Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקודות קילוף צבע/פגיעה בצבע על פגוש קידמי + מכסה מנוע

שימו לב! השרשור הזה בן 1149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, לפני כמסמר חודשים התחדשתי לי במיטו תלתן 2015 בצבע אדום משגע.
עם זאת, כניראה שהבעלים הקודמים מאוד אהב משאיות, עד כדי קח שכניראה שנסע מאחוריהן כל הזמן.
ידוע שאהבה כואבת וכך (להשערתי) קרה המצב הבא (מצורף תמונות)
מודע לכך שחייב פוליש בדחיפות, ומקווה לעשות אחרי הסגר טיפול דייטייל חיצוני סטנדרטי (הכל אצל בעל מקצוע, לי אין את הכלים או היכולת), אבל תהייתי מה אפשר לעשות לגבי הנקודות?
האם אבוד לגמרי וחייב צביעה של כל החלקים (פגוש + מכנסה מנוע) ? תיקוני צבע זה מה שאני צריך? פוליש לעשות אחרי או לפני התיקונים?
הערה: לא מדובר בנקודת על הצבע (לדעתי) אלה ממש צבע שירד ממה שאני ראיתי

WhatsApp Image 2021-01-21 at 19.24.54 (3).jpeg

WhatsApp Image 2021-01-21 at 19.24.54.jpeg

WhatsApp Image 2021-01-21 at 19.24.54 (1).jpeg

WhatsApp Image 2021-01-21 at 19.24.54 (2).jpeg

עריכה אחרונה על ידי quzzaa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקנות צבע לפי קוד צבע הרכב ולעבור על זה נקודתית, אין צורך לצבוע הכל.

יש כאן שרשור מלפני כמה ימים של בחור שמסביר איך עושים.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את מדריך המפורט שנכתב לאחרונה. קח בחשבון שיש לך הרבה פגיעות, יהיה קשה להגיע לשלמות, אך זה יהיה עדיף.

את התיקונים חייבים לעשות אחרי פוליש יסודי, כי מילא הרכב שלך מלא סווירלים על כל הצבע.

רק לאחר מכן לבצע ציפוי או אוטם צבע. (צבע אדום רגיש יותר לקילופי לכה, תחזק אותו באופן קבוע, זה רכב יפה, חבל שעבר התעללות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.
ראיתי את השירשור הנ"ל, הבעיה היא שאין לי שום ידע/זמן/רצון לעשות לבד, ואין לי בעיה לשלם לבעל מקצוע שיעשה (אולי על הדרך כבר את כל הדיטייל החיצוני)
דיטיילרים עושים דברים כאלו? בגדול הכיוון השקעה שלי היא עד 2000-2500 גג למראה החיצוני של הרכב. כמובן לא למצב מושלם, אבל למשהו שאוכל להתגאות בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעמוד הפייסבוק שלו רשום שהוא סגר ועובד רק על פרוייקטים גדולים/מכוניות יוקרה.
דיברתי גם עם יעקב אלטר, ועם כל הכבוד לפדנטיות והעבודות היפות זה לא בטווח המחירים שאני מכוון אליו.
יש עוד מקומות איכותיים באזור המרכז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר עשה ב 1600 שח פוליש ווקס ותיקוני נקודות בפתח תקווה פרפקט דיטיילינג (@perfectcenter.co.il) • Instagram photos and videos

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...