Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב נותן סטרטר אך נכבה מיד ולא נשאר מונע

Elyashiv David
שימו לב! השרשור הזה בן 615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, 

יש ברשותי רכב מסוג bmw סדרה 1 שנת 2009 , לפני כמספר ימים הנעתי את הרכב והוא נותן סטרטר אך מיד נכבה ולא מצליח להישאר מונע , יש לי חבר מכונאי שניסה להבין את הבעיה החלפנו פלאגים החלפנו כוהלים ועדיין אותו מצב , לאחר מספר בדיקות נראה שמשאבת הדלק לא נכנסת לפעולה ולא מקבלת מתח , מהבחנה שלו זה כנראה בגלל הגנה של הקודנית . 

הייתי שמח לחוות דעת ואולי להכוונה איזה עוד סיבות יכולות להיות ואם זה קודנית אז איך אפשר לבטל אותה או מי מתעסק בדברים כאלה ? תודה מראש לכל העונים 🙏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר מאוד שזה קודנית. 

זה נדבר הראשון שבודקים בתקלות כאלה. חפש "חשמלאי נייד" או משהו כזה, מישהו שעושה חילוצים או ויכול להגיע אליך ולבטל את הקודנית. אם לא מדובר בהתקנה מיוחדת עם עלוקה בתוך כספת, זה לא סיפור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Buki קודם כל תודה על ההתייחסות, דבר שני  חייב לציין שאני עושה את הקוד ועל פניו הכל עובד כשורה הקודנית משמיעה צליל שהקוד תקין ולא עושה רעשים או בעיות , זה סביר שיש פתאום בעיה בקודנית גם שהיא עובדת רגיל ועבדה עד לאותו רגע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמובן לא וודאי.

אבל הקודניות האלו הן לרוב מוצר סיני נחות והן האפשרות הראשונה לכשל. לכן כשמתחילים להתמודד עם תקלות מסוג זה, דבר ראשון מבטלים את  הקודנית ומחזירים את החיוט למצב המקורי. עזר - מצויין.

לא עזר, ממשיכים לחפש את התקלה. אז לפחות אתה יודע שאין גורם זר שיכול לגרום לזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידוד קטן בעברית כדי שיבינו יותר:

קוילים = סלילי הצתה - לא כוהלים, אין דבר כזה כוהלים, (אלא אם זה קשור לאלכוהול).

נ.ב כמו שכתב פה בוקי הקודנית עשתה אותו הדבר לאבא שלי ברכב אחר.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@liav12 תודה על התיקון ליאב פעם ראשונה שאני רושם את המילה למדתי להבא ואני מנסה כרגע למצוא חשמלאי שיגיע לנתק לי את הקודנית מקווה שזה יפתר אחרי זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@liav12 @Buki לידיעה ניתקתי קודנית החלפתי קויילים החלפתי פלאגים יתרה מכך החלפתי מחשב cas נראה לי זה מחשב ניהול ועדיין לא מניע אם יש למישו אינדיקציה נוספת יותר מאשמח לקבל אותה אני כבר אובד עצות 🙏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ב.מ.שרותי רכב זה העניין שבמחשב לא מופיעה שום תקלה  ולפי המאפיינים  של התקלה אמרו לי כל מיני אנשים מהתחום לעשות את הפעולות שעשיתי אבל כל מה שעשיתי עד עכשיו לא עזר שום דבר ולא פתר את התקלה, ראיתי פה איזה תגובה על רילאיי שצריך להחליף בצד של הנוסע יש מצב שזה קשור ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה שמחשב לא רושם תקלות , כל סטרטר ללא התנעה נרשם ב ELV COUNTER . 

בכל אופן בהצלחה רבה . 

עריכה אחרונה על ידי ב.מ.שרותי רכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...