Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות טכנית בבחירת ראוטר/נתב רשת

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 1157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני מבין נכון אתה מודאג מעניין אבטחת המידע?

במקרה כזה בכל שלב בשרשרת האספקה של האינטרנט שלך יש רכיבים סיניים החל מאנטנוט ורכיבי wifi שנמצאים בתוך הטלפון והלפטופ שלך עד לרכיבים פנימיים בתוך ראוטרים שהם לא סיניים במקור ועד לציוד של הוואי שנמצא בשימוש רחב במרכזים אצל ספקיות האינטרנט.

אני חושב שהמחשבה שאם לא תקנה ראוטר ממותג סיני מוצהר אתה תאבטח את המידע שלך מהם היא סוג של אשליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה שכבר נעשה שימוש בציוד סיני, זה לא מענייני. 

אני אעשה כל מה שאני יכול מהצד שלי.

מה גם שאתה מדבר בעיקר על חומרה, כל העניין הוא בתוכנה. 

בכל מקרה, אתה רוצה, תקנה, המוצר מקבל ביקורות לא רעות.

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Gavrik כתב:

ועד לציוד של הוואי שנמצא בשימוש רחב במרכזים אצל ספקיות האינטרנט.

לא ממש, באירופה למשל העדיפו להאט את קצב פרישת הדור ה-5 כדי לא להשתמש בציוד ליבה של Huawei, בארה"ב של טראמפ הם בכלל היו מוקצים לחלוטין (וביידן עוד לא ביטל את זה, וזה כנראה יהיה מאוחר מדי, יש ליבת רשת 5G לכל הספקיות בארה"ב כבר)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הולכים לכיוון אליאקספרס, ממליץ אך ורק על הציוד של TENDA.

מחזיק בבית 3 מיני-סוויצי'ם 1GB שלהם (שניים מתוכם עובדים אצלי כבר 3 שנים רצופות) ולאחרונה התווסף ראוטר 2.4+5GHZ עם 7 אנטנות מדגם AC23 (קישור) שעולה 140-150 שח.

פצצה של ראוטר (מחובר למתאם אופטי של פרטנר על תשתית 1GB/100MB), ממשק מעולה, שליטה על הראוטר מרחוק (אפליקציה שמתחברת ספציפית לראוטר שלך) עם שליטה מלאה, קלה ונוחה על כל פיצ'ר שיש בראוטר לרבות כיבוי מרחוק של WIFI למכשירים ספציפיים וכד'. הכיסוי בבית פשוט מעולה (הוא ממקום ב"פינה" בבית ולא במרכז) גם ב 5GHZ וגם ב 2.4GHZ .
קודם לכן היה לי DLINK DG256 דרך "פרטנר", בשכירות, שאומנם שנתיים לא עשה שום בעיה בכלל - אבל בחצי שנה האחרונה הוא פשוט ירד מהפסים (ואני לא היחיד שאומר את זה על הדגם הזה - הם הפסיקו לעבוד איתו לגמרי).
פרטנר כבר עברו לעבוד עם ציוד של טכניקולור (שהוא ציוד פצצה) אבל רוצים 720 שח על ראוטר עם מתאם אופטי מובנה...
אז החלטתי להשאיר את המתאם האופטי של פרטנר (שהוא בחינם למי שיש סיב אופטי) והימרתי על הציוד של TENDA שעולה חמישית מזה - ובינתיים סופר מרוצה (אפילו הזמנתי עוד אחד שישמש כ AP במיקום אחר).

יש להם גם ראוטר משולב מודם באיזור ה 100 שח (קישור). אני לא מכיר את המכשיר אבל מאוד מרוצה מהציוד הנ"ל עד כה.

איציק

• מעניין 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, איציק נ. כתב:

פרטנר כבר עברו לעבוד עם ציוד של טכניקולור (שהוא ציוד פצצה) אבל רוצים 720 שח על ראוטר עם מתאם אופטי מובנה...

אני משלם על ה-Technicolor DGA2232 בדיוק 10 שקל לחודש שכירות.

ב-6 שנים שייקח לי לשלם להם 720 שקל על השכירות הזו בטח אחליף עוד פעם או פעמיים מודם וגם אעבור דירה 🤣

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אני משלם על ה-Technicolor DGA2232 בדיוק 10 שקל לחודש שכירות.

ב-6 שנים שייקח לי לשלם להם 720 שקל על השכירות הזו בטח אחליף עוד פעם או פעמיים מודם וגם אעבור דירה 🤣

השכירות על TECHNICOLOR נכון להיום עומדת על  25 לחודש *או* 20 שח בקניה (20 כפול 36 תשלומים).
מה שאתה משלם לא רלוונטי להיום (יכול להיות שהיה רלוונטי לתקופה שהם נתנו את המודמים בשכירות ב 10 שח לחודש כמו ששילמתי על ה DLINK).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמו לי את ה-2232 לפני בערך חצי שנה, כשהחליפו לי את ה-789 הנבלה ב-2232 והמחיר נשאר אותו מחיר.

מבחינתי אמרתי להם - אני מוכן לשלם 10 שקל, רוצים תשאירו את המודם, לא רוצים, תשאירו לי רק את המתאם.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את פרטי העסקה שלך ואני מקווה שאתה בודק את החשבוניות מידי פעם (יש מבצעי שימור בהם אתה משלם מחיר שכירות של 25 שח על הראוטר והם מזכים אותך כל חודש ב 10-15 שח).

היום המחיר הוא 25 שח לחודש לשכירות ו 20 שח כפול 36 תשלומים לקניה (והראוטר נשאר אצלך גם אם עברת לסיב של סלקום או בזק). Same same גם אצל ההורים שלי וגם חברים אחרים שיש להם סיב של פרטנר. 

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בודק בודק, כל חודש :)

צריך פשוט להציע להם עסקה שהם לא יכולים לסרב לה, ולהיות מוכן להתמודד עם שתי האלטרנטיבות, אני הייתי, ועדיין מוכן, ברמת ה-5 דקות, להעיף את המודם שלהם לקיבינימט ולחבר את המתאם.

10 שקלים בחודש אני משלם עוד מה-789 המעפן, וכשהחליפו ל-2232 בגלל שה-789 גרם לניתוקים, אמרתי להם שאין לי בעיה להישאר רק עם מתאם, אבל אני לא משלם יותר מ-10 שקל, לא זיכוי ולא נעליים. ואם הם לא רוצים הטכנאי שהביא את ה-2232 מוזמן לקחת אותו איתו בחזרה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...