Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהו מוצלח/רעיון מבריק ברכב. שלכם או שראיתם ברכב אחר

דובצע

פוסטים מומלצים

כנראה קיים בעוד רכבים: 

• Auto Hold: בלחיצה מלאה על דוושת הברקס, ניתן לשחרר את הרגל מהדוושה ואז הרכב "מחזיק" אותו עבורך. סופר נוח, ברגע שמתרגלים לא ניתן לחזור אחורה.
  • אמברקס אוטומטי: פיצ'ר נוסף של ה-Auto Hold, הורדה אוטומטית של בלם היד החשמלי ברגע שהרכב בדרייב ולוחצים על דוושת הגז, העלאה אוטומטית כאשר מכבים את הרכב.
  • (מצריך קידוד): הורדה אוטומטית של מראת צד הנוסע בשילוב להילוך רוורס - חובה כדי לא לדפוק את החישוקים.
  • (מצריך קידוד): נעילה של הרכב בזמן שהוא מונע. סופר נוח לעצירות קטנות.
  • בטוח קיים בעוד רכבים, אך לא ראיתי אימנפלטציה טובה כמ וזה. כניסה/נעילה והנעה ללא מפתח "מוסתרת". ברוב הרכבים שראיתי יש כפתור מגעיל על הידית. אצלי ברכב ברגע שמניחים את היד על הידית כדי לפתוח את הדלת, זה פותח. בלי קשר, לא רואה את עצמי קונה רכב בלי זה.
  • מצב "Full AC" במזגן. בימים חמים, לחיצת כפתור אחת מפעילה את הפאן על הכי גבוהה ואת האוויר על הכי קר.

לא ראיתי ברכבים אחרים:

• מצלמת הרוורס משולבת בסמל של VW ומשמשת גם לידית פתיחת תא המטען. כך היא לא מתלכלת וזה גם נראה מגניב לגמרי כשהיא נשלפת החוצה. ההנדסה המטורפת כאן היא שאם פותחים את תא המטען ומסתכלים פנימה - לא רואים את העדשה. אשכרה יש עוד אקטואטור ששולף אותה כשצריך.
  • כשמלבים לרוורס, תצוגת הרוורס מופיעה על מסך המולטימדיה. כשמשלבים חזרה לדרייב, היא לא נעלמת. הרבה אנשים חושבים שזה באג - אבל זה גאוני. הרעיון הוא שאם אתה מתמרן החוצה מחנייה, אין צורך שהמסך יחליף כל רגע את התצוגה. התצוגה נעלמת כאשר עוברים את ה-15 קמ"ש. אותו דבר לגבי ההורדה של מראת הצד הנוסע.
  • (ניתן להגדרה במולטימדיה): סגירה אוטומטית של הסאנרוף/חלונות ברגע שחיישן הגשם מזהה גשם.
עריכה אחרונה על ידי Fraysa
  • מעניין 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Fraysa כתב:

בטוח קיים בעוד רכבים, אך לא ראיתי אימנפלטציה טובה כמ וזה. כניסה/נעילה והנעה ללא מפתח "מוסתרת". ברוב הרכבים שראיתי יש כפתור מגעיל על הידית. אצלי ברכב ברגע שמניחים את היד על הידית כדי לפתוח את הדלת, זה פותח. בלי קשר, לא רואה את עצמי קונה רכב בלי זה.

בארונה שהייתה לי, בקארוק של ההורים ובקורולה שלי - אותה שיטה לגביי כניסה ללא מפתח. נוגע בידית והרכב נפתח.

לגביי נעילת - יש מגרעה (מגרעת אולי?) שאתה שם עליה את האצבע והיא מאפשרת את הנעילה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, הכוונה הייתה לרכבי קונצרן VAG בכללי. לא יכול לסבול את האימפלמנטציה של חלק מהיצרנים עם הכפתור, וכשזה כפתור שחור זה בכלל מזוויע.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה סורנטו דור אחרון, אפשר לשנות את זוית הצילום של המצלמה, כדי שתוכלו לחנות בדיוק מעל כתם השמן האהוב עליכם:

לא יודע אם קיים ברכבים אחרים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Fraysa כתב:

אכן, הכוונה הייתה לרכבי קונצרן VAG בכללי. לא יכול לסבול את האימפלמנטציה של חלק מהיצרנים עם הכפתור, וכשזה כפתור שחור זה בכלל מזוויע.

אני לא זוכר רכב שזה קיים בו למעט אטראז'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקת מפלס השמן דרך מסך המולטימדיה. מחליף את המדיד הפיזי.

לא כולם אוהבים את זה. 

עבורי זה מאוד נוח. בדיקה מדויקת ללא מאמץ.

