Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח על מהירות בדרך מהירה

שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב
קיבלתי דוח על מהירות בדרך מהירה 
על סך 1,500 ש"ח 
דבר ראשון שאני רוצה לדעת על ניסיון לערער
עד כמה יש סטייה של מהירות לפי מצלמת מהירות? 5 קמ"ש \ 10 ומעלה?
האם ניסיון לערער בגלל שזה תקופת קורונה והמצב הכספי לא מעולה 
והנסיעה עצמה הייתה לצפון בשביל סחורות (שגם ככה בחודש הזה עשיתי 6 נסיעות ממרכז לצפון וחזור באותו יום) בגלל תקופת הקורונה יכול לעזור לערעור?

נ.ב
איך מתבצעת בדיקה של מהירות לפי המצלמת מהירות? 
זה הולך לפי המהירות המקסימלית שעברת מול המצלמה? או על מהירות ממוצעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרוק את הדוח, טשטש את הפרטים המזהים את הנהג והרכב והעלה אותו לכאן. 

דוח ע"ס 1500 ש"ח הוא סטיה שבין 41-50 קמ"ש אחרי הפחתה (5 קמ"ש). לא עבירה של מה בכך.

קורונה, מצב כלכלי, סחורות ואפילו יולדת ברכב לא יעזרו לערעור שלך. לנסות להשפט? תלוי במה שנכתב בדו"ח. כיוון שמדובר בדוח מצלמה הסבירות להצלחה לא גבוהה, אלא אם תמצא בדוח, למשל, כשל בזיהוי הרכב (קרה לאחד מחברי הפורום הותיקים שקיבל דוח שיועד לרכב שנסע בנתיב שלידו).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

סרוק את הדוח, טשטש את הפרטים המזהים את הנהג והרכב והעלה אותו לכאן. 

דוח ע"ס 1500 ש"ח הוא סטיה שבין 41-50 קמ"ש אחרי הפחתה (5 קמ"ש). לא עבירה של מה בכך.

קורונה, מצב כלכלי, סחורות ואפילו יולדת ברכב לא יעזרו לערעור שלך. לנסות להשפט? תלוי במה שנכתב בדו"ח. כיוון שמדובר בדוח מצלמה הסבירות להצלחה לא גבוהה, אלא אם תמצא בדוח, למשל, כשל בזיהוי הרכב (קרה לאחד מחברי הפורום הותיקים שקיבל דוח שיועד לרכב שנסע בנתיב שלידו).

היי

תודה על תגובתך

הדוח אמור להישלח אליי בימים הקרובים (ביצעתי בדיקה לפי מספר תעודת זהות + רישיון נהיגה ושם היה כתוב שקיבלתי דוח)

לא הבנתי שכתבת לגבי סטיה בין 41-50 קמ"ש אחרי הפחתה

אני נסעתי לכיוון מהמרכז לצפון

בפירוט דרך האתר היה כתוב

"ב 23 ק''מ 4.87 בכיוון ממערב"

כנראה זה מרמז על הכביש?

נ.ב

בדקתי לפי מספר רכב והוא זהה

אחכה לדוח בדואר לוודא בתמונה שצולמה לראות שאין רכב אחריי או מאחורי שיכול היה לגרום לבלבול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה הכפולה הידועה של מנהרות הכרמל, מנהרה 3 בירידה לכיוון הצ'ק פוסט. אני מכיר את המקום היטב, עובר שם לעתים די קרובות. אילו היית טורח להפעיל וייז היית מקבל לא פחות מ-3 התראות: אחת  בכניסה למנהרה, אחת לפני המצלמה הראשונה (שהיא כנראה דחליל) ואחת לפני המצלמה הפעילה. במקום הזה מותר לנסוע 80 קמ"ש (במקור היה 70 אבל הועלה ל-80 ואת התמרור של 70 קמ"ש הזיזו 100-200 מ' בהמשך), כנראה שנסעת קרוב ל-140 קמ"ש. מדובר בגאטסו עם חיישנים על הכביש מיד אחרי מפרצון החרום, הסיכוי היחיד שלך להנצל הוא אם יש רכב לידך והנתיב הכתוב בתחתית הצילום הוא הנתיב בו נסע הרכב האחר (הנתיב הימני הוא 1 והשמאלי 2). אם לא זה המצב אתה בצרה גדולה, ובינינו, מסיבות טובות. אני בהחלט יכול להבין שמישהו נתפס שם על 100 קמ"ש, לא על 140. 98% מהנהגים שעוברים שם מודעים למצלמות ומקפידים על המהירות המותרת, כך שאילו נצמדת לקצב התנועה הארוע לא היה מתרחש.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

