Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממחדלי ארצנו - צבע סימון גרם לתאונה? *כותרת ערוכה*

tomer104
שימו לב! השרשור הזה בן 7029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://news.walla.co.il/?w=//695436

שימו לב לתגובת העירייה !! " לא שמענו על נושא הצבע !!!

קשה לי להאמין שזה יתקבל בביהמ"ש !!!

אני נוסע מהר מדי בשביל לאכול בריא :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשלנות היא הרבה מעבר לעירייה. אין תקנים נורמליים לדברים הללו בארץ, וגם אלו שיש לא נאכפים. לך תבנה מדינה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=//695436

שימו לב לתגובת העירייה !! " לא שמענו על נושא הצבע !!!

קשה לי להאמין שזה יתקבל בביהמ"ש !!!

זה כן מוכר לעירייה...

שאל את שלמה כהן, עד כמה הנושא מוכר להם.

אלא אם הם גרו תחת אבן בשנים האחרונות במקום מנותק מהמציאות וכל תקשורת אפשרית.

אבל תגובת העירייה כמו תמיד היא צפויה.

מה ציפית, באמת, שהעירייה תגיב בנושא בצורה שתפליל את עצמה על שימוש בצבעים שמתייבשים להיות שכבת פלסטיק חלקה על הכביש שגורמת לרכבים, אופנועים והולכי רגל להחליק?

אתה רוצה שהם יודו בזה שהם לא מחליפים את זה בגלל שהם מעדיפים לדון בנושא באלפי ישיבות שעולות הון, תוך כדי מריחת זמן ו"הריגת" הזמן (בין יתר הדברים שנהרגים) בנושא?

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשלנות היא הרבה מעבר לעירייה. אין תקנים נורמליים לדברים הללו בארץ, וגם אלו שיש לא נאכפים. לך תבנה מדינה.

אז זהו שלא. יש תקנים ויש סטנדרט קבוע שאמורים לעבוד על פיו. אאמהמה......כפי שהתגלה לאחרונה, מי שאמור לפקח במע"צ ובעיריות וברשויות הממשלה (בדרכים הראשיות) על טיב העבודה. או שלא ביצע פיקוח ראוי או שעבודות הפיקוח "הוחלקו" בשלמונים. מה שנוצר הוא מצב שבו, לקבלן נוח להשתמש בחומר חרא, העיריות והממשלה מקבלות מחיר זול (וחוסכת באיכות העבודה). הקבלן חוסך עלויות עבודה מרויח פעם אחת ומרויח פעם שניה כשקוראים לו (אחרי "שזכה" במכרז שוב) אחרי שנה לבצע תיקונים או עבודה חדשה.

ככה זה במדינת חלם. העוזי כוהנים למינהם, נוסעים על סימוני הדרך שנצבעו בדם של האזרחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שלא. יש תקנים ויש סטנדרט קבוע שאמורים לעבוד על פיו. אאמהמה......כפי שהתגלה לאחרונה, מי שאמור לפקח במע"צ ובעיריות וברשויות הממשלה (בדרכים הראשיות) על טיב העבודה. או שלא ביצע פיקוח ראוי או שעבודות הפיקוח "הוחלקו" בשלמונים. מה שנוצר הוא מצב שבו, לקבלן נוח להשתמש בחומר חרא, העיריות והממשלה מקבלות מחיר זול (וחוסכת באיכות העבודה). הקבלן חוסך עלויות עבודה מרויח פעם אחת ומרויח פעם שניה כשקוראים לו (אחרי "שזכה" במכרז שוב) אחרי שנה לבצע תיקונים או עבודה חדשה.

ככה זה במדינת חלם. העוזי כוהנים למינהם, נוסעים על סימוני הדרך שנצבעו בדם של האזרחים

אם אתה מדבר מידיעה, ויש לך הוכחות - אתה מתבקש לפנות למשטרה. מיידית.

אבל אם אתה חושב שיש תקן, שלתקן יש משמעות ביחס לנושא המדובר (=חלקלקות), או שמבצעים לפי התקן, אתה טועה.

