Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת טאבלט לשימושים בסיסיים עם סים

yd b-4
שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

אימי ביקשה ממני לרכוש עבורה טאבלט לשם צפייה ותרגול ספורט מסרטוני יוטיוב. הפלאפון קטן מדאי ומחשב מסורבל.

חשוב שיהיה עם כניסה לסים כי אין WIFI בבית והוט ספוט מסמארטפון ישן נראה לי יפגע בביצועים ממש.

לא צריך איזה משהו מטורף. משהו שיעבוד כמו שצריך לשימוש הנ"ל.

ראיתי שיש אפשרות להזמין מאלי כל מיני טאבלטים זולים. או פחות זולים עם מפרט משמעותי גבוה יותר אבל נראה לי שכדאי ללכת על חברה מוכרת יותר לשימוש הזה (תקנו אותי חופשי אם אני טועה)

דוגמאות לסיניים

Teclast M40 10.1   180$

Teclast P20HD 130$

שמתי את עיני על שתי דגמים. לא יודע אם שווה להוסיף לדגם השני אשמח לחוות דעתכם.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 SM-T515 

סביבות ה1000 ש"ח

או

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 SM-P615

סביבות ה1500 ש"ח

זה שווה את האקסטרה או שהראשון יבצע את אותה פעולה בכיף.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטקלסטים מקבלים ביקורות לא רעות. אני בעיקרון מאוד אוהב את היצרנים הסינים. הם עושים מוצרים ממש טובים במחיר טוב.

ובמחיר הזה גם לא צריך אחריות. אם הוא מתקלקל, זורקים אותו לפח וקונים חדש, לא שווה להשקיע זמן וכסף בתיקון.

הם מחזיקים איזו שנה ואז משתדרגים בדגם יותר חדש.

החוכמה היא למצוא קופונים בכל מיני קבוצות קניות בפייסבוק ואתרי קופונים. כמו למשל פה.

https://dlz.co.il/?s=teclast&post_type=post

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מייצר טאבלט טוב כמו אפל...
אתה מחפש זול תקבל זול.

עדיף לחפש אפל יד שניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, סולל הדרך כתב:

אף אחד לא מייצר טאבלט טוב כמו אפל...

זו דיי השורה התחתונה.

אנדרואיד דיי ירדו מהעניין והתמיכה לטאבלטים היא דיי מינימאלית בעוד אפל ממשיכים לתת המון פיצ׳רים חדשים ולתחזק מערכת הפעלה נפרדת לiPad OS כבר כמה שנים.

בנוסף - אפילו אייפדים דיי ישנים מקבלים את כל העדכונים החדשים.

פייר - אייפד משומש כנראה יעשה עדיין סלטות ויהיה יותר אמין ויציב מכל טאבלט אנדרואיד - אפילו הכי חדש + תאימות של אפליקציות לאייפד היא מעולה. (זה ההבדל של iOS ששוק הטאבלטים באפליקציות זה 20-30 אחוז מהמשתמשים מול פחות מ2 אחוז באנדרואיד. ההשקעה של המפתחים והחברות היא בהתאם)

הילדים שלי חורשים על האייפדים שלהם - הישן ביותר הוא בן 5 שנים שעבר בירושה את שלושתם + אשתי (כל פעם שאני קונה חדש - הם מעבירים את שלהם לילד הבא ומתחדשים בדור אחד)

כולם עדיין מחזיקים שעות על גבי שעות מבחינת סוללה ומתפקדים כמו ביום הראשון עם המערכת הפעלה הכי חדשה.

פשוט תמצא סלולארי בן כמה שנים משומש והוא ימשיך לשמש אותה שנים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמא שלי יש גלקסי טאב A, והיא מרוצה ממנו.

לדעתי זה.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, bobi כתב:

טאבלט לא דורש מערכת הפעלה מיוחדת.

הוא פשוט טלפון גדול. במקום 6 אינטש', יש 10 אינטש'. זה כל ההבדל.

וזה ב2 משפטים למה טאבלטים של אנדרואיד מעולם לא התרוממו במחירות.

במיוחד אם מתייחסים לאפליקציותר בתור אפליקציות שצריכות להתאים גם למסכי 4״ פיצים וגם ל13, בדיוק אותו הדבר.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטאבלטים היחידים ששווים התייחסות מצד אנדרויד זה הגלאקסי טאב. כל השאר - תוצרת מביכה. נישה מוזנחת לחלוטין באנדרויד.

למה? ככה. רק אפל מתאמצים בפלח הזה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל מזניחה את תחום האנדרואיד-טאבלט, אבל לא עזבה לגמרי את התחום.

כל ההשקעה שלה הולכת לכרום-OS ויש לה כמה מכשירים ממש טובים, כמו ה-Lenovo chromebook duet שעולה רק $279

לגבי פות״ש - כמו שהרוב רשמו פה כבר - IPAD הוא הפתרון הכי טוב.

אבל למה בעצם לא לחבר אותה לאינטרנט ביתי?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי טבלט 10" בעליאקספרס עם כניסה לsim. עלה בערך $150 ואני מרוצה מאוד.

משמש לקריאת עיתונים / צפייה בסרטים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...