המצלמה הכפולה הידועה של מנהרות הכרמל, מנהרה 3 בירידה לכיוון הצ'ק פוסט. אני מכיר את המקום היטב, עובר שם לעתים די קרובות. אילו היית טורח להפעיל וייז היית מקבל לא פחות מ-3 התראות: אחת  בכניסה למנהרה, אחת לפני המצלמה הראשונה (שהיא כנראה דחליל) ואחת לפני המצלמה הפעילה. במקום הזה מותר לנסוע 80 קמ"ש (במקור היה 70 אבל הועלה ל-80 ואת התמרור של 70 קמ"ש הזיזו 100-200 מ' בהמשך), כנראה שנסעת קרוב ל-140 קמ"ש. מדובר בגאטסו עם חיישנים על הכביש מיד אחרי מפרצון החרום, הסיכוי היחיד שלך להנצל הוא אם יש רכב לידך והנתיב הכתוב בתחתית הצילום הוא הנתיב בו נסע הרכב האחר (הנתיב הימני הוא 1 והשמאלי 2). אם לא זה המצב אתה בצרה גדולה, ובינינו, מסיבות טובות. אני בהחלט יכול להבין שמישהו נתפס שם על 100 קמ"ש, לא על 140. 98% מהנהגים שעוברים שם מודעים למצלמות ומקפידים על המהירות המותרת, כך שאילו נצמדת לקצב התנועה הארוע לא היה מתרחש.

הבנתי..

האמת שאני משתמש ב google maps בתןר אפליקציית ניווט

כנראה שבאמת אעבור לוויז ואדע להבא על המצלמות המהירות

זכור לי בנסיעות שעשיתי שהייתי במנהרות הכרמל

כמובן שאני לא מצדיק את זה שנסעתי מהר כמובן שצריך לנסוע לפי החוק

אגב ידוע אם אקבל על זה גם נקודות? כי לפי האתר לא היה כתוב משהו

האמת יש לי שאלה קטנה אליך מכיוון שראיתי שיש לך ידע בנושא

לפני חצי שנה אח שלי קיבל דוח מהירות בקיבוץ גלויות (תל אביב)

הוא נסע במהירות של 71 קמ"ש שמותר 50 קמ"ש

הוא קיבל את אותו דוח כמו שלי: 1,500₪ + 8 נקודות

לא קצת מוגזם? 

במיוחד שיש שם קטע של 2 רמזורים אחד אחרי השני אז מן הסתם שמים טיפה גז בשביל לעבור את שניהם וזה מגביר טיפה את המהירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דו"ח על 1500 ש"ח + 8 נקודות

אתה יכול לבקש ביטול הדו"ח בטענה כי המצלמות לא אמינןות לפי פסק דין של בית משפט בעכו.

יענו לך כי המצלמות אמינות על סמך חומר בדיקות חדש ואז תצטרך להחליט אם להישפט או לא

ואז תכתוב מכתב שאתה רוצה להישפט ומבקש לדחות את הדיון עד שיהיה פסק דין בבית המשפט בבאר שבע שדן כעת בשנית עם מומחים משני הצדדים שוב על אמינות המצלמות

• רעיון טוב! 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, lior00 כתב:

האמת יש לי שאלה קטנה אליך מכיוון שראיתי שיש לך ידע בנושא

לפני חצי שנה אח שלי קיבל דוח מהירות בקיבוץ גלויות (תל אביב)

הוא נסע במהירות של 71 קמ"ש שמותר 50 קמ"ש

הוא קיבל את אותו דוח כמו שלי: 1,500₪ + 8 נקודות

לא קצת מוגזם? 

לפני 3 שעות, lior00 כתב:

לא הגיוני, אם במהירות הזאת הוא נסע, הקנס צריך להיות 750 ש"ח + 8 נקודות.

