Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש את הווקס המושלם ביותר מבחינת מראה לרכב שחור

שימו לב! השרשור הזה בן 989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי , על רכבי מיושם jet seal של כימקל גייס

ברצוני לעבור עליו עם ווקס נטו בשביל ברק ומראה חם ורטוב לא בשביל הגנה! 

יש איזה מוצר שממש מומלץ? יודע שעדיף קרנובה השאלה אם יש איזה משהו ממש מדובר עכשיו או שפשוט לבחור ככה לפי ההרגשה?

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שיש אוטם, אתה יכול לחסוך לך את הטרחה ולהשתמש בווקס/אוטם בספריי. 

אופציות מומלצות לרוב הן:

P&S Bead Maker

שילוב של ספריי דיטיילר של מגווירס וBSD, אתה תופתע מאוד מהתוצאות, ומאוד זול יחסית.

כרגע לא עולה לי משהו אחר לראש, כמובן שיש את CarPro Reload ו Gtechniq Liquid Crystal, לדעתי הם יקרים, ועדיף להשתמש בהם עם ציפוי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, imprezadude כתב:

ברגע שיש אוטם, אתה יכול לחסוך לך את הטרחה ולהשתמש בווקס/אוטם בספריי. 

אופציות מומלצות לרוב הן:

P&S Bead Maker

שילוב של ספריי דיטיילר של מגווירס וBSD, אתה תופתע מאוד מהתוצאות, ומאוד זול יחסית.

כרגע לא עולה לי משהו אחר לראש, כמובן שיש את CarPro Reload ו Gtechniq Liquid Crystal, לדעתי הם יקרים, ועדיף להשתמש בהם עם ציפוי. 

הזמנתי אחרי שהומלץ לי פה את הבד מייקר תוך שבוע הגיע מאנגליה הופתעתי מהמהירות !

איתו התכוונתי לחזק, מיותר ליישם גם ״ ווקס עמיד״ יותר לדעתך? 

הגט סיל מעולה אבל לדעתי יש מקום לעוד מראה רטוב ועמוק לכן מחפש ווקס ליישם עליו, בבד מייקר עדיין לא השתמשתי..

חשבתי על הwet butter wax של כימקל - אותה משפחה של הjet seal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטגוריית התרסיסים אני מאוד אוהב את: Adam's Polishes Detail Spray, אבל כרגע משתמש בWolfgang Uber Rinseless Wash בדילול QD ומאוד אוהב, לאחרונה ניסיתי גם את גרסת הSIO2 Rinseless החדש שלהם ופשוט מצויין, מה שאהבתי זה את הVFM של הWolfgang - מבקבוקון אחד מרוכז ניתן להכין כ20 ליטר QD!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, imprezadude כתב:

לדעתי מיותר לקנות ווקס ומעליו את הביד מייקר. הוא ייתן לך את כל מה שאתה מחפש. נסה אותו ותעדכן אותנו. 

מאיזה אתר הזמנת דרך אגב?

זה האתר

https://www.elitecarcare.co.uk/product/ps-bead-maker-paint-protectant-16oz/

הדיע תוך שבוע בערך ממש מהיר... המשלוח עולה כמו המוצר אבל עדיין סביר !

פשוט מעצבן אותי שגם עליו רשום ״ מגן צבע״ אני הגנתי מספיק עם 2 יישומים של האוטם ואני מחפש נטו את הברק והמראה הרטוב המושלם. 

בכל מקרה אעדכן אחרי שטיפה. 

אני מבין היום ווקסים פחות הולכים אה?

בכללי אני שם לב , גם שאני מחפש אני לא באמת מוצא ווקסים חדשים אלה רק מהשנים האחרונות...

נראה שעולם הדיטיילניג עבר יותר לאוטמים, ננו וקוייק דיטלייר לסיום. 

אני עדיין עם הגוק בראש של ליישם את הווקס אחרי האוטם ( כמו פעם...) וכנראה אלך על הבטר ווט ווקס של כימיקל גייס. ואחרי שטיפות את הבד מייקר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראה חם לרכב בצבע שחור לא ממש הולך ביחד, זה צבע שלא מקרין מלבד אם יש עליו ניצוצות מטאלי או פנינה.

בעקרון לקבל גלוס ועומק מהצבע רצוי ווקס קלאסי שמכיל ריכוז גבוה של קארנובה.

כמו לדוגמא P21S, או בשמו השני R222.

מנסיון איתו, ללא ספק נותן עומק צבע מדהים לרכב, זה ווקס שנועד ל SHOW ותערוכות רכב, לא יקר יש באמזון.

חיסרון גדול הוא שכמו רוב ווקסים קרנובה - לא מחזיק יותר משבוע שבועיים גג. תצטרך ליישם בכל שטיפה כמעט. בנוסף קרנובה לא מחזיקה הרבה בשמש חזקה ולכן תוחלת החיים קצרה.

והדבר שהכי חשוב מאשר כל התרסיסים למיניהם:

האם הרכב שלך עבר אי פעם פוליש וציפוי קרמי? כי רק כך תקבל את העומק והברק הכי טוב שהצבע שלך יכול להפיק.

לאחר מכן אפשר להתחיל לחשוב או להסתכל על תוספים וכאלו, השילוב של BSD יחד עם ספריי דיטיילר אחר הוא נחמד אבל יותר מתאים לחורף להגנה ממים, אין ממש ברק חזק מהם.

Bead Maker לעומת זאת נועד לתת ברק וגלוס חזק מאוד כמו ציפוי קרמי. לא מחזיק הרבה זמן. הולך טוב על ציפויים קרמיים, קח בחשבון שתוספת של כל חומר שתשים מעל ציפוי קרמי (במידה ותעשה כמובן) -> משנים את התנהגות המים לאחר מכן. זה לא אומר שזה הוריד את הציפוי אלא רק משנה את התכונות בגלל החומר החדש שיושב מעל.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...