Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לרכב ״ספורט״ קטן לנהג צעיר סביבות ה90k

st0hyp
שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים

אני מחפש להחליף את הרכב שלי,

כרגע אני נוהג על אאודי a1 שנת 2012.

מחפש רכב בסביבות ה90 אלף, שנת 2016-2017 בערך. 

חשבתי על 120i של bmw או בצד השני polo gti  מישהו יודע להמליץ/לא להמליץ על הרכבים האלה? 

או אולי לתת המלצה לרכב אחר בטווח מחירים הזה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לעשות רשימה של כמה רכבים שאתה מעוניין בהם כמו: במוו 120, גולייטה/ תלתן, פולו gti, לאון fr וכו׳ ולהקים התראות ביד 2 לפי פרמטר של יד ו קילומטרז נמוכים ולבחון מה מפורסם.
בתקציב כזה חשוב האקזמפלר לא פחות מהבחירה עצמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחר הוט האץ' אוטמאטי בתקציב הזה - קליאו RS או פולו GTI דור קודם.

הקליאו יותר מהנה מהפולו, אך תא הנוסעים שלה פחות איכותי וגרסת הטרופי (שיובאה החל מ-2016 כמדומני) מגיעה עם מתלים קשים מאד שפוגמים קשות בחוויית נסיעה דיילי. גם הפולו עם מתלים לא משהו, אבל הייתה לה אופציה למתלים אדפטיביים (לא התנסיתי - בקליאו טרופי נסעתי ואני ממליץ על נסיעת מבחן לפני רכישה בגלל (חוסר) נוחות הנסיעה שלה).

BMW120 היא לא בדיוק הוט האטץ', אלא יותר משפחתית קומפקטית זריזה מאד, מלוטשת מאד, אך פחות חדה - מאד תלוי במה אתה מחפש. מבין השלוש, היא הכי מתאימה לדיילי עם קצת חיוכים (הנעה אחורית).

אופציה נוספת היא מיני קופר S, אך היא משמעותית יותר יקרה מהקליאו/פולו. היא הכי טובה כהוט האץ' בהשוואה לקליאו/פולו.

• מעניין 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יוצא מנקודת הנחה שאתה מדבר על 120I עם 177 כ"ס, שים לב שעלויות הביטוח והאחזקה של הבמוו יהיו מעט גבוהות יותר (תלוי איפה אתה מטפל).

נקודה שצריך לשים לב אליה היא האבזור והתוספות המקוריות שיש לרכב (bmw), ההבדלים קטנים אבל זה מה שמוסיף להנאה מהרכב. 

בגדול, שני רכבים מעולים אבל שונים בתכלית (מימדים, פרקטיות, משקל, הנעה, תאוצות).

בנוגע לפולו דור קודם, מנוע 1.4 נחשב למנוע בעייתי, הייתי מברר על זה יותר לעומק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...