זה לא רק שהביצוע לוקה - זה שהמפרט חסר, הביצוע לא לפי המפרט, ואין שום מעקב אחרי התוצאה וההשלכות של הביצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר מידיעה, ויש לך הוכחות - אתה מתבקש לפנות למשטרה. מיידית.

אבל אם אתה חושב שיש תקן, שלתקן יש משמעות ביחס לנושא המדובר (=חלקלקות), או שמבצעים לפי התקן, אתה טועה.

זה לא רק שהביצוע לוקה - זה שהמפרט חסר, הביצוע לא לפי המפרט, ואין שום מעקב אחרי התוצאה וההשלכות של הביצוע.

שלמה אני לא מדבר מאיזה מידע אישי מסווג. הנושא עד כמה שידוע לי בחקירה ונדון בתחקיר המפורסם של ערוץ 2, שבעקבותיו התאבד אותו מהנדס, שהיו נגדו ונגד בכירים נוספים חשדות.

ה"כביסה" תלויה בחוץ ומסריחה רק שלאף אחד אין חשק לטפל בה.......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמה אני לא מדבר מאיזה מידע אישי מסווג. הנושא עד כמה שידוע לי בחקירה ונדון בתחקיר המפורסם של ערוץ 2, שבעקבותיו התאבד אותו מהנדס, שהיו נגדו ונגד בכירים נוספים חשדות.

ה"כביסה" תלויה בחוץ ומסריחה רק שלאף אחד אין חשק לטפל בה.......

צריך להזהר עם התקשורת... וצריך להזהר בהשלכות שעושים משטח אחד לאחר: המקרה, מע"צ נמצאים שנות אור (!!!) לפני כל רשות אחרת בטיפול בנושא.

שלא יובן שלא כהלכה: אני חלוק על מע"צ בהחלטותיהם. אבל מסכת הפעולות הכללית שלהם בנושא יכולה לשמש דוגמא לאיך מבצעים נכון תהליך (וגם איך מפספסים בתוצאה תוך כדי אי מתן דגש מספיק לאספקטים משמעותיים).

במקרה הזה - מע"צ היא דוגמא איך כן לעשות. והדוגמא מבהירה הייטב מדוע ואיך כושלות רשויות אחרות בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה על זה פעם כתבה , בעובדה או דומה ...

בכל אופן

הם הגיעו למסקנה שהעריה (הרשות המבצעת של העניין הזה) היא האחראית להחלקות

הם דיברו על כך שבאירופה יש תקנים מאד מחמירים בנושא להבדיל מהארץ

ושכעת בחלק מהמקומות מחליפים את הצבע הלבן המחליק בצבע הכתום (למי שראה סימונים כתומים , זה לא סתם) ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה על זה פעם כתבה , בעובדה או דומה ...

בכל אופן

הם הגיעו למסקנה שהעריה (הרשות המבצעת של העניין הזה) היא האחראית להחלקות

הם דיברו על כך שבאירופה יש תקנים מאד מחמירים בנושא להבדיל מהארץ

ושכעת בחלק מהמקומות מחליפים את הצבע הלבן המחליק בצבע הכתום (למי שראה סימונים כתומים , זה לא סתם) ...

זה היה בתכנית "כלבוטק", ב-2001 (אם אינני טועה).

באירופה אין תקנים בנושא - יש הנחיות של הרשויות.

הצבע הכתום משמש לסימון אתרי עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שרכב בת"א (יש כאלה...) עיקם ג'אנט בגלל בור בכביש

העיריה "זרקה" על חברת החשמל

חברת החשמל "זרקה" על העיריה

שניהם יחד חיפשו את הגורם האנושי....

שכמובן התרשל (קריא "האופנוען") לטענתם

ביום חמישי יש דיון בבית משפט ל"קטנות"

ההמשך יבוא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמה תבין, אני לא מקבל את הטענה שאם אין תקנות אז זה פוטר מעונש.

כשגרתי בארה"ב וגם אח"כ, שמעתי לא אחת (ויתכן שזו אגדה עירונית) על מקרים בהן תבעו אנשים את העיריות על מחדלי תעבורה פשוטים, כמו בור במדרכה וזכו. אני לא מבין למה אם עליתי על בור, או על כשל תחבורתי, שנמצא מעל זמן סביר לתיקון. מדוע שהעיריה לא תפצה אותי על הנזק שנגרם בשל אוזלת ידה.