1639018464_SmartSelect_20220207-225252_SamsungInternet.thumb.jpg.7a4b23168bf35c949bf35092f5c2a654.jpg

• אהבתי 3

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Haim_gds כתב:

יש גם מדיד פיזי? מה הדיוק של המד האלקטרוני?

כבר ב2002 בפיגו 406 שהייתה לי היה מדיד אלקטרוני שנשאר מדויק למשך שנים, מניח שבוולבו חדשה המצב לא פחות טוב

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מדיד פיזי. בגלל זה יש חילוקי דעות לגבי זה. יש אנשים שחייבים לראות בעיניים את השמן על המדיד.

המערכת מדויקת ונותנת אזהרה ברזולוציה של ליטר אחד.

1461228054_SmartSelect_20220208-151629_SamsungInternet.thumb.jpg.0d177e45c25df613bbe36276f26680f3.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, banji man כתב:

המערכת מדויקת ונותנת אזהרה ברזולוציה של ליטר אחד.

אצלי למשל יש פחות מחצי ליטר בין הקו העליון לתחתון במדיד (ויש לי 8 ליטר שמן...) איך המערכת תזהיר?

לפני 22 דקות, banji man כתב:

יש אנשים שחייבים לראות בעיניים את השמן על המדיד.

נכון, אני למשל. האם המערכת הזו מדוייקת כמו המדיד? הפס הגרפי בתצוגה לא מעניין אותי, האם הערכים המוצגים שם מספיק מדוייקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה משהו פשוט, לא חשמלי\אלקטרוני\ממוחשב- אבל כמה שזה גאוני;

ברכבים רבים בעלי דלת חמישית (בעיקר סטיישנים אבל לא רק- מהנסיון שלי אודי Q3 וג'יפונים של לקסוס), במקום מדף כיסוי תא-מטען שמתרומם עם הדלת, יש וילון גלילה, שבדר"כ צריך "לתפוס" אותו על מגרעות בשני הצדדים. זה מחייב אותך להחזיק בשתי ידיים ולכוון, שזה לא ביג דיל אבל במקרה של ה-Q3, יש שם נקודת כשל בבסיס של המגרעות שנסדקות (היה כאן שרשור שאני לא מוצא אבל אני יכול לאשר מניסיוני שזה נכון).

הונדה פתרו את זה בצורה חכמה לגמרי עם הסיוויק טורר:

זה יעיל במיוחד כשאתה מגיע לרכב בידיים עמוסות, והתפעול של זה מעולה במיוחד עבור בעלי ידיים שמאליות. כמובן שיש בתא המטען מקום ייעודי לוילון כשהוא מקופל, אבל זה כבר דבר אחר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי אין תחליף לבדיקה פיזית על המדיד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב הקודם שלי לא היה אפשרות לחבר את הפלאפון למערכת לא ע"י כבל ולא ע"י בלוטוס אז קניתי בעלי אקספרס מכשיר שמשדר רדיו. אתה מתחבר בבלוטוס מהפלאפון למכשיר ואז אתה מדליק רדיו וזה קולט את המשדר רדיו ישר. ככה הפלאפון מתחבר מדהים. 

בתאריך 6.2.2022 בשעה 01:49, motek כתב:

הצגת תוקף חיי השמן במנוע

גאוני!! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.2.2022 בשעה 11:33, Fraysa כתב:

לא ראיתי ברכבים אחרים:

• מצלמת הרוורס משולבת בסמל של VW ומשמשת גם לידית פתיחת תא המטען. כך היא לא מתלכלת וזה גם נראה מגניב לגמרי כשהיא נשלפת החוצה. ההנדסה המטורפת כאן היא שאם פותחים את תא המטען ומסתכלים פנימה - לא רואים את העדשה. אשכרה יש עוד אקטואטור ששולף אותה כשצריך.

יש את זה עכשיו גם בסדאנים של מרצדס. מצלמה שיוצאת מהסמל שמתפקד כידית לבגאז׳.

יאמר לזכותם של vag שעם כל זה שהרכבים שלהם אפורים ופונקציונלים גרידא, יש להם יכולת לפתח דברים מאוד מקוריים ויחסית פשוטים שפשוט עושים את כל ההבדל. יש לי את אותה מצלמת סמל בגולף וזה פשוט מגניב אותי כל פעם מחדש שהיא קופצת לה החוצה.

עוד משהו נחמד שקיים בvagיות, גם בכאלה במחירי כניסה, זה שהתאים של הדלת מרופדים, מונע רעשים וקירקושים של דברים שמונחים שם. בחברות אחרות ראיתי רק בדגמים היותר יוקרתיים.

עריכה אחרונה על ידי YoJ
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...