצות על פתרון כזה?

זה פתרון מעולה 

מדובר במגבר 4 ערוצים חזק ואיכותי ובמחיר ממש משתלם הוא 

מגיע עם יחידת שליטה חיצונית ,הוא נותן גם את האופציה להזרמת אודיו איכותית 

וגם מענה לשיחות ,יצא לי להמליץ על המגבר כאן בפורום לא מעט.

הוא מגיע עם חיבורי "היילבל" ליחידת הראש המקורית 

ואם אתה רוצה "עקוף" אותה אתה יכול להשתמש בהזרמת מדיה ב BT ישירות למגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

audio king - נראה המלצה מצויינת אני חייב להגיד!

היום קצת היה לי יותר זמן, נכנסתי קצת יותר לפרטים ב-user manual היום ואני באמת חושב שזה אחלה פתרון לעניינים כמו שלי.

הם מציינים שזה גם מאפשר שיחות וגם מאפשר הסטרמת אודיו ואפילו חיבור של כמה מכשירים. מדהים.

שיחקת אותה 🤩

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב היחידות יש LINE IN כלשהו, בין אם ב RCA מאחורה או בין אם מדובר בחיבור AUX מקדימה.

כל מה שאתה צריך זה לרכוש בכמה דולרים בודדים יחידת BT TO AUX\RCA ופתרת את הבעיה. לא חייבים להחליף מגבר למגבר BT (אם יש לך כבר מגבר מותקן ברכב).

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גבר מגבר מותקן ברכב?
אם עז אתה יכול לקנות כבל rca ל aux נקבה.

ואז לחבר ל aux נקבה מתאם בלוטוס, המתאם נראה ככה: image.png.0d9ccf3adcc38afd8e97bcf7f328efb2.png

aux אתה מחבר לכבל rca שהולך למגבר ו usb לרכב על מנת שהמתאם יקבל חשמל.

זאת אופציה נחמדה במידה וכבר יש לך מגבר שאתה מרוצה ממנו ואתה לא רוצה להוציא הרבה כסף.

מנסיון אני אגיד שמגבר שמתחבר למסך תואם מקור שיש לו dsp איכותי אפילו עם כבל rca שומעים הרבה יותר טוב מהמתאם הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, איציק נ. כתב:

כל מה שאתה צריך זה לרכוש בכמה דולרים בודדים יחידת BT TO AUX\RCA ופתרת את הבעיה. לא חייבים להחליף מגבר למגבר BT (אם יש לך כבר מגבר מותקן ברכב).

תודה רעיון טוב, האמת שחשבתי על משהו כזה בחיבור קווי lightning to RCA (חיבור אייפון) אבל הרעיון שהבאת הרבה יותר טוב.

בכל מקרה, התוכנית היא לשפר את האודיו ברכב, וכנראה שגם המגבר שאחליף יהיה עם BT עכשיו שאני יודע שיש את הפטנט הזה (BT מובנה במגבר).

לפני 17 שעות, Sqwaden כתב:

זאת אופציה נחמדה במידה וכבר יש לך מגבר שאתה מרוצה ממנו ואתה לא רוצה להוציא הרבה כסף

גם כיוון, אבל כנראה שזה מגבר קטנצ'יק שמגיע עם הרכב, לא משהו שאי אפשר להחליף עם השקעה סבירה.

תודה חברים, קיבלתי כמה כיוונים אחלה רעיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 19.8.2022 בשעה 17:31, איציק נ. כתב:

היי @איציק נ.

אז רק לעדכן שאכן קניתי מתאם כזה. באמת כלום כסף.

חיברתי לרכב, ובאמת עובד כמו שצריך... אממה - אחרי כמה שניות שמתי לב לרעש אלטרנטור מה שנקרא, זמזום בתדר מעצבן מאד שמשתנה עם הגז.

החלפתי גם כניסת מתח, מהניסיון שלי זה בעיקר בהזנת מתח, או יותר נכון האדמה. ללא הצלחה.

זה מחרפן ואני כנראה לא יכול להישאר עם זה.

מה שנקרא you get what you pay... כנראה שאני חוזר להתחלה.

אבל תודה בכל מקרה, גם החכמתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...