Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה חדשה מנוע 1 ליטר - דעתכם

maz
שימו לב! השרשור הזה בן 1204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלת"ק

גר באיזור י-ם, נוסע בכל יום את העליות (והירידות) לקסטל.

הייתה לי קורולה 2016 במשך 3 שנים ומיד לאחר מכן עברתי לאוקטביה סטיישן 2019 1.0ל'.

יכול לומר בלב שלם שאין חשש מבחינת כוח, אני מאלו שעוקפים את האחרים בעליות. הרכב לא מרגיש מתאמץ  ואני לא נדרש ל'קיק' במשך העליה כדי להרגיש שהאוטו נוסע.

מסייג שלא נהגתי ב-1.5ל' - אם אין הבדלים משמעותיים מבחינתם איבזור והעלות הכספית גבוהה יותר הייתי בוחר ב-1.0ל' כיוון שהוא לחלוטין מספק את הסחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אני לא יודע אם מותר לפרסם כאן אבל לאחרונה הזמנתי אוקטביה דיינמיק 1500 סמ״ק דרך אחת מחברות ה 0 קילומטר. הרכב אמור להגיע באפריל. אני כנראה מבטל, מסיבות אחרות, למרות שהייתי מאוד רוצה את הרכב. מי שמעוניין לקחת ממני את הזכות, לפנות אלי בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, shadetree כתב:

אגב, אני לא יודע אם מותר לפרסם כאן אבל לאחרונה הזמנתי אוקטביה דיינמיק 1500 סמ״ק דרך אחת מחברות ה 0 קילומטר. הרכב אמור להגיע באפריל. אני כנראה מבטל, מסיבות אחרות, למרות שהייתי מאוד רוצה את הרכב. מי שמעוניין לקחת ממני את הזכות, לפנות אלי בפרטי

אם זאת הייתה רמת גימור סטייל הייתי לוקח 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...