לפני 3 שעות, lior00 כתב:

במיוחד שיש שם קטע של 2 רמזורים אחד אחרי השני אז מן הסתם שמים טיפה גז בשביל לעבור את שניהם וזה מגביר טיפה את המהירות

אם זה מה שהוא אמר לשופט, אולי זה מסביר איך זה הפך ל1500 ש"ח..

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, itzik123 כתב:

לא הגיוני, אם במהירות הזאת הוא נסע, הקנס צריך להיות 750 ש"ח + 8 נקודות.

אם זה מה שהוא אמר לשופט, אולי זה מסביר איך זה הפך ל1500 ש"ח..

האמת שבאותו זמן הוא צילם לי את הדוח

והוא שילם באשראי בלי להישפט/ערעור

וזה היה כתוה בוודאות 

"נסעת במהירות 71 קמ"ש במקום שהנסיעה המירבית היא 50 קמ"ש

1,500₪

8 נקודות

סתם לידע כללי הסטייה המרבית במצלמות מהירות היא 5 קמ"ש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, שגיאת הקלדה. כנראה שפות"ש נסע סביב 130 קמ"ש. גם מספיק.

לגבי נקודות - אלה ניתנות על ידי רשות הרישוי, לא המשטרה. מכל מקום, למיטב זכרוני, צפה לעשיריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, lior00 כתב:

האמת שבאותו זמן הוא צילם לי את הדוח

והוא שילם באשראי בלי להישפט/ערעור

וזה היה כתוה בוודאות 

"נסעת במהירות 71 קמ"ש במקום שהנסיעה המירבית היא 50 קמ"ש

1,500₪

8 נקודות

סתם לידע כללי הסטייה המרבית במצלמות מהירות היא 5 קמ"ש?

כפי שכתבתי, הקנס צריך להיות 750 ש"ח. ההפחתה היא תמיד 5 קמ"ש, אם כתוב 71 זה אחרי ההפחתה (אם זה לפני, הקנס צריך להיות 250 שח ללא נקודות).

מה עכשיו, אחרי התשלום הוא צריך לעשות אני לא יודע. חכה לדעת המומחים.

@sperial שים לב שהוא מדבר על עניין אחר מהנושא של השרשור (מקרה של חבר), אולי אתה יודע להגיד לו מה לעשות.

עריכה אחרונה על ידי itzik123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע.

אבל החבר שילם, כלומר הודה באשמה ונשא את עונשו. יהיה קשה עד בלתי אפשרי להפוך את זה, ועורך הדין יעלה הרבה יותר מ-1500 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

לא יודע.

אבל החבר שילם, כלומר הודה באשמה ונשא את עונשו. יהיה קשה עד בלתי אפשרי להפוך את זה, ועורך הדין יעלה הרבה יותר מ-1500 ש"ח.

הבנתי

סתם לידיעה כללית

כמה זמן עובר בין זה שהמצלמת מהירות מזהה רכב שנוסע במהירות

עד לקטע שמופיע הדוח שלו באתר הגביית קנסות/דוחות של רשות האכיפה?

אני אשאל שאלה כזאת

בשבוע שעבר עשיתי 2 נסיעות דומות לצפון (אותה דרך למיטב זכרוני)

האם אקבל עוד?

כי נכון להרגע לא מופיע לי באתר שלהם 

ואם כבר זה אמור להיות דוח שהוא יותר "זמין" כי זה מופיע באתר האינטרנט ולא בדואר שלוקח לו עוד כמה ימים עד שזה מגיע לדלת ביתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לדעת. עד כמה שאני זוכר החוק מאפשר 4 חודשים (6 ברכב חדש), היעד של המשטרה שבועיים.

המצלמות יכולות להיות פעילות לסרוגין - המשטרה מעבירה מספר מצומצם יחסית של מצלמות בין התיבות שמספרן גדול פי כמה. לכן אתה יכול לקבל דו"ח ביום מסוים ולעבור "בשלום" למחרת. אבל אינך יודע מתי כל עמדה פעילה וגם לא מה סף האכיפה.

ותיקון לכותרת - מנהרות הכרמל הן דרך שאינה עירונית, אבל לא דרך מהירה. כביש 22 מהיר עם הגבלה של 90 קמ" בקטע שמדרום לידין ו-100קמ"ש מצפון לידין.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חפש באחד השרשורים המקבילים מהימים האחרונים, יש קישור לדפים של שיטת הניקוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...