Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Volvo S60 או ניסאן מקסימה (2016-2017~)

Musc
שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני מחפש רכב מנהלים חזק, מאובטר ובטוח שלא תהיה לו עוד ירידת ערך משמעותית בשנתיים-שלוש הקרובות. ראיתי שהS60 והמקסימה כשהן בנות 4 כבר איבדו שני שליש מהמחיר שלהן, ובזמנו קיבלתי עליהן כאן המלצות בפורום (ובדיוק פרצה הקורונה, אז לא היה טעם לרכוש רכב).

עכשיו כשהכל נפתח קצת, אני מעוניין לרכוש אחת מהן,

השאלה שלי -

איך ההבדלים בצריכת דלק? אני משער ש3.5 ליטר יצרוך משמעותית יותר מ2.0טורבו, אבל לפי המבחנים שקראתי ראיתי שההבדלים לא בשמיים. למישהו יש מספרים מדויקים?

לגבי הS60, מה ההבדל בין הביזנס פלוס לR-Design? לא היה אכפת לי לקחת אפילו קינטיק T5 האמת, הבעיה שכל הS60 שראיתי שהן לא RDesign נראות כל כך ״זקנות״, כאילו קהל היעד של הרכב הוא פנסיונרים.

מה אומרים? נ.ב- אם יש אופציות אחרות אשמח לשמוע - לא אכפת לי להוציא גם פחות/יותר, בהנחה שאיכות הרכב וירידת הערך יהיו פחות או יותר זהים.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Musc כתב:

לגבי הS60, מה ההבדל בין הביזנס פלוס לR-Design?

למיטב הבנתי הביזנס יותר רכה ונוחה, בעוד ה- RD יותר קשיחה ומכוונת להתנהגות כביש טובה יותר.

אם להשוות לסגנון המקסימה, נשמע שאתה בכיוון של הביזנס.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, GR8Day כתב:

למיטב הבנתי הביזנס יותר רכה ונוחה, בעוד ה- RD יותר קשיחה ומכוונת להתנהגות כביש טובה יותר.

אם להשוות לסגנון המקסימה, נשמע שאתה בכיוון של הביזנס.

ומה ההבדל מבחינת נראות ואבזור? עד כמה המושבים והג׳אנטים ושאר האבזור של הביזנס משנים את המראה ה׳צעיר׳ (יחסית לשאר הרכבים של וולוו) של הRDesign?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי את אותה התלבטות עם הV40.
נוחות מול נראות.
בסוף החלטתי על Rdesign והייתי מאוד מרוצה מההחלטה.
הרכב נראה הרבה יותר מרשים גם בחוץ וגם בפנים + תוספות שוות באמת כגון כסאות עור ספורטיביים.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא פה לגבי הנוחות:

https://carsforum.co.il/topic/667844-volvo-s60-2014-סיכום-קנייה-ורשמים-לאחר-חצי-שנה-ו-6-אלף-קמ/?tab=comments#comment-5934522

זה כנראה עיניין אינדיבידואלי. לי זה פחות הפריע.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Musc כתב:

עד כמה לא נוחה ה R Design אם אני מגיע מפורד מונדאו 2013?

קח אחת לסיבוב, תרגיש ותראה. יהיה לך קל יותר להחליט.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, GR8Day כתב:

קח אחת לסיבוב, תרגיש ותראה. יהיה לך קל יותר להחליט.

איפה נמצא RDesign וBusiness יחד באותו מקום...

למאיר טרייד כרגע יש רק קינטיק וביזנס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, סביר שלא תמצא אותן יחד.

אבל, אם תמצא אחת מהן (בהנחה וזה אכן הדגם שאתה רוצה) תוכל להחליט האם היא מתאימה לך, גם בלי לפגוש את השניה.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני עם ניסאן מקסימה שנת 2017, מדובר בבהמה אמיתית בסגנון אמריקאי, נוחה, מפנקת ובעלת נוכחות ייחודית, אולד סקול אמיתי מבחינת ביצועים: נשמעת ומגיבה כמו שמנוע v6 עם 300 כ״ס אטמוספרי צריך להגיב.

לגבי צריכת הדלק, מושפעת מאוד מאופי הנהיגה ותנאי הדרך. נסיעה בין עירונית רגועה (110-120 קמש) נותנת צריכה מפתיעה מאוד לטובה, 11-12 קמ/ליטר, נסיעה עירונית או מאומצת מתבטאת אצלי בכ - 8 קמ/ליטר.

דרך אגב, הרכב ״סובל״ בנסיעות עירוניות - הוא אוהב מרחבים פתוחים וקצת קשה לחנות 4.90 מטר בת”א

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים הנה הכי טובים שהצלחתי להשיג:

RDesign Plus שהמחירון לוי יצחק שלה 107 ב85.

S60 T5 business plus ששווה 136 (קילומטראז׳ 21k) ב110.

מקסימה שהמחירון לוי יצחק שלה 124 ב103.

(יש גם כמה קינטיק/ביזנס שגם הן 15-20% פחות מהמחירון לוי יצחק המשוקלל.)

מה אומרים?

עריכה אחרונה על ידי Musc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...