כמו במקרה שהזכיר VTR. וניקח את זה מתחום אחר למשל של תשתיות. למי שמכיר את המונח של נחשולי מתח שפוגעים במוצרי חשמל ביתיים, ביהמ"ש קבע כי האחראית לתקלות הנוצרות מנחשולים כאלו, היא חברת חשמל ולא מדובר בתוצר של "תופעת טבע". מדוע שעיריה שאחראית "לתופעות הטבע" המסוכנות שבסמכותה לא תישא בנטל. מדוע פתח ביוב שבולט בצורה מוגזמת למשך חודשים, בלי תיקון עקב בירוקרטיה "למכירת" מכרזים, לא יעלה לעיריה ???

סליחה תודה...קצת עצבני.....ולא בהכרח בגלל זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמה תבין, אני לא מקבל את הטענה שאם אין תקנות אז זה פוטר מעונש.

כשגרתי בארה"ב וגם אח"כ, שמעתי לא אחת (ויתכן שזו אגדה עירונית) על מקרים בהן תבעו אנשים את העיריות על מחדלי תעבורה פשוטים, כמו בור במדרכה וזכו. אני לא מבין למה אם עליתי על בור, או על כשל תחבורתי, שנמצא מעל זמן סביר לתיקון. מדוע שהעיריה לא תפצה אותי על הנזק שנגרם בשל אוזלת ידה.

כמו במקרה שהזכיר VTR. וניקח את זה מתחום אחר למשל של תשתיות. למי שמכיר את המונח של נחשולי מתח שפוגעים במוצרי חשמל ביתיים, ביהמ"ש קבע כי האחראית לתקלות הנוצרות מנחשולים כאלו, היא חברת חשמל ולא מדובר בתוצר של "תופעת טבע". מדוע שעיריה שאחראית "לתופעות הטבע" המסוכנות שבסמכותה לא תישא בנטל. מדוע פתח ביוב שבולט בצורה מוגזמת למשך חודשים, בלי תיקון עקב בירוקרטיה "למכירת" מכרזים, לא יעלה לעיריה ???

סליחה תודה...קצת עצבני.....ולא בהכרח בגלל זה

טעית אם הבנת שטענתי שבגלל חוסר תקנות יש פטור מעונש.

להפך הגמור.

אתה צודק במה שכתבת - אלא שאפשר לקחת את הטענה הרבה יותר רחוק ממה שנדמה לך (או ממה שאני יכול לפרט כרגע - ועמך הסליחה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעית אם הבנת שטענתי שבגלל חוסר תקנות יש פטור מעונש.

להפך הגמור.

אתה צודק במה שכתבת - אלא שאפשר לקחת את הטענה הרבה יותר רחוק ממה שנדמה לך (או ממה שאני יכול לפרט כרגע - ועמך הסליחה).

אין צורך בסליחה שלמה, הכעס הוא לא עליך חלילה. (סתם תסכול ממצב מסריח אחר שקשור לאופנועים ועבודה).

וכן אני יודע שאפשר ללכת רחוק עם הטענה. העניין הוא ואולי אתה מיטיב להכיר את ההיסטוריה בנושא. שלא זכורים לי הרבה פסקי דין, בהם ראשי ערים או מועצות ישבו בכלא או נקנסו בצורה מסיבית על הזנחות כאלו. אני מניח שעיקר הבעיה הוא להוכיח זיקה ישירה לאחריות שלהם?

זה הורג אותי איך הצחנה במדינה עולה כל כך גבוה וכולם נושמים כאילו זה האויר של פרובנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהכי אשם זה אנחנו, כן אני ואתה. מהסיבה הפשוטה, שאנחנו רק מדברים ולא עושים כלום בנידון!!! אם עוד לא הבנתם, במדינה הזאת רק צריך לעשות רעש, והרבה!...העניין שחוץ מכתבה אחת או שתיים בנושא לא נעשה כלום! טוב, זה רק מרגיז אותי לחשוב על זה, בנתיים(ובטח בעוד כמה שנים טובות), החלקה נעימה לכולם.:x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...